Vārda dienu svin: Emīls, Egita, Monvīds

5 idejas Mātes dienas dāvanām

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ik gadu maija otrajā svētdienā sakām paldies savām mammām un vecmammām. Un ne velti! Tās sievietes, kuras pašas ir mātes godā, sapratīs, ka Māmiņdienas apsveikumi ir ilgi pelnītas – auklējot, mīļojot, audzinot un skolojot. Bērnībā pasniedzām mammai neveiklām kustībām zīmētas apsveikuma kartītes. Arī brieduma gados apsveikuma kartīte ir mīļa dāvana – kartīte atgādinās bērnības laikus, un mamma no sirds priecāsies par uzmanības apliecinājumu. 

Tomēr, ja rokdarbi nešķiet Tava stiprā puse, bet iespējas ļauj izvēlēties vērtīgāku dāvanu, Tu vari izvēlēties dāvanu karti. Ja skatāmies reāli, dāvanu karte, īpaši, ja uz tās var uzrakstīt arī mīļu sveicienu vai dzejolīti, ir vērīgākā no apsveikuma kartītēm. Esam sarūpējuši 5 lieliskas Mātes dienas dāvanu idejas dažādās cenu grupās, bet vēl vairāk piedāvājumus atradīsi FromMe dāvanu karšu sadaļā Mātes dienas dāvanas.

“Laimas” šokolādes muzejs dāvanu karte

“Laimas” šokolādes muzeja dāvanu karte sniedz iespēju izbaudīt šokolādes maģiju. Noteikti iesakām izmantot iespēju apmeklēt gardu un atmiņā paliekošu ekskursiju ar gidu saldākajā Rīgas muzejā, kā arī izmantot iespēju un kopā ar mammu kļūt par šokolādes meistaru mājīgajā un saldajā šokolādes darbnīcā. Lai to visu divatā piedzīvotu, iegādājies dāvanu karti 32 EUR vērtībā.

Izjāde ar zirgu apvidū divām personām, 1h

Izjāde ar zirgiem notiks Ādažu apvidū, kur ir izveidotas skaistas takas izjādēm. Pastaigu ceļa reljefs ir patīkami paugurains, un dažkārt ceļu šķērso arī kāda gracioza stirna. Tu kopā ar mammu varēsi priecāties par skaisto izjādi un jaunajiem iespaidiem, kā arī pavasarīgo ainavu. Dāvanā ietilpst jāšanas apmācība, cilvēkiem, kam nav pieredzes jāšanā. Dāvanu kartes vērtība ir 40 EUR, un tajā ietilpst 1 stundu ilgs piedzīvojums 2 personām.

Ekskursija un kliņģera cepšana maizes ceptuvē „Lāči” 5 personām

Kad pēdējo reizi bijāt kopīgā ģimenes ekskursijā? Iepazīstiet maizes ceptuvi un kopīgi izveidojiet „Lāču” kliņģeri! Ekskursijā varat doties ģimenes lokā, izbaudot lielisku izklaidi. Ekskursijas laikā varēsiet aplūkot un uzzināt, kā tiek cepti Lāču gardie cepumi un maize, bet pēc interesantās ekskursijas, varēsiet ķertie klāt pie sava kliņģera cepšanas. Maizes ceptuves “Lāči” meistari būs jau sarūpējuši visas nepieciešamās izejvielas un dos padomus gardākā rezultāta sasniegšanai. Šīs dāvanas vērtība ir 45 EUR.

Restorāns FERMA dāvanu karte

Mammai vislabākā dāvana ir būšana kopā ar ģimeni. Īpaši, ja viņai nav pašai jāgatavo ēst! Restorāna FERMA dāvanu karte ir lieliska izvēle, ja vēlies mammai uzdāvināt iemeslu saposties, gardi paēst un eleganti pavadīt laiku kopā ar mīļajiem. Dāvanu karte restorānā FERMA ir labākā izvēle, lai mammu pārsteigtu ar izsmalcinātām svinībām.

   

 

Mīļajai māmiņai – visa ķermeņa lutināšanas un SPA rituāls

Šī ir īpaša dāvana mammai – baudījums ķermenim un garam, ko piedāvā SPA Hotel Ezeri. Šajā piedāvājumā apvienots viss tas labākais, lai mammu palutinātu pēc pilnas programmas, jo viņa to ir pelnījusi! Viņu lutinās piena pērļu vanna, relaksējoša masāža ar liepu ziedu eļļu, mitrinoša sejas procedūra, siltās sveces procedūra rokām vai kājām, pirts, baseinu kompleksa apmeklējums un aromātiska piparmētru tēja atpūtas brīžos. Dāvanas vērtība ir 100 EUR, un tā tiešām ir īsta lutināšana mammai, kura pelnījusi visu to labāko.

   
Dalīties.

Atstāt Ziņu