Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Aprīļa mēneša horoskops

Pinterest LinkedIn Tumblr +

prīlis sāksies ar Mēness aptumsumu – tas notiks 4.aprīlī, kad Mēness atradīsies Svaru zvaigznājā. Jāteic gan, ka aptumsums Latvijā nebūs redzams, taču tā efekts – pārsteidzošs un dažkārt arī trokšņains – būs jūtams jau pāris dienas pirms un arī pēc aptumsuma. Galvenokārt tas ietekmēs attiecības – pāra attiecības, sadarbības partnerattiecības, draudzības, tieslietas, mākslas sfēras, skaistuma jomu un izklaidi. Auni un Svari šo parādību izjutīs visspēcīgāk un tiešāk, lai gan notikumi nebūs orientēti tikai uz viņiem vien.

Mēneša pirmā dekāde kopumā būs ļoti dzīvelīga. Te sava teikšana būs Saules-Urāna un Merkūra-Urāna savienībām, kas izveidosies Aunos. Šīs savienības izraisīs ne vien neparastus, negaidītus un atjaunojošus efektus, bet arī pēkšņas situācijas izmaiņas, dažādus starpgadījumus un negadījumus. Visspēcīgāk tas izpaudīsies kardinālajām zīmēm: Auniem, Vēžiem, Svariem un Mežāžiem.

Tomēr kopumā vislielākā ietekme aprīlī būs Marsa rokās, kas šajā mēnesī atradīsies Vēršos un veidos savienības ar pragmatisko, ambiciozo un noteikto Plutonu Mežāžos un brīvo un nepiespiesto Jupiteru Lauvās.

Marsa-Plutona savienība dos virziena sajūtu un neatlaidību, kamēr Marsa-Jupitera savienība dos pārpilnību un milzīgu drosmi, kas bieži vien var novest pie lieliem darbiem. Tie, kas zinās, kā kombinēt abas šīs ietekmes, gūs kārotos panākumus. Jāņem gan vērā, ka šīs aprakstītās kombinācijas sev līdzi nes arī fanātisma risku, kas kopā ar gaidāmās Saturna-Neptūna savienības slēptajām straumēm var novest pie nožēlojamas novirzīšanās no ceļa.

Kad šis viss būs pagājis, divi Marsa aspekti tiks atkārtoti un nostiprināti jau no Merkūra puses, kas aprīļa otrajā pusē vispirms izveidos savienību ar Jupiteru, tad ar Plutonu un visbeidzot ar pašu Marsu.  Vēršus tas viss ietekmēs vispirmāmkārtām, bet, protams, ietekmi vienā vai citā dzīves sfērā sajutīs arī visu citu zīmju pārstāvji.    

Visi šie zvaigžņu ceļi padarīs aprīli par dzīvīgu, juceklīgu, krāsainu, aizraujošu un izaicinājumiem bagātu mēnesi, kurā gan pastāvēs arī liels risks saskarties ar bezrūpīgu rīcību, konfliktiem, vardarbību un negadījumiem. 

Šeit plašāk par to, ko zvaigznes sola tieši tavai zīmei:

AUNS
VĒRSIS
DVĪNIS
VĒZIS
LAUVA
JAUNAVA
SVARI
SKORPIONS
STRĒLNIEKS
MEŽĀZIS
ŪDENSVĪRS
ZIVIS


Ir vērts ieskatīties arī aprīļa numeroloģiskajā prognozē,
ko piedāvājam sadarbībā ar sertificēto numeroloģi Līgu Bērziņu!

NUMEROLOĢISKO PROGNOZI LASI ŠEIT >>Dalīties.

Atstāt Ziņu