Vārda dienu svin: Līga

Acis mirdz,- lasītājas vērtē Oga Oga acu krēmu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ūsu acis spilgti atspoguļo apkārtējās vides un mūsu dzīvesveida sekas. Tā kā acu zonas āda ir īpaši maiga un jutīga, tā prasa īpašas rūpes un uzmanību, izvēloties kosmētiku.

Jau rakstījām par dabīgās kosmētikas zīmola Oga Oga krēmu ādai ap acīm, kurā apvienots gurķu svaigums un rudzupuķu maigums, lai dāvātu veldzi nogurušām acīm. Devām iespēju trīs portāla lasītājām novērtēt šo krēmu, un, lūk, viņu atsauksmes pēc vairāk kā divu nedēļu krēma lietošanas.  

 

ARTA PROKOFJEVA: tumšie loki zem acīm vairs nav tik izteikti
Līdz šim es ikdienā nelietoju speciālu krēmu acu zonas kopšanai, bet manīju, ka to vajadzētu sākt darīt, tāpēc jo īpaši priecājos par iespēju izmēģināt Oga Oga acu krēmu. 

Mana galvenā problēma acu zonā ir izteikti tumšie loki, kā arī mazās rieviņas, kas ir redzamas, kad smaidu un smejos. Pēdējā laikā jutu, ka āda ap acīm izskatās īpaši nogurusi.

Oga oga acu krēmu man ir bijusi iespēja izmēģināt aptuveni divas nedēļas – lietoju to ik vakaru pēc sejas tīrīšanas. Šo divu nedēļu laikā pamanīju, ka no rītiem pamostoties tumšie loki vairs nav tik izteikti un mazās krunciņas ir mazāk manāmas. Acu zonas āda izskatās svaigāka un mirdzošāka. 

Krēmam ir izteikta gurķu smarža (man atgādina gurķu salātus), pie kuras no sākuma bija nedaudz jāpierod, bet šobrīd es to vairs nejūtu, un man tā patīk. 

Tā kā krēmu ir ieteicams glabāt ledusskapī, jo tā sastāvā ir dabiskas izejvielas, tad, uzklājot to uz ādas, ir tūlītēja patīkami atsvaidzinoša sajūta. Pēc garas darba dienas tas ir īpaši patīkami.

Krēma tilpums ir 15 ml, kas var likties maz, bet to tiešām vajag ļoti maz, lai nosegtu acu zonas ādas laukumu, tāpēc ar to pietiek samērā ilgam laikam. Krēms iesūcas ādā ātri un neatstāj ne taukainu sajūtu pēc tam, ne arī savelk ādu, kā tas mēdz gadīties ar citiem produktiem. 

Es noteikti rekomendēju šo krēmu, jo tas izpilda visu to, ko sola ražotājs un tam ir konkurentspējīga cena.

INETA JANUŠKO: klājas ļoti labi un iesūcas ādā brīnišķīgi
Paldies par iespēju izmēģināt Oga Oga acu krēmu. Līdz šim es regulāri lietoju dažādu firmu acu krēmus gan ar barojošām un mitrinošām, gan liftinga īpašībām. Tā kā pieredze ir. Runājot par šo acu krēmu, pēc struktūras man tas patika – pat ļoti, uz ādas  tas arī klājās ļoti labi un iesūcās āda arī brīnišķīgi. Vienīgi nepatika smarža. Visu dienu jutu tā aromātu, kas bija kaitinoši. Domāju, ka tikai man nepatīk, draudzenēm piedāvāju pamēģināt, un visas atzīmēja to pašu, ka nepatīk aromāts. Iepakojums gan ir jauks, vienīgi dozators varētu būt ar mazāku krēma padevi. 

SANDRA ZAHARĀNE: aromāts ir viegls, atgādina pļavas smaržu
Lai arī bija vēlme izmēģināt šo dabas produktu, tomēr bažas radīja fakts par gurķu svaiguma klātbūtni. Visiem ir labi zināma dabas recepte – gurķu šķēlītes uz acīm, un uztūkums kā ar roku atņemts. Man personīgi kaut kas to gurķu šķēlīšu aromātā nešķiet nemaz tik piemērots likšanai uz sejas. Bet ar šo Oga Oga krēmu viss ir savādāk – aromāts ir viegls un drīzāk atgādina pļavas smaržu, vai arī, ja rūpīgāk izlasa sastāvdaļas, top skaidrs, ka tas ir rudzupuķu aromāts. Un tas ir patīkams – neparasts un dabīgs.

Krēma iepakojums ir ērts un viegli dozējams, lai gan sākumā īsti nemācēju novērtēt, cik liels spiediens nepieciešams, lai iegūtu nepieciešamo krēma devu, jo parasti lietoju acu krēmus, kas ir tūbiņās.

Krēms ir gana viegls, to uzklājot ir tāda pavisam viegla savilkšanas sajūta – tieši tas, kas nepieciešams, lai būtu sajūta, ka skatiens paliek svaigāks. Krēms gan nav tāds, kas ļoti ātri uzsūcas, līdz ar to prasa rūpīgāku iestrādāšanu ādā kā citi krēmi, ko nācies lietot.

Kopumā – iespaids ir pozitīvs. Parasti lietoju tekstūras ziņā vieglākus krēmus, šis šķita mazliet tumīgāks, bet lietojot sajūtas ir patīkamas. Lai arī krēmu visvairāk varētu novērtēt dabas draugi (dabīgo sastāvdaļu dēļ), tomēr vīlušās nebūs arī sarežģītāku krēmu lietotājas. 

 

Par Green Refreshment krēmu ādai ap acīm
Krēma sastāvā ir rudzupuķu ūdens. Tas ir lielisks līdzeklis, kas nomierina acu zonas ādu un samazina pietūkumu. Gurķu ekstrakts, bagātināts ar askorbīnskābi (vitamīns C), mīkstina ādu un acu zonas ādu padara gaišāku. Avokādo eļļā ir daudz A, B1, B2 un D vitamīnu, kā arī sterolu, lecitīna, aminoskābju un citu vajadzīgu skābju. Krēmu ieteicams glabāt ledusskapī un izlietot 4 mēnešu laikā.  

 

Oga Oga ir kompānija, kas rada dabīgu, ar rokām gatavotu kosmētiku. Piedāvājumā ir plašs kosmētikas produktu klāsts, kas atbilst dažādām vajadzībām un ādas tipiem. Oga Oga ir attīstījušas divas mīlošas mātes – Latvijas un Lietuvas tandēms, kuras ir papildinājušas savas zināšanas semināros Londonā. Visu kompānijas radīto kosmētikas līdzekļu recepšu drošību ir apstiprinājusi laboratorija Lielbritānijā. Visi Oga Oga ražotie produkti ir dabīgi un nesatur agresīvus ķīmiskos savienojumus, tapēc ir droši lietojami un nekaitē apkārtējai videi.

Dalīties.

2 komentāru

Atstāt Ziņu