Vārda dienu svin: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis

Ziedo traukus – iztīri skapjus un plauktus no nevajadzīgā!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

lāt pavasaris, kas izsenis uzskatīts par lielo tīrīšanu laiku. Lielākoties gan tas saistās ar logu mazgāšanu, putekļu izsūkšanu aiz stūra skapīšiem un drēbju skapja revīziju, retāk – ar trauku skapja revidēšanu. Tur bieži vien ieslēdzas praktiskā latvieša domāšana: īsti jau nelietoju to bļodiņu/kafijkannu/šķīvju komplektu, bet nu kā es tā labus traukus vienkārši ņemšu un metīšu ārā!? Mest miskastē patiešām varbūt arī nevajag, taču no nevajadzīgā un gadiem nepielietotā vari atbrīvoties arī daudz zaļāk un sociāli atbildīgāk – traukus vari ziedot cilvēkiem, kuriem tie var izrādīties pat ļoti noderīgi.

Ja tevi šī iespēja uzrunāja, tad izmanto iespēju iesaistīties trauku un virtuves piederumu veikalu tīkla „RITO” un labdarības organizācijas „Palīdzēsim.lv” veidotajā labdarības kampaņā „Maini veco pret jauno”. Līdz 30. aprīlim ziedo traukus un virtuves piederumus, lai sniegtu atbalstu Latvijas ģimenēm, kurām nepieciešama līdzcilvēku palīdzība, dodoties uz “RITO” tīkla veikaliem Rīgā, Liepājā un Ventspilī un ievietojot ziedojamos traukus speciālās “Maini veco pret jauno” ķerrās.

  

Pēc akcijas noslēguma visi saziedotie, lietošanai derīgie trauki un virtuves piederumi – katli, pannas, galda piederumi, šķīvji, glāzes un citas virtuvē noderīgas lietas, tiks nogādātas audžuģimenēm, daudzbērnu un maznodrošinātajām ģimenēm, vientuļajām māmiņām, kuras bērnus audzina vienas, kā arī trūcīgajām ģimenēm visā Latvijā.

Dalība šajā projektā ļauj nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu – atbrīvoties no nevajadzīgām lietām un palīdzēt citiem. Sīkums, bet patīkami arī tas, ka katrs akcijas dalībnieks saņem 20% atlaidi jauniem pirkumiem „RITO” veikalos.

Tīrām virtuves plauktus un skapīšus, un pārblīvētos sekciju plauktus!

Dalīties.

1 komentārs

  1. Taupītāja on

    Tiešām plaukti pilni. Vecmāmiņas, mammas mantojums un vēl pašas iegādāti vai radu sadāvināti. Tikai vai nav vēl citi veidi, kā nodot? Patiešām labprāt atdotu, bet esmu no Latgales. Uz Rīgu vai Liepāju tiešām nebraukšu…

Atstāt Ziņu