Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Zaļa un oriģināla ideja – olu čaumalu podiņi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

is ir laikmets, kurā radošumam un izdomai nav robežu. Un labi, ka tā! Šoreiz gribam pastāstīt par ideju, kā it kā tik necilajām un trauslajām olu čaumalām piešķirt otro dzīvi, padarot tās par podiņiem.

Šobrīd tik aktuāla ir diedzēšana. Kāpēc gan lai to nedrītu olu čaumalu podiņos!?

 

Olu čaumalu trauciņi var pildīt arī citu, gaužām praktisku funkciju – kalpot sēšanai un stādiņu piķēšanai. Domāju nevienai saimniecei nebūs žēl, ja šāds podiņš saplīsīs, nobružāsies utt. Uz čaumalas turklāt ir viegli uzrakstīt vajadzīgās piezīmes, piemēram, par tomātu vai gurķu šķirni, vai sēšanas datumu. Pie stādiņu izstādīšanas siltumnīcā vai dobē čaumalu atliks tikai nedaudz saspiezt un to varēs likt zemē – čaumalas kalpo arī par vērtīgu mēslojumu zemei. 

 

Olu čaumalu trauciņi var kļūt par bezgala asprātīgu interjera sastāvdaļu, pie kuru izveides arī bērniem, visdrīzāk, būtu interesanti piedalīties. Kā jau noskaidrojām iepriekš uz čaumalas ir viegli rakstīt un zīmēt, tai var pielīmēt dažādus materiālus – brīva vaļa fantāzijai. Tās var būt gan smieklīgas sejiņas, gan viesu kartītes pie svētku galda.

 

Olu čaumalu trauciņi var būt arī ļoti oriģināls un gaumīgs interjera risinājums, kas neprasa milzīgus finansiālus ieguldījumus. Un patiesībā jau ir pilnīgi vienalga, vai šie čaumalu podiņi atradīsies virtuvē un tajos augs dažādi garšaugi, vai arī tajos būs sastādītas puķītes. Viens gan ir skaidrs – saimnieku zaļā un radošā domāšana staros! Ne velti taču ir teiciens, ka viss vienkāršais ir ģeniāls!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ja vēlies uzzināt, kā pie šādiem čaumalu podiņiem tikt, noskaties šo video:

 

Ja izmanto šo ideju un kaut ko uzdiedzē vai iestādi čaumalās, atsūti mums savu bildi uz sp@sievietespasaule.lv! 

 

Foto kolāžu veidošanai izmantoti attēli no flickr.com, Pinterest, squawkfox.com, littleinspiration.com, eng.2500sz.com, senseornosense.com. 

Dalīties.

Atstāt Ziņu