Vārda dienu svin: Evija, Raita, Jogita

Āda ir kļuvusi gludāka un maigāka

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pirms nepilna mēneša trīs SievietesPasaule.lv lasītājas ieguva iespēju izmēģināt neparastu ķermeņa kopšanas līdzekli – Helix Aspersa jeb gliemežu siekaliņu serumu. Esam saņēmuši viņu vērtējumu:

Baiba Pumpiņa: Samazinājās mīmikas grumbiņas!
Kopumā man produkts patika, 100% ieteiktu pamēģināt arī citām dāmām.
Sākot lietot šo serumu, šķita, ka esmu nedaudz vīlusies – pirmajās dienās izskatījās, ka pēc tā lietošanas āda paliek spīdīga un ādas poras paplašinās. Taču, spītīgi turpinot lietot, serums sāka parādīt savu pozitīvo pusi – āda palika gluda, samazinājās smalkās mīmikas grumbiņas. Serums ir viegli uzklājams, nepieciešams pavisam nedaudz, un tas ātri iesūcas ādā. Helix Aspersa piemīt pavisam viegla smarža, kas ātri gaist. Iepakojuma flakons ir viegls, ērti lietojams, kā arī ar patīkamu dizainu. Paldies par šo atklājumu!

Marika Ruskule: Rodas gludas ādas sajūta
Paldies par šo dāvanu! Man patīk šis produkts, varētu ieteikt arī citiem. Iespējams, tas varētu vairāk noderēt sievietēm ar kādām nelielām ādas problēmām, jo man tādu nav, tāpēc tāda sevis lutināšana vien sanāk. 🙂 Sajūtas īpatnējas, jo pamanīju, ka uzklājot to vakarā, no rīta, mazgājot seju, tas mazliet sajūtams uz ādas, taču tas nav slikti. Viegli uzklājams, labi iesūcas, personīgi man rodas gludas ādas sajūta. Man aromāts netraucē un pat patīk. 🙂 Visumā mans vērtējums ir pozitīvs! 

Ieva: Ātri tika galā ar pinnēm!
Gliemežu siekalu serumu Helix Aspersa lietoju nedēļu katru vakaru uz sejas ādas, kakla un dekoltē zonas. Rezultāts ir ļoti patīkams – kakla un dekoltē āda pēc šī seruma lietošanas jau nākamajā dienā kļuva manāmi maigāka. Lietojot serumu uz sejas, ņemot vērā to, ka man ir izteikti sausa āda, gan rodas tāda kā „savilkta” sajūta un pēc seruma nožūšanas uz sejas smērēju pa virsu vēl savu nakts krēmu, citādi āda tomēr ir par sausu.
Taču ievēroju to, ka lietojot serumu, ātrāk sadzīst pumpas. Šonedēļ bija viena uzmetusies un parasti tā dzīst vairākas dienas, bet lietojot šo serumu, pinnes vieta izzuda jau pēc divām dienām.
Serums labi klājas uz ādas, vajag ļoti maz produkta, lai noklātu visu sejas ādu un vēl kaklu. Tas ātri iesūcas. Uzklāšanas brīdī aromāts ir patīkams. Ir gadījies, lietojot eko produktus, ka tie ne visai labi smaržo, taču šis noteikti ir izņēmums. Patīkami svaiga, neuzbāzīga smarža, un pēc uzklāšanas un iesūkšanās vispār neatstāj gandrīz nekādu smaržu.
Lietojot šo produktu gan ievēroju, ka tas ir rūpīgāk jānomazgā nost no rīta pirms krēmu un citu produktu lietošanas, jo uz ādas paliek tāda plāna, plāna seruma kārtiņa, kas citādi sāk lobīties nost gluži kā „vecā āda”.
Pāris vakarus izmēģināju arī uzsmērēt uz ciskām, jo produkta anotācijā bija norādīts, ka šis serums der arī kā līdzeklis pret celulītu un strijām. Tomēr palika žēl produkta, jo uz kājām nepieciešams lielāks daudzums seruma, tā kā par efektu diemžēl nevaru spriest.
Tāpat šo serumu sāka lietot arī mans vīrs, viņš to smērē pieres matainajā daļā ar mērķi veicināt matu augšanu un stiprināt tos. Seruma anotācijā norādīts, ka tas spēj arī veikt šo darbiņu. Par rezultātu gan vēl pāragri spriest. 🙂

 

PAR HELIX ASPERSA SERUMU:

 Helix Aspersa „gliemežu siekaliņu” serums ir Kanāriju salu kosmētika, kuru Latvijā piedāvā SIA „BIORGANIK” (www.biorganik.lv)
Helix Aspersa, spāņu valodā saukts arī baba de caracol, serums ir unikāls līdzeklis ādas kopšanai.
Gliemežu suga (HELIX ASPERSA) ir gliemezītis ar spirālveida mājiņu. Kad gliemezis ir aktīvs, tas izdala biezu želejveida vielu, kura ir bioloģiski aktīva reģenerējoša viela. Pats gliemezītis ar šīs vielas palīdzību salabo savu mājiņu, ja tā ir ieplaisājusi vai bojāta.
Gliemežu siekalas jau sen izmanto medicīnā, bet pašlaik to pievieno klāt arī kosmētikas līdzekļiem, lai pilnībā atjaunotu ādas struktūru.
Serums ir unikāls sejas un kakla ādu reģenerējošs mitrinošs līdzeklis. Seruma pamatā ir 80% bioloģiski aktīvas vielas – Helix Aspersa – ekstrakts. To uzklāj uz tīras sejas un kakla ādas no rīta un vakarā kā bāzi zem krēma vai arī lieto pavasara vasaras sezonā kā ādas kopšanas pamatlīdzekli. Tas dziļi mitrina, baro un atjauno ādas struktūru. Pateicoties maigajai tekstūrai un seruma īpašībām, neliels daudzums (viena-divas pilītes) pilnībā noklāj sejas ādu un ātri tajā iesūcas.
Seruma sastāvā ir proteīni, kuri pēc uzbūves ir līdzīgi cilvēka ādas struktūrai; A, C, E, B grupas vitamīni; un citas aktīvas vielas, kura atjauno ādas struktūru.

Iegādāties gliemežu siekalu serumu un citus dabiskus, augstvērtīgus skaistumkopšanas produktus vari www.biorganik.lv

Dalīties.

Atstāt Ziņu