Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Aicinām uz kolāžu veidošanas vakaru!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Īsi pirms garajām Ziemassvētku brīvdienām aicinām Tevi uz īpašu kolāžu vakaru.
Draudzīgā un sievišķīgā gaisotnē, našķojoties ar dažādiem svētku gardumiem, kopā gatavosim katra savu 2013.gada kolāžu.

Kolāža ir viens no mākslas terapijas paņēmieniem, un ar tās palīdzību izdodas skaidrāk apjaust, kas ir tas, ko vēlamies saņemt no dzīves, pat sakārtot prioritātes, apjaust, kā pietrūkst un pēc kā ilgojamies.

Kāpēc gatavot šādu kolāžu kopā? Pirmkārt- tā ir iespēja jauki pavadīt vakaru citu brīnišķīgu sieviešu sabiedrībā. Otrkārt, šo vakaru varēsi netraucēti atvēlēt tikai saviem nākamā gada sapņiem, tevi radošajā procesā neiztraucēs ne bērni, ne vīrietis. Treškārt, gatavojot kolāžu bariņā ir vēl viens lielisks ieguvums – mājās aiziesi gan ar savu 2013.gada mērķu un sapņu vizualizāciju, gan rakstiskiem komentāriem un vēlējumiem no pārējām vakara dalībniecēm.

Tiekamies kolāžu vakarā!

Laiks:
12.decembrī plkst.18:00 
Šajā vakarā aicinām tikai iepriekšējo gadu kolāžu vakaru dalībnieces! Kā jau pērn sarunājām – pēc gada tiekamies un lūkojamies, kā gads paskrējis un kas katrai no iecerētā sanācis!)

13.decembrī plkst. 18:00  – jauna grupa!

Vieta: Rīgā, SievietesPasaule.lv telpās Skolas ielā 9- 22

Maksa: 3 Ls (4,27 EUR) (nodrošināsim nepieciešamos materiālus kolāžu veidošanai, kā arī našķus)

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos kolāžu vakarā, spied pogu „Piesakos!” vai raksti uz e-pastu seminari@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru. Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 25990679 vai 26369141

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu