Vārda dienu svin: Justīne, Juta

Virtuves virsmas no mākslīgā akmens – katras saimnieces sapnis

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Virtuve lielākoties ir sieviešu valstība, jo biežāk tieši viņas uzņemas rūpes par ģimenes maltīšu pagatavošanu. Tāpēc arī sievietes vairāk izjūt to, vai virtuves zona ir funkcionāla, skaista un ērti lietojama. Tāpēc, plānojot virtuves iekārtošanu vai remontu, tieši viņām vajadzētu piederēt galavārdam par to, ko un kā iekārtot, kādus materiālus izvēlēties. 

Viens no svarīgiem lēmumiem attiecas uz virtuves virsmām – cik lielas, no kāda materiāla, kādā krāsā? Protams, ka izvēles iespēju ir daudz, bet šoreiz vēlamies akcentēt tieši virtuves virsmas no mākslīgā akmens. Tā ir lieliska un tālredzīga izvēle, kas būs katras saimnieces sapņu piepildījums, padarot darbošanos virtuve patiešām baudāmu ik dienu. Uzziniet par būtiskākajām mākslīgā akmens virtuves virsmu priekšrocībām.

 Izsmalcināts izskats, kas nezūd gadiem
Katra saimniece vēlas, lai viņas virtuve izskatās kā no smalka kataloga – grezna un dārga. Mākslīgā akmens virtuves virsmas to nodrošinās, jo šis materiāls izskatās patiešām izsmalcināts un nezaudē savu pievilcību pat pēc daudziem intensīvas lietošanas gadiem. Tāpēc mākslīgā akmens virtuves virsmas ir tālredzīgs un finansiāli izdevīgs ieguldījums, jo nevajadzēs jau pēc dažiem gadiem domāt par virtuves virsmu nomaiņu, kas, protams, jau atkal ir jauni izdevumi.

 Augsta noturība pret ikdienas nolietojumu
Mākslīgais akmens ir uz akrila bāzes radīts kompozītmateriāls, kas izceļas ar lielu izturību, tāpēc lieliski tiks gala arī intensīvu ikdienas nolietojumu, kāds ir ne tikai profesionāļu virtuvēs, bet arī ikvienas mājas virtuvē, kur ik dienu jāgatavo maltītes un vairākas reizes jāpabaro kupla ģimene. 

 Viegla kopšana un izturība pret šķīdumiem
Saimnieces noteikti ļoti novērtēs to, ka mākslīgā akmens virtuves virsmas ir tiešām ērti un viegli kopt, jo ar šo darbu lieliski tiek galā jebkuri virtuves tīrīšanas līdzekļi. Mākslīgais akmens ir blīvs un neporains materiāls, kurā neuzsūcas šķidrumi un vielas. Virsma netiek bojāta un nezaudē savu labo izskatu. Virsmas varēs viegli notīrīt un nodrošināt higiēnas prasību ievērošanu.

 Plašas formu un izmēru iespējas
No mākslīgā akmens iespējams izgatavot jebkuras formas un izmēra virtuves virsmas. Tāpēc katra saimniece varēs iegūt tieši tādas virtuves virsmas, par kādām ir sapņojusi, kādas iedvesmos viņu kulināriem šedevriem, kas iederēsies kopējā interjerā. No mākslīgā akmens var radīt arī nestandarta virtuves virsmas, kas perfekti derēs tieši tajā vietā, kas paredzēta virtuves virsmai. Iespējams virtuves virsmu apvienot arī ar palodzi, radot plašāku virtuves zonu.

 Neierobežots dizaina un krāsu spektrs
Arī dizainu un krāsas mākslīgā akmens virsmām katra saimniece var izvēlēties pēc sirds patikas, saskaņojot to ar mājas un virtuves interjeru. Mākslīgais akmens pieejams daudzās krāsas, kuras arī var kombinēt, radot tieši tādu gala rezultātu, kādu klients iecerējis. Nekādu kompromisu un samierināšanās, jo produkts tiek ražots pēc klienta vēlmēm un viņa virtuves izmēriem. Mākslīgo akmeni lieliski var apvienot arī ar citiem materiāliem – metālu un koku, radot gaumīgus dizaina risinājumus.

 Pieejami papildu funkcionālie risinājumi
Mākslīgā akmens virtuves virsmas pēc nepieciešamības var papildināt ar vairākiem citiem funkcionālajiem risinājumiem, piemēram, ventilācijas restēm, metāla stieņiem pie plīts, ūdensrievām un ūdenslīstēm, izlietnēm un arī palodzēm, ko var apvienot ar virtuves virsmām, radot vienotu objektu, kam nebūs manāmu savienojuma vietu.

 Materiāls ir patīkams un nekaitīgs
Būtiski ir arī tas, ka mākslīgais akmens ir silts un taustei patīkams materiāls, kas neizdala kaitīgus izgarojumus. Tāpēc tā būs ģimenēm droša izvēle, jo virtuves virsmas bez bažām varēs izmantot arī paši mazākie bērni, kuri nereti apkārtējo pasauli iepazīst caur muti.

Apvienojot visas šīs lieliskās īpašības un iespējas, ir skaidrs, ka mākslīgā akmens virtuves virsmas ir katras saimnieces sapnis. Vairāk ar šo materiālu un iespējām ar tā virsmām aprīkot savu virtuvi, varat uzzināt uzņēmuma “Korte.lv” mājaslapā: www.korte.lv

“Korte.lv” ir viens no vadošajiem un pieredzes bagātākajiem uzņēmumiem Baltijā, kas nodarbojas ar mākslīgā akmens izstrādājumu izgatavošanu. Uzņēmuma ražotne ir aprīkota ar mūsdienīgākajām iekārtām, lai spētu nodrošināt jebkuras sarežģītības darbu izpildi.

 

Apmaksāta publikācija

Dalīties.

Atstāt Ziņu