Vārda dienu svin: Daumants, Druvvaldis

Aizņemos līgavaini/ something borrowed

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ja gribas noskatīties ko mīļu un aizkustinošu, bet tai pat laikā arī ne ko tādu, kas būtu baigi nomācošs, bet gluži otrādi- iedvesmotu, tad šī romantiskā komēdija varētu būt laba izvēle.

Noskatoties treileri, filma mani īpaši neuzrunāja, bet tā nu sanāca, ka to noskatījos. Un prieks, ka tā.

Filma stāsta par divām labākajām draudzenēm- pilnīgi dažādām personībām, bet tā nu tas bieži gadās, ka labākie draugi ir pilnīgi pretēji un atšķirīgi, bet tieši tas taču ir tik aizraujoši. Problēma tik tā, ka galvenā varone Reičela palikusi savas draudzenes Dārsijas ēnā. Vismaz tā viņai šķiet. Šī pašuzupurēšanās aizgājusi tiktāl, ka augstskolā viņa pat neuzdrošinājās iestāties par savu mīlestību Deksu un tikai klusi noskatījās, kā Dārsija savaldzina viņas mīļoto.

Pagājuši seši gadi un Dārsija ar šo vīrieti grasās precēties. Savukārt Reičela pēc savas 30. dzimšanas dienas ballītes negaidīti attopas vienā gultā ar Deksu. Par vēlu? Nekad nav par vēlu cīnīties par to, ko tu vēlies un mīli. To iemācās gan Reičela, gan Dekss.

Lai gan romantiskā komēdija, taču arī šajā filmā ieraktas dziļākas tēmas- par upura lomu, par pašcieņu un sevis aizstāvēšanu, par drosmi pateikt- nē, es gribu darīt to, nevis pakļauties tam “kā man vajadzētu darīt” vai tam, “ko no manis gaida.” Filmas treileris: http://www.youtube.com/watch?v=4qlMqqc7YdE

Dalīties.

2 komentāru

  1. Vienā laiskā svētdienā arī es noskatījos šo filmu. Mjā, nekādās eksistenciāli dziļas pārdomas tā neraisīja, tomēr izklaidei derēja lieliski. Kas man šķita interesanti – neviens no šīs filmas varoņiem nebija tāds 100% pozitīvais tēls (parasti taču iedalās labajos un ne tik labajos). Pat jaukā, godīgā un piezemētā "labā" varone nemaz tik viennozīmīgi nav vērtējama. Tas,šķiet, netipiski šāda veida filmām.

Atstāt Ziņu