Vārda dienu svin: Zigfrīds, Ainārs, Uva

Viņš mani neiekāro. Ko darīt?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

SievietesPasaule.lv redakcija saņēmusi vēstuli no lasītājas Diānas. Sasāpējušais jautājums skar attiecības. Vīrietis, ar ko Diāna satiekas, viņu neiekāro. Kā jūs ieteiktu Diānai rīkoties?

“Man ir attiecības ar jauku cilvēku, mēs abi šīs attiecības vēlamies, it kā vajadzētu būt seksam, bet viņš mani neiekāro kā sievieti. Viņu pašu tā problēma uztrauc, jo viņš vēlas ar mani attiecības, bet labi apzinās, ja tā būs tālāk, tad attiecības kā tādas nepastāvēs. Es gribu šīs attiecības, man viņš tiešām patīk, bet es viņu arī saprotu, jo šobrīd nejūtos ne seksīga, ne sievišķīga, zinu, ka vajadzētu ko darīt, lai tā sāktu justies, bet nezinu, ar ko sākt.” Diāna

Atbildi sniedz psiholoģe Una Kraukle
Šis ir viens no tiem jautājumiem, uz kuru man ir vairāk pretjautājumu, nekā atbilžu, un labāk būtu atnākt parunāties klātienē, un vislabāk- abiem.
Pats pirmais- gribu izcelt pāris vārdu salikumus no kopējā teksta. It kā VAJADZĒTU būt seksam…. Viņu (draugu) tā problēma uztrauc…Ne vārda par to, vai sievietei pašai ir vēlme pēc tuvības… Varbūt doma par seksuālajām attiecībām tiek sev uzspiesta, lai vispār noturētu šo vīrieti… Bet varbūt problēma patiešām ir apstāklī, ka sieviete pati neapzinās sevī sievišķību un pati savu seksualitāti?
No stāstītā nav arī īsti skaidrs, cik ilgi abi jau ir kopā, vai tuvība ir bijusi, un tikai šobrīd kaut kas ir mainījies, vai sieviete vienmēr ir jutusies tā, ka nav ne sievišķīga, ne seksīga….
Tāds universāls ieteikums ir sākt, pirmkārt, mīlēt, pieņemt pašai sevi. Atgūt pašapziņu! Dzīvot tā, lai justos labi- izjustu prieku par savu dzīvi. Varbūt lietderīgs varētu būt  apmeklējums pie stilista, lai atrastu savu sievišķīgo, seksīgo ārējo tēlu. Bet pats nozīmīgākais- ir sajust sevī sievišķību, seksualitāti- saprast, ko Tu pati gribi, kas tev patīk, kas sagādā baudu… Ieteiktu arī atcerēties, ka mums ir daudz lielisku seksologu, pie kā var doties kā pārim parunāties….
Tiešām grūti komentēt no tik neliela informācijas daudzuma…Bet pats galvenais- NEKAM NAV JĀBŪT OBLIGĀTI! Jo fiziska tuvība ir tikai garīgas tuvības turpinājums. Tādēļ, ka divi cilvēki to vēlas.
.
Ja arī Tev ir kāds sasāpējis jautājums, raksti – sp@sievietespasaule.lv
.
Dalīties.

3 komentāru

  1. lasu-caur-rindiņām on

    Mani arī aizķēra teikuma daļas "it kā vajadzētu būt seksam" un "viņu tas uztrauc". No rakstītā var noprast, ka tev sekss ar viņu ir bijis nebijis, ka tu bez tā varētu iztikt. Ja tā, tad arī tev viņš nešķiet iekārojams, drīzāk kā labs čoms, ar kuru parunāt.

  2. ja tā godīgi, tad par "jaukiem cilvēkiem" es saucu vīriešus, kas man ļoti patīk kā cilvēki, kas būtu labi tēvi manam/mūsu bērnam un ar kuriem es justos drošībā. bet tie nav tie, kuri mani iekārdina seksuāli. ir sajūta, ka Diāna zina, ka šis vīrietis ir ļoti labs kandidāts kopdzīvei, bet nespēj sevi iekārot viņu, līdz ar to arī necenšas nemaz būt vai jsuties iekārojama.

  3. Man ir līdzīga situācija. Vienīgi nezinu, vai tas, kas ir starp mums, ir attiecības. Kopā nedzīvojam, bet satiekamies. Viņš saka, ka patīku, ka mīl, bet faktiski to neizjūtu. Ar stilu, mīlestību pret sevi un pašapziņu man viss ir kārtībā. Esmu ļoti simpātiska un iekārojama. Arī vīrietis ir tāds. Bet sex… Brīžiem nezinu, vai viņam tas ir citur vai vispār interesē? Un ir jau robeža, cik sieviete var to vēlēšanos izrādīt, lai nekļūtu apnicīga.

Atstāt Ziņu