Vārda dienu svin: Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra

Neērti atvērt erotisko preču veikala durvis? Padomi, kā atbrīvoties no nepamatotām bailēm

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ja skatāmies vēstures griezumā, sekss un seksa rotaļlietas ir piedzīvojuši dažādus posmus. Pieņemama un tikai dabiska seksuālo vajadzību apmierināšanu senatnē, un tai pretstatā, strikti aizliegumi un pat sodi par jebkāda veida seksa rotaļlietu iegādi – vēl pavisam nesenā pagātnē… Šodien, kad viduslaiki jau sen ir pagātne, un brīvība un demokrātija triumfējušas kā civilizētās pasaules stūrakmeņi, seksa rotaļlietas Rietumu pasaulē ir kļuvušas par teju ikdienišķu dzīves sastāvdaļu. Neskatoties uz acīm redzamo un ievērojamo progresu, šajā jautājumā aizvien eksistē daudz un dažādi aizspriedumi. Tikai pašsaprotams ir sekojošais jautājums – kāpēc joprojām ir neērti iegādāties intīmpreces? Apzinoties, ka dzīvojam liberālā sabiedrībā, kur šo preču iegāde nav aizliegta, visam vajadzētu būt pavisam vienkārši, ne tā?

Kāpēc mēs šodien jūtamies neērti pērkot seksa rotaļlietas?

Nereti vairumā gadījumu, apmeklējot seksa rotaļlietu veikalu, mūs ierobežo bailes, aizspriedumi un pārliecība, ka seksa veikala atmosfēra noteikti būs saspīlēta. Mums šķiet, ka apkārt būs ļoti daudz un dažādi cilvēki, ikviens uzstājīgi mudinās runāt, lai dalītos ar savām fantāzijām, paķircinātu, un tad, kad savu iepirkšanos būsim beiguši – mūs noteikti pamanīs kāds no ģimenes, draugiem vai darba kolēģiem. Tie visi ir tikai mūsu bagātās iztēles augļi, un šos stereotipus patiesībā iespējams lauzt pavisam vienkāršā veidā… Līdz ar to, atliek vien secināt – no tādu veikalu apmeklēšanas, kur tiek pārdotas intīmpreces seksa priekiem, mūs attur vienīgi pašu iedomas, aizspriedumi un bailes.

Nepareizi priekšstati

  • Veikala atmosfēra ir pārāk traka

Vispirms, parunāsim par pašu atmosfēru erotisko preču veikalā. Liela daļa cilvēku uzskata, ka ikviens seksa veikals ir seksuāli piesātināta, ļoti atklāta, bez tabu vieta, kuru apmeklē vien seksa lietpratēji vai uz dažādiem seksuāliem fetiša priekšmetiem vai izdarībām tendētie ļaudis. Jā, pavisam noteikti – ekstravagantos, nišas veikaliņus var atrast visur pasaulē; par viņiem raksta laikraksti, un tos apmeklē tūristi… It visi ir ziņkārīgi redzēt, kā tur patiesībā ir.

Bet realitāte ir gaužām pretēja, lielākā daļa veikalu, kas pārdod šāda veida produktus, par savu vislielāko prioritāti izvirza klientu ērtības, brīvību un konfidencialitāti. Veikals noteikti gādās, lai to, ka dodies iekšā, neierauga nejauši garāmgājēji, un tu vari justies pietiekami droši! Arī pats veikala interjers būs veidots eleganti un klasiski.

  • Tos apmeklē tikai gados jauni cilvēki

Cilvēki bieži vien iedomājas, ka tikai traki, jauni un mežonīgi pāri apmeklē seksa veikalus, bet viņi stipri maldas! Pieaugušajiem paredzētās seksa rotaļlietas ir atbilstošas dažāda vecuma cilvēkiem. Vidējā klienta portrets ir diezgan izvērsts, viņa vecums svārstās no 20 līdz 60 gadiem vai pat vairāk!

  • “Ja es kādam ko jautāšu, par mani smiesies”

Nav aplamākas iedomas par šo – neviens tiešām nesmiesies par jūsu fantāzijām un vēlmēm! Ne darbinieki, ne cilvēki, kas jums apkārt, it neviens pārlieku neiedziļināsies jūsu pirkumos. Tas kalpo par labu veikala interesēm. Visi darbinieki vēlas padarīt savu darbu labi – atbildēt uz neskaidrajiem jautājumiem, ieteikt, palīdzēt klientam izdarīt pareizo izvēli. Bet, ja patiešām vēlies izvairīties no jebkādas saskarsmes ar cilvēkiem, www.supersex.lv metas tev palīgā! Lielākā daļa mūsu intīmpreču tiek pārdotas tiešsaistē, tāpēc, ja neērtuma izjūta neatkāpjas, uz priekšu! Jūs iepirksieties pat par vēl labākām cenām nekā klātienes veikalā, un vienlaikus saglabāsiet savu anonimitāti.

Nepamatotas iedomas

  • Man šķiet, ka manas intereses ir pārāk dīvainas un es nevēlos par tām runāt skaļi

Ja tu domā, ka tavas intereses, pārsteigs kādu veikala darbinieku, tu noteikti kļūdies. Cilvēki, kas šajā nozarē strādā, ir lieliski speciālisti savā jomā, kuri ļoti labi un plaši pārzina cilvēka seksualitāti. Ticiet – jūs nebūsiet ne pirmais, ne pēdējais, kas jautā par to, ko bail pat pieminēt skaļi.

Ja neērtuma sajūta, no domas vien, ka par savām vēlmēm nāksies runāt ar svešiniekiem, nepāriet – mēģiniet uz lietām skatīties mazliet pragmatiskāk. Seksa piederumu veikalu apmeklē gana daudz cilvēku, tāpēc, visticamāk, jūsu seju drīz vien tāpat aizmirsīs. Tāpat, atkārtotas pieminēšanas vērta ir tiešsaistes iepirkšanās, kas paglābs jūs no situācijām, kuras ne pa kam nevēlaties piedzīvot!

  • “Apkārt neviens šādas preces nepērk, tāpēc arī man tās nav nepieciešamas”

Saskaņā ar statistikas datiem, aptuveni 85 –90% pāru izmēģina vienu vai otru intīmpreci seksa dažādošanai, izbaudot savus kopīgos tuvības mirkļus. Interesantāki prezervatīvi vai lubrikanti sastāda pirktāko preču topu, bet cilvēku ziņkārība vedina tos doties krietni tālāk… Gardie tērpi un apakšveļa, īpašas rotaļlietas – dažiem tās šķiet vien kā tāla fantāzija, kaut patiesībā tā nebūt nav! Lielākajai daļai no pāriem ir pieredze šo rotaļlietu izmantošanā. Šķiet neticami? ASV aptuveni 60% pāru atzīst, ka izmanto rotaļlietas guļamistabā. Šie palīglīdzekļi ļauj izvairīties no vilšanās seksuālajās attiecībās un atgūt dzirksteli jaunā, vēl nepieredzētā veidā.

Tāpēc, droši varam apgalvot, ka, ja jums šķiet, ka citi šādas preces nebūt nepērk, jūs ļoti maldaties!

Iedomātas bailes: sastapsities ar paziņu vai citu veikala apmeklētāju skatieniem

  • Ja nu es satieku savas paziņas

Lai gan esam minējuši, ka samērā daudz cilvēku apmeklē šos veikalos, ir vērts piebilst, ka šis skaitlis ne tuvu nesasniedz neviena pārtikas veikala statistiku. Izredzes satikt kolēģi no darba vai radinieku ir teju pielīdzināmas nullei. Nu, un ja nu tā tomēr notiek – šī situācija noteikti būs komēdijas epizodes vērta un jums abiem būs kas kopīgs par ko pasmieties! Redzēt vienam otru šajos apstākļos nebūs tik traki, kā sākumā šķiet. Rūpes par savu seksuālo dzīvi ir absolūti attaisnojamas, pat tieši otrādi, tās ir apsveicamas!

  • Citi uz tevi „šķībi skatīsies”

Seksa veikalu tīkla veiktajā aptaujā konstatēts, ka cilvēki vismazāk uzmanības veikalā pievērš citiem cilvēkiem. Lielāko daļu (46%) interesē, cik daudz un dažādu preču ir veikalā, savukārt tikai 4% apgalvo, ka atceras vai ir pamanījuši kādu citu (izņemot konsultantu), kurš tur ir bijis.

Kā lai mudina otro pusīti kopā aplūkot mīlas prieku rotaļlietas?

Bieži vien, runājot par aizspriedumiem sabiedrībā, lielākā problēma ir nevis fakts, ka sabiedrībā eksistē dažādi cilvēki ar dažādām vajadzībām, bet gan bailes runāt tieši ar savu otro pusīti! Ir bailes tikt pārprastam vai otru aizvainot. Bet galu galā, lielākā daļa cilvēku tomēr izmanto seksa rotaļlietas, un ir tikai loģiski, ka otrā pusīte par to ir lietas kursā. Kāpēc no tā kaunēties? Bet ja nu tomēr kauns nepazūd – kā labāk šādu sarunu sākt, pārvarēt savas bailes un mudināt otru pusīti apskatīt intīmpreču piedāvājumu kopā?

Uzdāvini man kuponu!

Pāriem, kur nevienam nepatīk runāt caur puķēm un uzreiz gribas runāt par lietu, labākais risinājums būs uzdāvināt dāvanu karti vai kuponu šādām precēm vai izklaidēm. Rīkojoties šādi, jums nebūs jāmeklē veids, kā sākt par šo tematu runāt! Tomēr paturiet prātā – ja jūsu otrā pusīte ir jūtīga, cilvēks var sajusties arī nedaudz nepatīkami. Sagatavojieties tam un atcerieties dāvanu pasniegt patīkami.

Sagaidiet piemērotu vakaru sarunai

Ja uzskatāt, ka labākais ir šos delikātos jautājumus izrunāt – dariet tā. Bet nekādā gadījumā neuzsāciet šādu intīmu tēmu nepiemērotā vietā un laikā. Sagaidiet kādu klusu vakaru (vēlams pat nedēļas nogali, kad nevienam nekur nav jāsteidzas) un piedāvājiet aprunāties. Iepazīstiniet savu otro pusīti ar šo tematu, pamatojot, ka tas nāks par labu abiem pārī. Šādos apstākļos noteikti vajadzētu sekot pozitīvai atbildei.

Mēģiniet uzsākt sarunu, izmantojot nelielus mājienus

Ja tomēr piekrītat, ka vislabākais būs sākt šo tematu iztirzāt pa mazumiņam, tad meklējiet veidus, kā to panākt. Varat paskatīties atbilstošu filmu un neviļu pieminēt, ka labprāt izmēģinātu ekrānā redzamo. Lēnām dodot mājienus savai otrajai pusītei, ļoti ātri nonāksiet pie mirkļa, kad gan jūs, gan viņi gribēs izmēģināt kaut ko jaunu!

Foto: publicitātes foto

Apmaksāta publikācija

Dalīties.

Atstāt Ziņu