Vārda dienu svin: Marija, Marika, Marina

7 kosmētikas tendences jeb kā krāsoties šobrīd ir moderni

Pinterest LinkedIn Tumblr +

obrīd modē ir make-up, kas izskatās ļoti dabisks. Starojoša, tīra sejas āda, veselīgs sārtums vaigos. Oriflame stilists Andris Ruskulis SievietesPasaule.lv pasākuma “Uzplauksti pavasarim” dalībniecēm  pastāstīja par šī brīža skaistuma aktualitātēm. Lūk, būtiskākās tendences.

1. Micelārais ūdens- šī brīža līdzeklis nr.1 tavai sejas ādai
Lielākā kļūda un pārestība, ko nodarām savai sejai, ir dekoratīvās kosmētikas nenoņemšana. Kopta, veselīga, tīra seja ir pamatu pamats, lai tu izskatītos starojoša un skaista. Un šī brīža aktualitāte sejas kopšanā ir micelārais ūdens. Tas ir līdzeklis, kas tīra un vienlaikus arī mitrina, tonizē un atsvaidzina sejas ādu (būtībā tas pilda gan attīroša līdzekļa, gan tonika, gan dekoratīvās kosmētikas noņēmēja funkcijas).

2. Sejā akcentējam tikai vienu vietu- vai nu acis vai lūpas
Ja spilgtas ir lūpas, tad acis krāsojam neitrālas un mazāk uzkrītošas. Ja acu meikaps ir dramatiskāks, tad lūpas izvēlameis krāsot dabiskākos un maigākos toņos.

3. Kontūras lūpām vairs nav modē
Izveidot lūpām kontūru ar zīmuli joprojām var- tā var nedaudz “pašmaukties” un padarīt lūpas apjomīgākas, izteiksmīgākas, taču modē vairs nav atstāt šo kontūru redzamu. Šobrīd ar kontūrzīmuli tiek pildītas visas lūpas un tad pa virsu uzklāts spīdums vai lūpu krāsa.

4. Tagad aktuālas ir krēmveida acu ēnas
Pūderveida acu ēnu vietā rvien vairāk parādās krēmīgas konsistences acu ēnas. Ir nedaudz jāpiešaujas tās uzklāt, taču vērts pasēdēt pāris stundiņas pie spoguļa un ar tām paeksperimentēt. Video, kurā stilists Andris Ruskulis sniedz padomus, kā uzklāt krēmveida acu ēnas, skaties šajā video:

5. Uz vaigiem- krēmveida sārtums
Vaigus vairs neiesaka ietonēt ar bronzas pūderīšiem, bet to vietā izmantot krēmveida sārtumus. Tie piešķir sejai svaigāku, veselīgāku izskatu. Krēmveida vaigu sārtums var sākumā šķist kas neierasts, tādēļ atvēli sev laiku, lai ito izmēģinātu un izprastu tā tekstūru, kā arī vajadzīgo daudzumu, kas jāklāj uz vaigiem  – tā lai iegūtu vieglu un dabīgu sārtumu.

6. Nē- melnai skropstu tušai
Tie laiki, kad bija nopērkamas vien pāris skropstu tušu veidi, un visi melni, sen jau ir garām. Šobrīd melnajai krāsai ir pieejamas alternatīvas – tumši violeta, zila, brūna – tās visas ir maigākas, spēlējas ar mūsu matu toni, uzacu krāsu,acu krāsu daudz labāk nekā melnā skrostu tuša, kas padara acis dramatiskas. Un tā kā šobrīd modē ir dabiskums, tad citas krāsas skropstu tuša padara make-up maigāku, dabiskāku.

7. Koptas uzacis piešķir sejai izteiksmīgumu
Modē ir dabiskas, biezas un koptas uzacis. Ja ir vidēji biezas, biezas uzcais, tās labāk ietonēt viegli ar speciālu uzacu krāsu pūderīti (der arī pūderveida acu ēnas). Ja matiņš ir smalks un uzacis šauras, var izmantot uzacu zīmuli. Krāsas- dabiskas, pēc iespējas tuvāk dabiskajam uzacu matam. 

Dalīties.

3 komentāru

  1. Pilnīgs murgs! Ja modē būs plikiem staigāt, tad arī visi skries un gribēs būt moderni? Parasti jau krāsojas, kas piestāv nevis plāno pierīšu urbējas izkrāšlojas kā papgaiļi!

  2. Laikam neizlasīji rakstu. Tur jau tieši rakstīts,ka modē ir dabisks izskats.<br>Ah, kā man patīk šādi cilvēki, ka tik sacepties un uzrūkt, ap Tevi jauka enerģija droši vien staro 🙂

Atstāt Ziņu