Vārda dienu svin: Līga

Ar Sebium Pore Refiner taukainā sejas āda kļūst maiga un matēta

Pinterest LinkedIn Tumblr +

artā nodevām triju portāla lasītāju vērtēšanai BIODERMA pētnieku radīto Sébium Pore Refiner koriģējošo koncentrātu, kas īpaši paredzēts taukainas ādas vai ādas ar paplašinātām porām kopšanai.

Nu piedāvājam jums iepazīties ar viņu vērtējumu par šo ādas kopšanas līdzekli:  

Krista: gludākas ādas sajūta
Man krēms tiešām patīk. Ļoti patīkama, šķidra konsistence, var klāt plānā kārtā, uzreiz iesūcas ādā, tā paliek matēta, viegla sajūta ādai. Nav sajūtas, ka tas traucētu ādai elpot, uzreiz var klāt virsū tonālo krēmu. Āda mazāk taukaina saglabājas visu dienu. Ir arī gludākas ādas sajūta. Neitrāla, patīkama smarža, arī iepakojums ir ērts.

Ieva: pozitīvākās īpašības – maigā, patīkamā smarža un samtainās ādas efekts
Biodermas Pore Refiner lietoju pāris nedēļas. Kopumā krēmu vērtēju, kā ļoti labu, solītās funkcijas pildošu – klājās viegli, iesūcās ļoti ātri. Pozitīvākās īpašības ir maigā, patīkamā smarža un samtainās ādas efekts pēc uzklāšanas. Manuprāt, lielisks pamata līdzeklis pirms dekoratīvās kosmētikas lietošanas. Bet tā, kā ziema ir atstājusi sausinošas sekas manam taukainas ādas tipam, pa reizei tomēr prasās kombinēt ar dienas krēmu, kam piemīt mitrinošākas īpašības. 

Ina: alerģisku reakciju nebija, pozitīvās ādas izmaiņas pamanīja arī mana kosmetoloģe
Esmu apmierināta ar rezultātu. Koriģējošo koncentrātu lietoju trīs nedēļas. Esmu diezgan uzmanīga izvēloties kosmētiku, jo man mēdz būt alerģiska reakcija. Šoreiz neko tādu nenovēroju. Mana sejas āda ir kļuvusi mīkstāka un arī poras ir sašaurinājušās. Es to pati uz reiz neievēroju, bet mana kosmetoloģe to tūdaļ pamanīja. Visas sajūtas ir tieši tādas, kā minēts produkta aprakstā. Es līdz šim par BIODERMA produktiem neko nezināju. Tagad noteikti iepazīšos arī ar citiem šī zīmola produktiem. Man kosmetoloģe piebilda, ka līdz šim par BIODERMA produktiem dzirdējusi tikai labas atsauksmes.

 

BIODERMA pētnieki Sébium Pore Refiner koriģējošo koncentrātu ir radījuši īpaši ādai ar paplašinātām porām. Tasuzlabo ādas izskatu – āda kļūst gludāka un tīrāka, poras sašaurinās un kļūst mazāk redzamas. Ekskluzīvais, patentētais Fluidactiv® komplekss bioloģiski regulē tauku kvalitāti, tādējādi novēršot poru aizsprostošanos.Koncentrātaporas savelkošā darbība ir dabiska – tas satur Polyporus officinalis (sēnīte, kas atrodas uz lapegles mizas) ekstraktu, kura sastāvā ir agarskābe, kas samazina poru izmēru par 54% un ierobežo tauku sekrēciju. Antioksidanti saglabā ādas dabisko mirdzumu. Vieglā, šķidrā tekstūra nodrošina nekavējošu iesūkšanos ādā. Pateicoties ilgstošai matējošai iedarbībai, Sébium Pore Refiner veido lielisku pamatu vienmērīgai dekoratīvās kosmētikas uzklāšanai un rada maiga pūdera sajūtu. Neveicina komedonu veidošanos, ir hipoalerģisks un bez parabēniem.

 Piedāvā:


“Kad āda cieš, tad līdztekus ārstēšanai ir jāiemāca tai atgūt dabiskās, bioloģiskās funkcijas,” – tā ir LABORATOIRE DERMATOLOGIQUE BIODERMA dibinātāja, farmaceita un biologa Žana Noela Torela pārliecība. Tā iedvesmo radīt produktus, balstoties uz principu „BIOloģija DERMAtoloģijas labā”.
BIODERMA produkti atveido, aizsargā, aktivizē un atjauno ādas bioloģiskos procesus, lai tā funkcionētu kā veselīga āda.
Pateicoties šai inovatīvajai pieejai, mēs esam panākuši ādas panesības uzlabošanos, pastiprinot ādas spējas pretoties vides negatīvajai ietekmei, garantējot dermatoloģisku drošību. BIODERMA izvēlas vistīrākās aktīvās vielas, dodot priekšroku tām, kuras sastopamas ādā.
BIODERMA piedāvā vairākas produktu līnijas atbilstoši katra ādas bioloģiskā tipa īpatnībām, un balstoties uz īpašiem patentiem.

Dalīties.

Atstāt Ziņu