Vārda dienu svin: Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola

Anticelulīta masāža slaidākam augumam

Pinterest LinkedIn Tumblr +

kdienas stress, diētas, grūtniecība, menopauze un citi dzīves posmi atstāj pēdas ne tikai mūsu atmiņā, bet arī uz mūsu ķermeņa. Viena no lielākajām problēmām, ar ko saskaras sievietes, ir celulīts. Lielisks veids, kā no tā atbrīvoties, ir anticelulīta masāža. Vienas masāžas ilgums ir 40-50 minūtes. Rezultātā samazinās zemādas tauku slānis problēmzonās, tiek veicināta figūras korekcija un ķermenis kļūst tvirtāks un pievilcīgāks.
Anticelulīta masāža kopā ar pareizu ēšanas režīmu un fiziskajiem vingrojumiem ir spēcīgs ierocis cīņā ar celulītu. Lai izvēlētos īstās fiziskās aktivitātes un sporta nodarbības, ieteicams konsultēties ar ārstu, fizioterapeitu vai veselības treneri. Tomēr der atcerēties, ka peldēšana, dejošana, pastaiga un citas aktivitātes nekaitēs, bet tikai palīdzēs.  Tomēr masāžu ieteicams veikt ne tikai liekā svara gadījumā, bet arī tad, ja problēmas sagādā pietūkums vai ātrs nogurums. Kā arī šāda veida masāžas ir ieteicamas sēdoša darba darītājiem, lai veicinātu asinsrites uzlabošanos un venozās atteces uzlabošanos apakšējās ekstremitātēs, tā mazinot risku veidoties celulītam un rasties dažādām vēnu problēmām. 

Kāda ir masāžas iedarbība?
Anticelulīta  masāža uzlabo ādas un zemādas taukaudu stāvokli, padara gurnu un gūžas muskuļus tvirtākus, stimulē asinsriti, veicina skābekļa iekļūšanu audos un vielmaiņas galaproduktu, toksīnu izdalīšanu, veicinot organisma pašatjaunošanos. Masāža palīdz atbrīvoties no saspringuma, nomierināt nervu sistēmu un panākt dziļu muskuļu atslābināšanos. Tā stimulē “jaunības olbaltumvielu” – elastāna un halogēna veidošanos, padara ķermeņa muskulatūru vingrāku, līdz ar to augums izskatās skaistāks un jaunāks.

Kāju un gūžu masāža efektīvi iedarbojas uz problemātiskajām ķermeņa vietām, nostiprina gūžas formas, padara tās estētiski pievilcīgas, stipras un tvirtas.

Ko tu iegūsi?

– samazināsies celulīts, pietūkums, problemātisko zonu aprises;

– tiks izvadīti toksīni;

– dziļa muskuļu relaksācija atbrīvos no saspringuma;

– mazināsies nogurums, vairosies spēks un mundrums;

– ar prieku varēsi skatīties spogulī.

Kā notiek procedūra?
Pirms procedūras speciālists apstrādā attiecīgo vietu ar speciālu sildošo eļļu vai krēmu. Masāžu veic speciālists manuāli ar rokām, nevis ar aparātiem, līdz ar to masāža katram klientam ir idividuāla. Tā iedarbojas uz zemādas tauku slāni, aktivizējot vielmaiņas procesus tauku nosēdumos. Procedūras laikā masējamās vietas sasilst par pusotru līdz diviem grādiem. Masāža iedarbojas uz bioloģiski aktīvajiem punktiem un organisma refleksīvajām zonām, kas ietekmē visu ķermeņa enerģētisko sistēmu. Līdz ar to uzlabojas asinsrite un vielmaiņa, nostiprinās imūnsistēma, pazūd liekie kilogrami.

Lai sasniegtu labākus rezultātus, ieteicams masāžas kurss no 5-10 procedūrām.

Anticelulīta masāžu  neveic iekšējo orgānu saslimšanas gadījumos, grūtniecības un ne agrāk kā pēc 6 mēnešiem pēcdzemdību laikā, pēc ķeizargrieziena, ja nav ārsta atļaujas. Procedūru nedrīkst veikt, ja ir paaugstināta temperatūra vai drudzis, vēzis, ādas audzēji, varikozās vēnas, tromboze, sirds mazspēja, epilepsija.

Kur, cik bieži jāapmeklē un cik tas maksā?
Masāžu ieteicams veikt vismaz 2-3 reizes nedēļā, ja vēlas tūlītēju efektu, bet normālos apstākļos masāžu vēlams veikt 1-2 reizes nedēļā. Lai efekts saglabātos un iegūtais ādas stāvoklis saglabātos, pēc intensīvā kursa masāžu ieteicams apmeklēt 1-2 reizes mēnesī. Ieteicamais masāžas kurss 5-10 procedūras.

Anticelulīta masāžu var apmeklēt  SIA „Veselības centrā „Medeors”, Raiņa bulvārī 27, Rīgā. Vienas reizes apmeklējuma cena ir Ls 16,50 (abu kāju un gurnu anticelulīta masāža), taču pašlaik marta mēnesī vienas reizes apmklējums Ls 11,50 un piecu reižu abonements – Ls 55,00. Papildu bonusā iespēja saņemt uztura speciālista konsultāciju – Ls 10,00 (pilna cena Ls 18,00).

 

Mūsu kontakti :
SIA ‘Veselības centrs ‘Medeors’
Raiņa bulvāris 27, Rīga, LV- 1050
Tālr.  +371 67226062
Mob. +371 26176608
E-pasts:     medeors@gmail.com
Mājas lapa: www.fizioterapijapluss.lv

Facebook: https://www.facebook.com/pages/SIA-Vesel%C4%ABbas-centrs-Medeors/117176058382738

Draugiem.lv: http://www.draugiem.lv/www.fizioterapijapluss.lv/

Twitter.com: https://twitter.com/SIA_Medeors

Dalīties.

Atstāt Ziņu