Vārda dienu svin: Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

Apģērbs un kosmētika – ledusskapī!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

atra piektā jeb 22 miljoni sieviešu Eiropā ledusskapī glabā dažādus skaistumkopšanas un modes izstrādājumus, atklāj Samsung pētījums, tādējādi apliecinot jaunās tendences – „Kitchenista” – izplatību Eiropā.

Kašmira izstrādājumi, nagu lakas, acu maskas, matu kopšanas līdzekļi un pat apakšveļa ir vien daži no piemēriem, ko mūsdienu mājas dieviete „Kitchenista” uzglabā ledusskapī to kvalitātes uzturēšanai. „Sievietēm arvien vairāk tērējot līdzekļus modei un skaistumam, neizbrīna atsevišķu produktu aizceļošana no vannas istabas uz ledusskapi. Aukstums – tas ir skaistumkopšanas noslēpums, kas ne vien pavairo līdzekļu lietošanas labsajūtu, bet arī saglabā tos svaigus un efektīvākus ilgāk,” skaidro skaistuma eksperte Emma Hila, kas strādājusi ar tādiem zīmoliem kā Vogue, Marc Jacobs u.c.

„Kitchenista” stila revolūcija Eiropā
Eiropas pētījums atklāj, ka Polijā ir visvairāk sieviešu – teju divas no piecām, kas glabā ledusskapī kosmētiku un skaistumkopšanas līdzekļus. Savukārt modes epicentrā, Francijā, ir visvairāk dāmu – vairāk nekā trešdaļa no visām Eiropas sievietēm, kas vēsumā novieto apģērbu un citus modes izstrādājumus.

Ne-pārtikas produktu uzglabāšanas iemesls skaidrojams ar diviem aspektiem. Pirmkārt, labsajūta – kosmētikas līdzekļi ir patīkami atvēsināti, atsvaidzina, iedarbojas ātrāk un tiek saglabāta to efektivitāte ilgāk. Otrkārt, saudzīga uzglabāšana – modes cienītājas šim jautājumam pievērsušās patiesi nopietni, ledusaukstā temperatūrā glabājot kašmira izstrādājumus, lai pasargātu tos no kodēm, ādas bikses, lai izstaipījumi ceļgalos savilktos, kā arī pat kažokādas.

Ko ieteicams glabāt ledusskapī

Organiskie ādas kopšanas līdzekļi un līdzekļi ar C vitamīnu – ir gana grūti noturēt šī vitamīna stabilitāti, tāpēc tā un citu dabisku līdzekļu, kas satur mazāk konservantus, uzglabāšanai palīdz vēsums.

Acu krēmi, želejas un maskas – atvēsināti līdzekļi palīdz mazināt uztūkumu un atspirdzina ādu.

Sejas eļļas – labas kvalitātes produkti satur kumelīšu, lavandas u.c. ēteriskās eļļas, kam laika gaitā var mazināties iedarbība. Ledusskapī tās saglabāsies svaigas ilgāk.

Ilgnoturīgie zīmuļi un laineri – ilgnoturīgā kosmētika satur gaistošas sastāvdaļas, kas karstumā zūd ātrāk, tāpēc glabāta aukstumā tā kalpos ilgāk.

Nagu laka – jo karstāka gaisa temperatūra, jo laka vairāk sabiezē. Vasaras karstumā to ieteicams glabāt ledusskapī vieglākai uzklāšanai.

Aerosoli pēdām – atsvaidzinošs noslēpums nogurušām un pietūkušām kājām – nupat no ledusskapja izņemts piparmētru aerosols.

Iekšējās apavu zolītes – lieliski dzesēs pietūkušas un nogurušas pēdas.

Kašmira un angoras izstrādājumi – aukstums pasargās no kodēm un mazinās pūkošanos.

Skaistuma ekspertes Emmas Hilas ieteikumi

Iesaka glabāt ledusskapī

Neiesaka glabāt ledusskapī

Acu maskas – uzlabo to atsvaidzinošo iedarbību

Lūpu spīdums -– tas var zaudēt savu konsistenci

Nagu laka – nesabiezē un ir viegli uzklājama

Salmu cepures – var zaudēt formu un struktūru

Serums ar C vitamīnu – ilgāk saglabā efektivitāti

Samts – tas prasa īpašu kopšanu, aukstums to var neatgriezeniski deformēt vai bojāt

Tonējošie aerosoli –atsvaidzina ādu un
samazina poras

Skropstu tuša –istabas temperatūra ir piemērotāka tās lēnākai sabiezēšanai

Iekšējās apavu zoles – atvēsinošs
efekts nogurušām kājām

Pūderis – krasas temperatūras maiņas vai mitrums var izraisīt līdzekļa sabiršanu

Un kā ir ar Tevi- vai arī Tu jau esi “Kitchenistu” pulkā?

Ko Tu uzglabā ledusskapī?

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu