Vārda dienu svin: Hermīne, Estere, Liepa

Atpūta diviem: idejas ikvienam pārim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Labākais veids, kā iepriecināt otru pusi un tuvāk iepazīt cilvēku, ir pavadīt laiku kopā, un vēl labāk – kopā atpūsties. Neatkarīgi no tā, vai atpūtu plānojat kā vienkāršu izraušanos no rutīnas, elpu aizraujošas aktivitātes pie dabas vai dzimšanas dienas dāvanu, jums būs iespēja baudīt laiku un labāk iepazīt vienam otru.

Idejas kopīgai atpūtai

Turpinājumā piedāvājam dažas idejas, lai dāvanas saņēmējs būtu sajūsmā un atpūta divatā būtu atmiņā paliekoša.

  • Romantiska atpūta diviem

Ne vienmēr jādāvina fiziskas dāvanas. Kā dāvanu var pasniegt arī kopīgu atpūtu un kopā pavadītu laiku. Sapucējieties, uzvelciet skaistu apģērbu un dodieties romantiskā randiņā! Ieplānojiet vakariņas kādā restorānā, rezervējiet viesnīcu!

  • Atpūtas izbrauciens

Lieliska dāvana ir arī ceļojums, bet tā kā ne vienmēr iespējams doties garākā atvaļinājumā uz eksotiskām valstīm, patīkams pārsteigums būs arī īsāks izbrauciens brīvdienās tepat Latvijā. Piemēram, Jūrmala ir vieta, kur varēsiet izrauties no ikdienas un izbaudīt dažādas atpūtas iespējas. Pat, ja nav vasara, pavadiet dienu pie jūras, baudot nesteidzīgu pikniku. Arī laikā, kas nav piemērots, lai sauļotos, Jūrmala būs interesanta. Pēc tam dodieties uz kādu atpūtas vai viesu namu, kurā pieejama pirts.

Iejūtieties tūristu lomā tepat Latvijā, apmeklējiet skatu platformas, dažādus tūrisma objektus, izstādes un galerijas, vai dodieties izbraucienā ar kuģīti. Ja iespējams atpūtu padarīt ilgāku, rezervējiet naktsmītnes skaistā pilsētā vai tuvu dabai. Pasūtiet vai sagatavojiet dāvanu – īpašas vakariņas. Kopīgi izbaudiet arī brokastis, piemēram, pasūtot apkalpošanu numuriņā.

  • SPA atpūta

Dāvana, kas iepriecinās ne tikai to saņēmēju, bet arī Tevi, ir dažādi SPA, piemēram, Baltic Beach Hotel SPA piedāvājumi pāriem. Uzdāviniet patiesu iespēju atpūsties!

Relaksējieties baseinā, izbaudiet dažādus rituālus pirtīs, kopīgas skaistumkopšanas procedūras un relaksējošas masāžas. Masāža diviem ļaus atslābināties un būs interesanta kopīga pieredze.

Šādu dāvanu var apvienot ar nelielu izbraucienu, turklāt ne tikai pa Latviju, bet arī, piemēram, Bistrampoles muižu vai kādu citu viesnīcu Panavēžā, Lietuvā, lai vienuviet būtu pieejama gan masāža, gan citas atpūtas iespējas – pastaigas, vakariņas un kopīgi sagaidīts saulriets.

  • Aktīva atpūta diviem

Ja otra puse ir aktīvās atpūtas cienītājs, lieliska dāvana būs kāda vēl neizmēģināta aktīva un aizraujoša nodarbe. Dodieties velo ekspedīcijā, izmēģiniet šķēršļu takas vai kopā apgūstiet kādu jaunu deju. Ja nav iespējas doties ārpus Rīgas, tad arī Rīgas kanālā un Daugavā iespējams baudīt, piemēram, laivu braucienu vai doties sagaidīt saullēktu uz SUP dēļa.

Savdabīgas dāvanas, kas iepriecinās daudzus, ir arī izjādes ar zirgu. Pie Gribuatpusties.lv atradīsiet dāvanas, kas ļaus ne tikai doties izjādē un apgūt jāšanas pamatus, bet vienlaicīgi piedalīties arī foto sesijā, lai nodarbe tiktu iemūžināta ar kvalitatīviem kadriem.

  • Elpu aizraujošas izklaides

Dāvanas, kas iepriecinās ikvienu būs, piemēram, brauciens ar luksusa klases automašīnu. Lai arī šāds brauciens vienlaicīgi drošības apsvērumu dēļ paredzēts vienai personai, jūs varēsiet vērot, kā tas notiek, filmēt un fotografēt. Iespaidi, kādus šāda dāvana sagādās, būs atmiņā paliekoši.

Savukārt dāvanas, ko varēsiet piedzīvot kopā ir, piemēram, kopīgs lidojums virs Rīgas. Bez liekas piepūles iegūsiet adrenalīna devu un kopā varēsiet apskatīt un iepazīt Rīgu no putna lidojuma skatu punkta.

 

Apmaksāta publikācija

Dalīties.

Atstāt Ziņu