Vārda dienu svin: Viktors, Nils

5 priekšnosacījumi, lai varētu veikt zobu balināšanu ar lāzeru

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Zobu balināšana ar lāzeru ir viena no jaunākajām un efektīvākajām metodēm, kas ļauj īsā laikā iegūt pat līdz 10 toņiem baltākus zobus. Tas šķiet ļoti vilinoši. Tomēr pirms doties uz šādu procedūru, jāņem vērā, ka nepieciešams ievērot dažus būtiskus priekšnosacījumus, lai procedūru vispār būtu iespējams veikt.

1. Mutes dobumam jābūt veselam
Zobu balināšana ar lāzeru var tikt veikta tikai veselā mutes dobumā, tāpēc, plānojot šādu procedūru, jāapmeklē zobārsts, lai veiktu pārbaudi. Ja ir kādi bojājumi, tie jāsalabo. Tāpat nedrīkst būt smaganu saslimšanas. Arī tās pirms procedūras ir jānovērš. Zobārsts veiks apskati un konsultēs, vai zobu balināšana ar lāzeru ir iespējama. 

2. Jābūt vismaz 18 gadus vecam
Zobu balināšana ir atļauta tikai pilngadīgām personām. Ja nav sasniegts 18 gadu vecums, tad diemžēl balināšana vēl nebūs iespējama. Kāpēc? Jo kaula zobiem vajadzīgi daudzi gadi, lai tie pilnībā izveidotos un tajos notiktu visi vajadzīgie mineralizācijas procesi. Ja tas vēl nav noticis, zobi ir jutīgi, vieglāk pakļaujas bojājumiem, tādiem zobiem balināšanas procedūra var būt pārāk agresīva. 

3. Pirms tam jāveic zobu higiēna
Pirms zobu balināšanas procedūras jāveic zobu higiēna, lai mutes dobums būtu pilnībā tīrs, zobu virsmas attīrītas no visa nevajadzīgā. Zobu higiēna ļaus zobu balināšanas procesam efektīvāk iedarboties un sniegt labāku rezultātu.

4. Vajadzības gadījumā jānomaina plombas
Ja mutē un it īpaši zobu rindu priekšpusē ir plombas, kas jau liktas sen vai ir tā saucamās “melnās” plombas, tad pirms balināšanas nepieciešams tās nomainīt, lai izvairītos no krāsu atšķirības pēc balināšanas. Balināšanas procedūras iedarbosies tikai uz dabisko zobu. Kroņi, plombas un citi svešķermeņi paliks tādi paši, kā ir. 

5. Balināšana ar lāzeru nav piemērota grūtniecēm
Ja sieviete vēlas veikt zobu balināšanu ar lāzeru, viņai jāpārliecinās, ka nav bērniņa gaidībās, jo šī procedūra nav piemērota grūtniecēm. Vislabāk zobu balināšanu ieplānot pirms grūtniecības vai atlikt uz laiku, kad bērns jau būs nācis pasaulē.

Kā notiek zobu balināšana ar lāzeru
Pats zobu balināšanas process ar lāzeru ir salīdzinoši ātrs, tas vidēji aizņem vienu stundu laika. Pirms procedūras pacientam mutē tiek ielikta speciāla konstrukcija, kas izolē lūpas un vaigus. Pēc tam uz zobiem tiek uzklāts speciāls gels, ko izgaismo ar lāzera iekārtu. Gels var tikt mainīts un izgaismots vairākas reizes, tas atkarīgs no lietošanas instrukcijas. Beigās gels tiek noskalots no zobiem, lai novērtētu iegūto toni. Pēc tam zobi tiek pārklāti ar fluora gelu, kas novērš jutīgumu un stiprina emalju.

Kādas ir šīs metodes priekšrocības
Zobu balināšana ar lāzeru piedāvā vairākas priekšrocības, ko klienti patiešām novērtē, tāpēc šīs procedūras popularitāte pieaug. 

  •  Balināšana ar lāzeru notiek ātri. Rezultāts stundas laikā ir tāds pats, ko citādi var iegūt tikai vairāku nedēļu laikā, veicot, piemēram, balināšanu ar kapēm.
  •  Zobu balināšana ar lāzeru ir viena no efektīvākajām balināšanas metodēm, kas ļauj iegūt pat līdz 10 toņiem baltākus zobus.
  •  Balināšana ar lāzeru ir arī saudzīga metode.
  •  Veicot zobu balināšanu ar lāzeru, iespējams iegūt paliekošu efektu – pat līdz diviem gadiem, ja ievēro zobārsta rekomendācijas.
Dalīties.

Atstāt Ziņu