Vārda dienu svin: Artūrs, Artis

Āda kļūst maiga un mīksta. Lasītājas vērtē Seal roku krēmus

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ik ilgā laikā tu varētu izlietot piecus dažādus roku un kāju krēmus? Pāris mēnešos, pusgadā, vēl ilgākā laikā? Tad nu, lūk, 15 portāla lasītājas saka, ka viņas ir nodrošinātas ar krēmiem teju visai ziemai. Viņas jūnija izskaņā uzzināja, ka ieguvušas iespēju piedalīties AS Spodrība ražoto “Seal cosmetics” roku un kāju krēmu testā un saņēma lietošanā katru no pieciem jaunās sērijas krēmiem – Dzērvene, Auza, Ingvers, Smiltsērkšķis un Vita. Lai arī tūbiņās krēmu vēl gana un to lietošana turpināsies, esam apkopojuši lasītāju līdzšinējos iespaidus par šiem Latvijā ražotajiem krēmiem.

Kopējais iespaids un krēmi-favorīti

Kristīne: Kopumā AS Spodrība produktu vērtēju atzinīgi! Liela izvēle visām gaumēm, ērts iepakojums līdzi ņemšanai, pievilcīgs dizains un gadiem pārbaudīta vērtība jaunā iesaiņojumā! Mani favorīti ir krēmi Auza un Dzērvene. Tie noteikti būs manu roku sabiedrotie vēl kādu laiku!

Ilze: Man ļoti patika krēmu iepakojums, to vizuālais noformējums. Tie bija ērti arī lietošanā, jo nebija jābaidās, ka rokassomiņā tūbiņa varētu attaisīties un krēms izspiesties pa visu somu.

Ingrīda: Krēmu testēšana vēl nav beigusies, jo piecus dažādus krēmus tik īsā laika periodā nemaz nevar tā pa īstam “izgaršot”, taču, kopumā vērtējot, krēmi man patika. To iepakojums ir ļoti gaumīgs, ērts, taču līdzņemšanai somiņā man tomēr šķiet par lielu. Patika tūbiņu baltais tonis ar jaukajiem zīmējumiem.

Antoņina: Priecē tas, ka šie produkti ir vietējā Latvijas uzņēmuma ražojumi. Krēmu baltās matētās tūbiņas ar skaistajiem un košajiem zīmējumiem tiešām priecēja acis. Krēmu tekstūra un neuzbāzīgais aromāts ir patīkams. No rīta pabaroju ādu ar mitrinošo roku krēmu Dzērvene, vakarā lietoju barojošo krēmu Smiltsērkšķis, bet pirms dārza darbiem lietoju aizsargājošo roku krēmu Ingvers. Ja jāvērtē kopumā, mans favorīts ir Auza, jo šis krēms mīkstina un aizsargā roku ādu, kā arī stiprina nagus. Atgādina smaržu no bērnības. Pēc lietošanas ātri iesūcas, neatstāj taukainus nospiedumus uz papīra.

Dace: Pieļauju, ka pilnīgi objektīvs krēmu vērtējums varētu būt vēlā rudenī, kad rokas būtu jutušas arī rudens vējus. Šobrīd intensīvāk lietoju krēmu Vita, kuru izmantoju pēdām, bet rokām izmantoju mitrinošo roku krēmu Dzērvene. Šie abi krēmi man patīk, jo labi iesūcas ādā, tiem ir patīkami maigs, neuzbāzīgs aromāts. Arī iepakojums ir ērts un patīkams.

Vizma: Paldies par šo iespēju testēt Seal cosmetics roku krēmus! Man ļoti patika to iepakojums – ērti atverams un lietojams, tilpums arī piemērots, kaut gan varēja būt 70 arī ml. Krēmu tekstūra jauka, taču iesūkšanās neiepriecināja: roku āda ilgi saglabājas taukaina, krēms samērā lēni uzsūcās. Smarža neitrāla, katrā ziņā nav uzbāzīga. No visiem vislabāk patika barojošais krēms Smiltsērkšķis, ko smērēju, pirms devos dārza darbos. Pēc tam, to nomazgājot, roku āda kļuva mīksta un maiga.

Sintija: Liels paldies par iespēju izmēģināt šos lieliskos krēmus. Visi krēmi ir ļoti patīkami. Tie ir maigi un ātri iesūcas. Nav ļoti taukaini. Mani favorīti ir Auza, Dzērvene un Smiltsērkšķis. Vita krēmu galvenokārt izmantoju papēžiem un esmu ļoti apmierināta. Šie roku krēmi noteikti būs mana ikdienas savstāvdaļa ziemas mēnešos, kad ierasti ir sausa roku āda un tā plaisā.

Dace: Bija īstais laiks, lai izmēģinātu krēmus, jo rokas pēc ravēšanas un ogu lasīšanas prasīja īpašas rūpes. Arī pēdas prasa rūpes, jo labprāt staigāju ar plikām kājām. Parasti izmantoju vienu un to pašu krēmu gan rokām, gan kājām. Pēc testa jāsaka, ka barojošo krēmu Smiltsērkšķis, mīkstinošo krēmu Auza un, protams, krēmu Vita noteikti iegādāšos, kad šie būs izlietoti. Un tas būs drīz! Gribu uzteikt iepakojumu, tas ir ērts. Varu, piemēram, salīdzināt ar krēmu Vita metāliskā iepakojumā, jo tāds man mājās arī ir. Šādu tūbiņu daudz patīkamāk ir ņemt rokās. Patīk, ka korķis nav katru reizi jāatskrūvē, bet pie krēma var tikt, atverot vāciņu. Ir labi arī tas, ka varu tūbiņas likt stāvus ar korķi uz leju, jo krēma tilpums un svars ir tāds, ka tūbiņa stāv stabili un negāžas.

Ļena: Krēmi ir patiešām labi. Visi labi iesūcās, ar patīkamu, neuzbāzīgu smaržu. Arī traipi nepaliek, ja netīšām trāpa uz drēbēm. Krēmu iepakojums, dizains ir jauks, mūsdienīgs un ērti lietojams.  Biežāk lietoju Dzērveni un kāju un roku krēmu Vita. 

Santa: Man patika visi krēmi. Vislabāk – aizsargājošais krēms Ingvers. Strādāju smagu darbu ar rokām un krēms tiešām palīdz. Šķita, ka tas padarīja manu roku ādu stiprāku, jo kādreiz tā bija ļoti trausla un darbs to ļoti traumēja. Iepakojumi ir ērti, labi saprotami un stingri (citi krēmi mēdz attaisīties somiņā), iesūcās ļoti ātri, smaržas nebija uzbāzīgas, bet maigas un patīkamas. 

Ilona: Bija liels prieks izmēģināt visus piedāvātos roku krēmus. Mans favorīts bija mīkstinošais roku krēms Auza. Taču vispār gribu uzslavēt uzņēmumu Seal, jo arī viņu piedāvātie veļas mazgājamie līdzekļi ir ļoti labi. 

Ilze: Man ļoti patika. Un palīdzeja. Darbs ikdienā ir ar zemi, kas ļoti sausina roku ādu. Iemasējot krēmu nomazgātās rokās, efekts bija tūlītējs. Ja to neizdaru, pēc tam rokas ātri vien ir kā smilšpapīrs, sausas un asas. Krēmi patiešām palīdz, bez tiem laukos dzīve vienkārši nav iedomājama. Diemžēl…Vizuāli šo krēmu iepakojums ir ļoti pievilcīgs, tāds vienkāršs, askētisks, bez košām krāsām. Patika. Otra lieta, par kuru biju patīkami pārsteigta, bija aromāti jeb, precīzāk, tas, ka tie bija tik viegli un ātri gaistoši. Man nesen uzdāvināja vienu roku krēmu, kuru nespēju izturēt, jo tam bija tik sintētiska smarža, kuru vienkārši gribējās nomazgāt nost. Šos krēmus es jutu iesmērējot, un drīz pēc tam to vairs aromāts vairs netraucēja. Krēmu tekstūra ir viegla, tos ātri var iesmērēt, tie ātri arī iesūcas un nav jāsēž ar rokām gaisā, gaidot, kad varēs kaut kam pieskarties. Vienīgi… man tiešām šķita, ka visi krēmi ir vienādi, tikai to aromāti nedaudz atšķīrās. Visi bija mitrinoši un rokas padarīja maigas. Ja jāizvēlas favorīti, tad tie ir krēms Smiltsērkšķis un Vita. Pieļauju, ka tas sentimentālu atmiņu dēļ, jo šīs smaržas asociējas ar bērnību. Skuju ekstrakts vannām ir viena no bērnības mīļākajām smaržām, un līdz ar to ļoti patika tieši roku un kāju krēms Vita.

Inga: Iesaistīju testēšanā dažāda vecuma, sausuma un raupjuma rokas. Pirmo iespaidu, uzlūkojot Seal produktus, noteikti atstāja jaunais iepakojums, kas ir radikāli mainījies no līdzšinējā. Taču arī līdzšinējais iepakojums nebija slikts, turklāt bija pat dzirdēts, ka metāliskās tūbiņās krēms labāk uzglabājas, saglabā savas īpašības ilgāk un labāk. Nemāku gan teikt, cik šis apgalvojums ir pamatots. Bet nenoliedzami, jaunais iepakojums ir krāšņāks – katru krēma tūbiņu rotā attēls – un plastmasas tūbiņa ir vieglāk un ērtāk lietojama. Ja līdz šim biju iepazinusi roku krēmus Auza, Smiltsērkšķis un Vita, tad nu to klāstam klāt nākuši Ingvers un Dzērvene. Tā kā manas rokas nav ļoti raupjas un sastrādātas, kā arī ikdienas saimniecības darbus veicu ar cimdiem, man vispiemērotākie krēmi šķita Dzērvene un Auza. Un tie arī ir mani favorīti, ko labprāt iegādāšos arī turpmāk. Sausākas un raupjākas rokas par favorītu atzina krēmu Auza un Smiltsērkšķis. Liels paldies par doto iespēju, un pateicoties tai, pievērsīsim uzmanību šiem produktiem arī veikalos. 

Te jau jūs redzat, cik mēs katra esam atšķirīga, cik atšķirīgas ir mūsu vajadzības, cik atšķirīgas ir tās lietas, kam mēs katra pievēršam uzmanību un ko neievērojam nemaz. Un tomēr, neraugoties uz šīm atšķirībām, testa ietvaros aicinājām lasītājas izvirzīt savu Seal cosmetics krēmu-favorītu. Rezultāts ir sekojošs:

1. vieta – mīkstinošais roku krēms Auza 
7 no 15 testa dalībniecēm to nosauca par savu favorītkrēmu

2./3. vieta – mitrinošais roku krēms Dzērvene 
4 no 15 testa dalībniecēm to nosauca par savu favorītkrēmu

2./3. vieta – barojošais roku krēms Smiltsērkšķis 
4 no 15 testa dalībniecēm to nosauca par savu favorītkrēmu

 

Sīkāk par katru no testēšanai nodotajiem krēmiem:

Barojošais roku krēms Smiltsērkšķis

Kristīne: Smilktsērkšķis kā augs mani uzruna, taču krēma smarža nepārliecināja. Gaidīju ko izteiksmīgāku un pievilcīgāku, bet baro pamatīgi! Pēc šī barojošā krēma rokas vēl ilgi saka paldies un ir bagātīgi palutinātas. Vairāk piemērots ziemai, kad tās ir pelnījušas papildus uzmanību.

Ilze K.: Mmm…šis ir ļoti labs. Šis ir mans favorīts. Biezākas konsistences nekā, piemēram, Dzērvene. Viegli klājas. Uzreiz pēc uzklāšanas jūt, ka roku āda ir mīkstāka. Sausai ādai ļoti labs.

Ingrīda: Pēc tā lietošanas āda tiešām kļūst maiga, lai gan tāda tā ir arī pēc citu krēmu lietošnas.

Antoņina: Patīkami svaigs aromāts. Krēmu viegli iemasējot tas lieliski iesūcas rokās, neatstāj nekādus nosēdumus, lieliski iedarbojās arī uz nagiem un kutikulām. Pēc divu nedēļu regulāras lietošanas roku vizuālais izskats ir nedaudz uzlabojies.

Santa: Parasti smērēju no rīta, lai pabaro rokas. Ļoti patīkams. 

Ilona: Smarža laba, nedaudz sliktāk iesūcas, kā citi. Dodu 8 balles.

Ilze: Viegls un efektīvs roku krēms, ko paņemt līdzi somā, lai kur dotos. 

Inga: patiešām barojošs. Smaržas un iesūkšanās ilguma dēļ šis krēms likās piemērots ziemai un aukstākam gadalaikam, vai arī, ja rokas ir sastrādātas un raupjas. 

Liena: Šis, tāpat kā Ingvers sagādāja vilšanos, lai gan likās, ka tie patiks vislabāk. Likās, ka šiem aromāti neatbilst nemaz un arī palika ķepīgas rokas.

 

Aizsargājošais roku krēms Ingvers

Kristīne: Lietojot šo krēmu, ingveru nesajutu, krēms bez izteiksmīgas smaržas un īpatnības. Ātri iesūcas, vieglas tekstūras, maz nepieciešams un ilgi kalpo

Ilze: Labi klājas. Gaidīju, ka aromāts vairāk līdzināsies ingveram, bet tas nav svarīgakais. Āda šo krēmu uzsūca visātrāk no visiem

Ingrīda: Ļoti patika krēma atsvaidzinošā smarža, rokas tiešām tika mitrinātas

Dace: Neieguva manas simpātijas. Nepatika smarža.  

Santa: Ingvers ideāli pasaudzēja manas rokas

Ilona: Smarža neitrāla, īsti varbūt pat nepatika. Iesūcās ne tik labi. Dodu 7 balles.

Ilze: Pieļauju, ka ziemas sezonā būs visiecienītākais gan aromāta dēļ, gan aizsargājošo īpašību deļ. 

Inga: Visiem pieciem krēmiem ir izteikta raksturojošā smarža, taču ingvera smarža likās visnoturīgākā. Ja nepatīk ingvers, tad smarža varētu būt traucējoša. Ja rokas nav ļoti raupjas, tad iesūcas ilgāk kā citi krēmi

Liena: Šis, tāpat kā Smiltsērkšķis sagādāja vilšanos, lai gan likās, ka patiks vislabāk. Likās, ka šiem aromāti neatbilst nemaz un arī palika ķepīgas rokas. 

 

 

Mīkstinošais roku krēms Auza

Kristīne: Seal klasika. Šo krēmu zināju un lietoju arī pirms testa. Patīk tā konstitence, mīkstina un baro! Aromāts nav pārāk uzbāzīgs, bet arī neizceļas ar īpašu pievilcību. Vairāk piemērots rudenī un ziemā, kad mūsu rokas pelnījušas papildus uzmanību!

Ilze: Mīkstāks, konsistence bija šķidrāka ka citiem. Ļoti viegli un ātri iesucas ādā. Sausai un jutīgai ādai pēc kāda laika jāieziež atkārtoti, tad efekts ir ļoti labs. Pēc pāris lietošanas dienam roku ādas stāvoklis manāmi uzlabojās

Ingrīda: Šis man patika vismazāk, kaut kā “neuzrunāja”, pat īsti nezinu, kāpēc.

Antoņina: Mans favorīts. Krēms mīkstina un aizsargā roku ādu, kā arī stiprina nagus. Ideāls lietošanai siltos laika apstākļos vai iekštelpās. Atgādina smaržu no bērnības. Pēc lietošanas ātri iesūcas, neatstāj taukainus nospiedumus uz papīra

Ilona: Mans favorīts. Patika gan smarža, gan tekstūra. Dodu 10 balles.

Ilze: Tāds latvisks. Aromāts ir tik viegls, ka tā dēļ vien iepatikās. Man tas ir ļoti svarīgi, jo smaržas nelietoju, jo nespēju izturēt uzbāzīgus aromātus. 

Inga: Jau līdz šim mans ikdienas favorīts bija šis roku krēms, jo manās rokās ļoti ātri iesūcas. Tādējādi uzreiz pēc krēma lietošanas varu veikt visdažādākos biroja darbus, pat uz papīriem nepaliek taukaini pirkstu nospiedumi. Iepriekšējā iepakojumā Auza bija mitrinošs roku krēms, nu tas ir mīkstinošs. Auzu lietoju arī sausai elkoņu ādai, ar to tie kļuva mīksti.  

Liena: Tas mani ļoti patīkami pārsteidza gan ar aromātu, gan rezultātu. Sākumā gan domāju, kā gan var smaržot auzas? Bet nu zinu, ka šis ir mans favorīts, jo smarža dievīga un iesūcas ādā ātri.

 

Kāju un roku krēms Vita

Kristīne: Krēms divi vienā! Mīkstina un mitrina gan kājas, gan rokas. Īpaši veselīgs papēžiem un roku elkoņiem. Patiks egles skuju smaržas un ekstraktu cienītājiem! Man šī smarža patīk un atgādina bērnību. 🙂 Svaigs, ar spēcīgu smaržu, tādēļ labāk lietot uz nakti! 

Ilze: Aromāts pazīstams, patīkams. Tā kā šis ir vienīgais krēms, kuru var lietot arī kājām, tad izmantoju papēžiem un lietoju arī elkoņiem. Ļoti labs, kājām paliek patīkama sajūta. Pa nakti lietojot, uzvilku arī zeķītes, no rīta āda uz papēžiem mīksta un patīkama. Dienas laikā mazāk putekļu līp pie pēdam, kas ir īpaši svarīgi vasaras laikā. 

Ingrīda: Lietoju vairāk tieši kājām, bagātīgi tās iesmērējot. 

Dace: Šis krēms man bija pazīstams un vienmēr ir manās mājās, jo izmantoju to ne tikai kā roku krēmu, bet ar šī krēma palīdzību dziedēju arī mazas brūcītes. Pēc pieredzes varu teikt, ka ļoti labi palīdz, ja sasprēgājušas, saplaisājušas lūpas. Neviens lūpu balzāms nestāv klāt! Vitu izmantoju arī kukaiņu kodumiem, arī, ja rokas, lasot, piemēram, ērkšķogas, vai kājas, brienot pa pļavām un lasot tējas, saskrāpētas. Tiešām ļoti ātri pazūd sarkanās švīkas. Krēms Vita man palīdzēja arī, kad saulē bija apsviluši pleci

Santa: Vitu izmantoju tikai kājām, jo rokām īsti nepatika aromāts.

Ilona: Smarža ir savdabīga, bet patīkama. Vairāk liekas piemērots kājām, labi iesūcas, patika, ka paliek mīksti papēži. Ja to izmanto kājām, dodu 9 balles, ja rokām – 7 balles. 

Ilze: Krēms ko lietoju vakaros uz nakti. Darbojas gluži kā aromterapija, jo pēc satrauktas dienas nomierina. Ļoti patika. 

Inga: Ļoti piemērots mūždien aizņemtajām sievietēm, jo vienu produktu var izmantot gan rokām, gan kājām. Tas ātri iesūcas un gan rokas, gan papēži paliek mīkstāki. Šo krēmu biju lietojusi arī iepriekš. Patīkami, ka jaunajā iepakojumā tā ir vairāk.  

Liena: Šis krēms patika tieši kājām, jo rokām aromāts likās pārlieku intensīvs. Mans vīrs to iemēģināja pēc putekļainiem celtniecības darbiem, kad pēdas bija sausas, un saslavēja. Pati to lietoju, jo darbojos dārzā un paliek cieti papēži. Arī es varu teikt labus vārdus.

 

Mitrinošais roku krēms Dzērvene

Kristīne: Pamatīga dzērvenīte. Viens no maniem favorītiem ar patīkamu aromātu. Šis krēms mani uzrunā arī psiholoģiski – velk uz veselīgām domām! 🙂 Maigas tekstūras un spēcīgas ietekmes, jo kā mēs zinām, dzērvene ir meža karaliene un tai līdzi nāk pamatīgi daudz vērtīgu vielu. Pēc krēma āda paliek zīdaina un maiga. Patīkami!

Ilze: Smarža nedaudz atgādina dzērvenīti. Krēmu klājot uz rokām, tas ir ļoti mīksts un viegli iesūcas ādā.

Ingrīda: Sniedz mitrinošu efektu, smarža neitrāla

Dace: Patīkams ar savu smaržu, labi iesūcas ādā. Tā vien gribas pēc roku sasmērēšanas tās pārlaist tās arī pāri sejai. Asociācijas – svaigums

Santa: Ļoti labi smaržo, vislabāk patika sasmērēt rokas pirms gulētiešanas. 

Ilona: Labi iesūcas, varbūt, ja par daudz uzliek, paliek taukainākas rokas. Dodu 8 balles.

Inga: Ļoti patīkama smarža. Vieglākas konsistences nekā pārējie krēmi, ļoti piemērots vasarai un kā ikdienas krēms. Iesūcās visātrāk no visiem krēmiem. Ja rokas ļoti sastrādātas, piemērotāks, iespējams, būs Smiltsērkšķis vai Ingvers. 

Liena: Mans otrs favorīts. Patika iesūkšanās ātrums. Aromāts gan nelikās pēc dzērvenēm, bet tas bija neuzbāzīgs.

 

Dalīties.

6 komentāru

  1. Diendienā stradājot ar ģipsi, saskāros ar roku ādas problēmu. Diemžēl, pārbaudot virkni roku saudzējošo krēmu, ieskaitot šo līniju, secinājumi vieni: Rezultāts ir tikai līdz nākošās dienas rītam – smērē cik bieži gribi. Roku āda kļūst mīksta tikai tiem, kas neko nedara. Tātad uztveru to, kā patērētāju maldināšanu.

  2. Līdz šim esmu lietojusi Evijas ziedi papēžiem un elkoņiem, taču pēc šiem aprakstiem šķiet, ka ikdienā man varētu patikt Dzērvene.

  3. Man gan patīk un ir forši, ka Latvijas ražotāji domā par attīstību un jauniem produktiem. Es atbalstu Latvijas ražojumus! :)<br>Sandra – apskatījos Spodrības mājas lapā, ka krēmi ir arī metāla tūbiņās, bet ne visi.

Atstāt Ziņu