Vārda dienu svin: Jurģis, Juris, Georgs

2012.gads nesīšot lielās pārmaiņas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

2012.gads tiek uzskatīts par robežšķirtni, kad līdzšinējo Zivs laikmetu nomainīs Ūdensvīra laikmets.

Astroloģiskie laikmeti ilgstot vidēji 2 150 gadus, tie mainās lēni, tādēļ par ieiešanu Ūdensvīra laikmetā tiek runāts jau vairākus gadus un precīzi, kad tas notiks nevar pateikt neviens.

Daudzi astrologi un ezotēriķi tieši 2012.gadu uzskata par sākuma punktu Ūdensvīra laikmetam. Un tieši tas arī esot pārprastais pasaules gals- nebūšot nekāds gals, bet gan Lielās pārmaiņas. Ūdensvīra laikmeta iespaidā mainīšoties visa pasaule.

Kā izjutīsim pārmaiņas?
Astrologi raksta, ka 2012.gads vislielāko ietekmi atstāšot tieši uz cilvēces sirdsapziņu – sāksies jauna ēra, ko raksturos miers, cerība, savstarpēja sapratne, atbalsts un draudzība.

Četru pamatelementu – Uguns, Zeme, Gaiss un Ūdens – pārstāvji virzīs šīs pārmaiņas katrs atbilstoši savām prasmēm un spējām.

Uguns zīmes – Auni, Lauvas un Strēlnieki – pārstāvji būs aktīvi pārmaiņu ierosinātāji. Auni būs līderi un inovatori. Ja nepieciešamas pārmaiņas kādā dzīves sfērā, Auns noteikti spēs saorganizēt un vadīt grupas, lai kopā rastu idejas. Lauvas būs tās, kas piešķirs šīm idejām konkrētu formu, lielākoties ar jaunu izgudrojumu un mākslas palīdzību.

Strēlnieki savukārt ir tie, kas smagi strādā, lai ideālus un sapņus pārvērstu realitātē un gādā par to, lai rezultāti ir derīgi un pozitīvi.

Zemes zīmes- Vērsis, Jaunava un Mežāzis – ir tie, kas idejas un vīzijas pārvērtīs konkrētā realitātē. Viņiem svarīgi būs vispirms izpētīt apkārtējo vidi pirms būvēt ko jaunu. Agrokultūra, ekobūvniecība un citas zaļā dzīvesveida metodes- viņi izpētīs visu, kas var palīdzēt Zemei.

Vērši īpaši uzmanīs, lai viss būtu ne tikai praktiski, bet arī skaisti. Jaunavām svarīgi šķitīs uzraudzīt, lai netiek aizskarta un izpostīta daba. Savukārt Mežāži zinās, kā vislabāk izmantot Zemes piedāvātās iespējas, lai gūtu labumu visi tās iedzīvotāji.

Gaisa zīmju pārstāvji centīsies izglītot un apgādāt ar zināšanām pārējos. Dvīņi lūkosies uz pagātnes zināšanām un senču pieredzi- vai tā var noderēt nākotnē un kā? Svari rosinās dalīties ar idejām, kā mainīt pašu sabiedrību un sistēmu, kādā tā dzīvo. Ūdensvīri darīs ko vien varēs, lai visus Zemes iedzīvotājus savestu kopā, iemācītu tiem izprast vienam otru un galvenais- lai pārtrauktu karus un vardarbību.

Savukārt Ūdens zīmju pārstāvji ir atbildīgi par emocijām. Viņi spēj atrast veidus, kā iedrošināt pārējos cilvēkus patiesi saprast vienam otru, par spīti kultūru atšķirībām, pieredzei, dažādām personībām utt.

Vēži centīsies iedzīvināt ideju par mīlošu un atbalstošu dzīvi- lai katrs varētu izjust maigumu un rūpes.

Skorpioni mēģinās saskatīt vairāk nekā acīm redzams, meklējot, kas vēl ir iespējams un kā to sasniegt. Zivis pasaulē lūkosies, neredzot materiālo, vairāk pievēršoties ētiskajām un garīgajam.

Ikviens zodiaka zīmes pārstāvis, ikviens cilvēks ir spējīgs dziedēt un uzlabot pasauli ap sevi. Astrologi aicina ņemt no pagātnes pieredzes to labāko un ieviest ko jaunu, lai kopīgi uzlabotu pasauli, kurā dzīvojam, strādājam, mīlam un baudām.

Avoti- horoscope.com un theaquarianage.com

Dalīties.

Atstāt Ziņu