Vārda dienu svin: Justīne, Juta

Āda jūtas svaigāka! Vērtējam Belita B-Like system sejas masku 35+

Pinterest LinkedIn Tumblr +

aulītes trūkums, pārdzīvots slimību vilnis, iedzimta ādas problemātika, nenovēršamā ādas novecošana un, protams, vēlme sevi vienkārši palutināt ar jaunu kosmētiku mudināja piecas portāla lasītājas pieteikties Belita B-Like system sejas maskas 35+ testam. Kā viņām veicās, vai sejas āda atguva solīto tvirtumu un jauneklīgumu, lasi viņu atsauksmēs: 

 

Helga: esmu patiešām ļoti iemīļojusi šo produktu – ļoti patīk
Paldies, maska man ļoti patīk. Centos to lietot katru vakaru, bet reizēm gadījās arī izlaist, taču uzreiz sajutu, ka kaut kā trūkst. Maskas iepakojums ir ērts un parocīgs, arī uzklāšana ir viegla un patīkama. Maskas smarža ir maiga. Esmu patiešām ļoti iemīļojusi šo produktu – ļoti patīk. Patīk, ka jau īsi pēc maskas uzklāšanas ir jūtams, ka tā iedarbojas. Pēc lietošanas sejas āda kļūst gludāka. Redzot šīs maskas iedarbību rodas vēlme izmēģināt arī citus šīs sērijas produktus.

Mārīte: āda ir kļuvusi līdzenāka un tvirtāka
Šķiet, ka maska ir laba. Iepakojums ir normāla lieluma, nevis maza, niecīga tūbiņa. Arī maskas smarža man patīk. Maska klājas uz sejas labi, diezgan ātri iesūcas ādā, kas man patīk. Kādu brītiņu pēc uzklāšanas ir jūtama savelkoša sajūta. Pārpalikums labi nomazgājas. Man ir jaukta tipa sejas āda un vairāk taukojas pieres daļa, tagad, pēc maskas lietošanas, to tik ļoti neizjūtu. Ir jūtams, ka āda ir kļuvusi līdzenāka un tvirtāka. Labprāt turpināšu lietot!

Eva: maska klājas ļoti labi, ātri ievelkas un to nomazgā nav nekādu problēmu
Maska klājas ļoti labi, ātri ievelkas un to nomazgā nav nekādu problēmu. Konsistence gan šķita varbūt nedaudz par spēcīgu, jo seja kādu minūtīti pēc uzklāšanas sāka kņudēt. Smarža savukārt patīkama – nav uzbāzīga. Par efektu man grūti teikt. Man ir kombinēts sejas  ādas tips un jūtu, ka šobrīd āda ir diezgan sausa – visu, ko uzklāju, momentā iesūc iekšā.
Par vienu gan biju nedaudz pārsteigta – saņemot masku un cenšoties izlasīt, ko tā piedāvā, nevarēju nevienu vārdu izlasīt, jo marķējums bija izbalējis.

Inese: es masku patiešām izbaudīju; āda vairs neizskatās tik samocīta
Pieteicos šim testam, jo bija pārdzīvota slimošana un, zāļu vai vienkārši sliktas pašsajutas ietekmē, sejas āda bija samocīta. Pieteicos ar domu –  un ja nu palīdz… Un varu teikt, ka palīdzēja – uzlabojumi patiešām ir. Bet par visu pēc kārtas.

Ja jāvērtē maskas iepakojums, tad tās dizains ir diezgan necils – domāju, ka veikalā paietu tai garām un nepievērstu pat uzmanību. Gribētos kaut ko dāmīgāku… Iepakojuma izmērs gan ir ideāls – patika, ka iepakojums nav pustukšs. Tas, ka maska ir izspiežama no tūbiņas, nevis jalien burciņā ar pirkstiem, man arī ir ļoti svarīgi tīri higiēnas ziņā. Tikpat svarīga man ir maskas konsistence, varbūt ne tīri vizuāli, cik uzklāšanas laikā. Pret maskas smaržu man nav nekādu pretenziju, tā ir neuzbāzīga un nav tā, ka, atverot tūbiņu, degunā iesistos ķīmisku smaržu kokteilis.

Visā visumā esmu sajūsmā par to, kā šī maska uzvedas uz manas sejas. Nebija nekādas smaguma vai kņudēšanas sajūtas, kas ir bijusi liela problēma un radījusi diskomfortu lietojot citas sejas maskas. Tā kā varu teikt, ka patiešām izbaudīju… vienreiz pat aizmirsu par to, ka sejas maska ir uzklāta un nostaigāju daudz ilgāk, nekā paredzēts. Tas vien jau ir labs rādītājs!

Kas svarīgi, maskas atlikumus ir viegli nomazgāt no sejas, jo esmu lietojusi maskas, kuras pēc tam ilgi jāberž, lai nomazgātu nost. Pēc maskas lietošanas īsti pat neprasījās sejas krēms. Man šķiet, ka āda pēc maskas lietošanas ir palikusi gludāka un ādas tonis – vienmērīgāks. Faktiski – seja vairs nav tik samocīta, kā pirms tam.

Elita: āda kļūst svaigāka, tomēr redzamu pretnovecošanās efektu nenovēroju
Man jau ir 50+, tāpēc biju ļoti priecīga, ka tieši man tika dota iespēja testēt B-LIKE system sejas masku. Man ir sausa, atūdeņota sejas āda, tāpēc vienmēr lietoju mitrinošus sejas kopšanas līdzekļus. Diezgan regulāri apmeklēju arī kosmetologu, kurš nebeidz brīnīties, kā mana sejas āda varot kā tāds sūklis uzsūkt visu, ko tai piedāvā, bet tik un tā būt sausa.
Maskas iepakojums man šķita ļoti ērts. Arī pati maska viegli klājās. Tai ir patīkama konsistence un arī smarža. Pirmajā brīdī pēc uzklāšanas tā ādu kairina, ir viegli kņudoša sajūta, tomēr tā ātri pāriet.

Tā kā aprakstā nebija minēts, cik bieži maska jālieto, es to klāju 2–3 reizes nedēļā. Vairākas reizes lietoju arī uzturoties saunā, jo esmu lasījusi, ka siltums masku lietošanas efektu uzlabo. Sejas āda pēc maskas notīrīšanas bija patīkama, varētu teikt svaigāka, bet, diemžēl, pašu galveno, ko no šīs maskas cerēju saņemt – nodrošināt ātru un redzamu pretnovecošanās efektu, tā arī neieraudzīju. Maska īsā laikā neveicina sejas ādas atjaunošanos, neizlīdzina to, varbūt (bet ar aci saskatīt nevaru) mitrina un uzlabo toni un tonusu. Drīzumā iešu atkal pie kosmetologa, varbūt viņa redzēs kādus uzlabojumus manā sejas ādā, tad varēšu par to informēt.

 

Kas ir Belita B-LIKE system sejas maska?

Belita B-LIKE system kosmētikas līnijas sejas maska ir piemērota visiem ādas tipiem un tās pamatuzdevums ir nodrošināt ātru un redzamu pretnovecošanās efektu. Šī maska īsā laikā veicina sejas ādas atjaunošanos, izlīdzina to, mitrina un uzlabo kā tās toni, tā tonusu. To nodrošina maskas sastāvā esošais “relaksējošais” peptīda BoNT-L-peptide komplekss, kas palīdz izlīdzināt ādas virsmu un mazināt sīkās grumbas. Savukārt sastāvā esošais aktīvais dabiskais polisaharīdu CovaBTrox komplekss uzlabo ādas elastību, nodrošinot ilgstošu sejas muskuļu relaksāciju, kā arī mitrina un mīkstina ādu. Maskas lietošanai ir vecuma ierobežojums 35+.

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu