Vārda dienu svin: Baiba, Barbara, Barba

Volāni, pūces un ģimenes koks uz sienas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mājas ir ne vien vieta, kur dzīvojam un atpūšamies, bet arī mūsu telpa, kurā varam izpaust savu personību. Un interjera dizains kļūst arvien personiskāks – mājokļi kļūst unikālāki un atšķirīgāki, lielākoties to panākot ar dažādiem īpašiem dekoriem. Lai gan mājokļu dekoru un aksesuāru iespējas mūsdienās ir neierobežotas, tomēr gadu no gada ir vērojamas kopējās tendences, kas ir vairāk aktuālas nekā citas. Vai zināji, ka šobrīd mājokļa dekorēšanā topā ir pūces, volāni, ģimenes koku gleznošana uz sienas un kāpņu izkrāsošana? SievietesPasaule.lv piedāvā ieskatu, kā šīs tendences izpaužas interjerā. Varbūt tev radīsies kāda interesanta ideja priekš sava mājokļa?

PŪCES
Pūču motīvs nav nekāds jaunums, māju dekorēšanai dažādas figūriņas, vāzes ar pūcēm utt. izmantotas jau sen, taču pēdējos pāris gados ir sācies īsts „pūču bums”. Sākot jau ar to, ka pūces parādījās rotaslietās – dažādi kuloniņi ar pūcēm, gredzeni, auskari. Pūces ir uz cepurēm, džemperiem, somām utt. Un, protams, kas aktuāls modē, tas aktuāls arī interjerā – pūces sastopamas ne tikai kā dekoratīvas figūriņas, bet redzamas arī uz traukiem, gleznās, lampās, uz aizkariem, gultas pārklājiem.

FOTOGALERIJA: Pūces interjerā >> skatīt šeit

VOLĀNI, RIŠAS
Volāni un rišas topā bija jau iepriekšējos divus gadus, un izskatās, ka tās kļūst tikai pieprasītākas un aktuālākas. Volāni iemīļoti ne tikai interjerā – aizkaros, gultas pārvalkos, spilventiņos, bet arī modē. Blūzes, kleitas, svārki, aksesuāri – viss sievišķīgos volānos un rišās. Noteikti esi ievērojusi, ka tepat pie mums arī arvien vairāk sievietēm parādās somiņas ar volānu ziediem.

FOTOGALERIJA: Volāni interjerā- guļamistabās, spilvenos un aizkaros >>> skatīt šeit

ĢIMENES KOKS UZ SIENAS
Sienu apgleznošana, dažādi dekori uz sienām- ziedi, raksti, līnijas utt., tas, protams, nav nekāds jaunums, taču šobrīd aktuāli kļuvis uz sienām izvietot ilustrētus ģimenes kokus. Tas ir unikāls un ļoti personisks akcents kādai telpai.

 

KĀPŅU DEKORĒŠANA
Izpausties var ne tikai uz sienām, bet pat uz kāpnēm! Populāra kļuvusi kāpņu pakāpienu izdekorēšana dažādas krāsas, raksti, faktūras utt.

 

Avoti:
Homeedit.com, Colourlovers.com

Dalīties.

4 komentāru

  1. laikam tad iedvesmojos no internetā atrodamajām pūcēm arī taisot bērnam masku Ziemassvētkiem, nu ir jau viņas feinas 🙂

  2. Par to ģimenes koku uz sienas tā ir lieliska ideja! To pat var viegli realizēt, tik jāpadomā, kā uzzīmēt un kur 🙂

  3. jautrīte briga on

    ģimenes ciltskokam vieta albumā vai kur citur,bet ne uz sienas-tās sienas ,tak til bieži neremontē,arī tās rišiņas mani neuzrunā,un pūces-nu vienīgi bērnistabā

Atstāt Ziņu