Vārda dienu svin: Viktors, Nils

Viņi par mums. Kad ir par daudz seksīgi?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vai tev nekad nav bijusi vēlēšanās ielīst vīriešu galvās – nu, ko viņi domā par mums, kas viņiem patiesi patīk un kas nē?  Ja tevi nomoka kāds jautājums, ko tu vēlētos pavaicāt vīriešiem – dod mums ziņu!

Šoreiz vaicājam stiprā dzimuma pārstāvjiem lūk ko:
Kādos gadījumos sieviete “pāršauj pār strīpu” ar seksīgumu?

Māris (33), precējies:
Man nav tādu robežu. Manuprāt, svārki nekad nevar būt par īsu! Protams, ja apakšbikses jau ir redzamas, tas vairs nav interesanti. Bet, ja svārki tās tikko, tikko nosedz, tad gan ir forši – tas uzdzen azartu. Par dekoltē runājot, arī tur nav nekā slikta, ja sieviete nēsā apģērbu ar dziļu izgriezumu, galvenais tikai, lai viss nekrīt ārā. Manuprāt, kaut kādi lielāki pārspīlējumu ar seksīgumu varētu būt vērojami klubos, bet tā kā es tos neapmeklēju, nevarēšu precīzāk raksturot.

Kārlis (55), precējies:
Es šajā ziņā esmu diezgan vecmodīgs. Protams, ir jau patīkami paskatīties uz smukām meitenēm, kas parāda figūriņu, tomēr jāatzīst, ka bieži jaunas sievietes tiešām pārspīlē. Man ir teiciens: kājas jau beidzas, bet svārki vēl nesākas, vai arī svārki kalpo kā plata josta. Bieži, īpaši, jaunām sievietēm nav izpratnes par to, ko var un nevar atļauties konkrētās situācijās. Piemēram, sievietes iet uz darbu ļoti īsos svārkos, izkrāsojušās, pārsmaržojušās. Vēl man nepatīk tie mākslīgie, garie nagi. Man tas izskatās tik nedabiski un saistās ar viegla rakstura sievietēm.

Mārtiņš (31), brīvs:
Manuprāt, acīmredzams pārspīlējums vērojams izvēlētajā svārku garumā – kas grib, var visu redzēt. Sievietes gan nikni noliedz, ka mēģinātu piesaistīt vīriešu uzmanību, tomēr nolūki ir acīmredzami. Arī izturēšanās, kad sieviete skatās ar alkstošām actiņām, grozās, it kā netīšām pieskaras – tas viss ir par daudz un nav forši. Man arī diez ko seksīgi neizskatās, kad sieviete pārmālējas. Es gan domāju, ka bieži vien tā nav pat nejauša pārspīlēšana, cik neprasme pareizi krāsoties.

Jānis (26), precējies:
Bieži vien ejot pa veikalu vai ielu var redzēt šādas meitenes, kuras cenšas izskatīties seksīgi, bet neprot šo vēlmi skaisti novest līdz galam. Un tad ir skumji skatīties uz šīm meitenēm. Man, piemēram, nešķiet seksīgi, ja sievietes nēsā pārāk īsus svārkus un tad vēl uzvelk zābakus, kas iet pāri celim. Man patīk, ja sievietes saskaņo, ko velk mugurā. Man nešķiet seksīgi, ja zem gaišas blūzītes tiek vilkti citas krāsas krūšturi, vai zem caurspīdīgiem svārkiem uzvelk apakšbikses citā tonī. Tāpat ir sievietes, kuras neapzinās, ka viņu formas neatļauj vilkt īsus svārkus vai krekliņus, kas nenosedz riepu. Man nepatīk arī, ka sievietes valkā ielas meitām tipiskās kurpes – ļoti augsts papēdis un milzu platforma. Man ir žēl to meiteņu, kuras velk kurpes uz mežonīgiem papēžiem – pašas mokās, nevar paiet un no seksīgās gaitas vispār nekā nav. Arī pārkrāsojusies, negaumīgi nokrāsojusies sieviete nav seksīga. Laikam jau tur vainojams tas, ka sieviete nemāk krāsoties, bet tomēr to dara.

Andrejs (29), ir draudzene:
Nu, ja savelk kopā mežģīnes, tīkliņzeķes, milzu dekoltē, sarkanas lūpas, tas ir par traku. Bet vispār man patīk, ja sievietes ģērbjas seksīgi, ka krūtis nedaudz lien ārā un minīši riktīgi, un augstpapēdenes lielās. Tomēr negribu, ka mana meitene tā ģērbtos. Viņai jābūt seksīgai man, gultā viņa var būt kā padauza, bet ne sabiedrībā. Man arī seksīgi nešķiet, ja sievietes nodzen galvu uz pliko, staigā sarkanām lūpām.

Renārs (32), precējies:
Lai “nepāršautu” pār strīpu, sievietei ir jāapzinās savs vecums, savs augums un savas krāsas, kas viņai piestāv un kas nē, un kā tas viss kopā ar apģērbu sader ar Latvijas sabiedrības priekšstatiem par seksīgumu. Ja sieviete virs 40 uzvilks rozā mini – 30 cm virs ceļgala, uz ielas ļaudis atskatīsies, smīkņās un nodomās, ka viņa ir padauza. Ja Latvijā jauna meitene, kurai ap vēderu ir pamatīga riepa, uzvilks topiņu ar mežģīnēm un atsegtu vēdera daļu, tad nodomās, ka viņai vecāki nav devuši gaumes izjūtu – lai gan, piemēram, tādas pašas jaunas meitenes Lielbritānijā par saviem apaļumiem nekomplekso un reizēm uzvelk tādas šausmas, ka bail skatīties – toties vietējie puiši vienalga siekalojas, laizās un saka sexy, sexy. Un vēl viens svarīgs faktors ir arī pašas meitenes raksturs, žesti, uzvedība – ja, piemēram, bibliotekāres tipa meitene pēkšņi tērpa ziņā pārvērtīsies seksīgā nakts taurenī, tad viņai tas vienalga nederēs, jo viņa to nespēs pavadīt ar tikpat seksīgu grāciju. Būt seksīgai un nebūt padauzai ir liela skola!

Aleksejs (25), precējies:
Skaidras robežas starp seksualitāti un vulgaritāti, manuprāt, neeksistē. Viss atkarīgs no konkrētā cilvēka – kas vienam šķiet seksuāls, citam gluži otrādi šķitīs vulgārs un otrādi.
Piekrītu zināmajam stereotipam par vulgāru sievieti – tā ir madāma augstpapēžu kurpēs, tīkliņzeķēs, super īsos minisvārkos, pieguļošā jaciņā, no kuras teju krīt ārā krūtis, gariem nagiem, spilgti sarkanu lūpu krāsu, smēķē, dzer alkoholu, skaļi smejas, lamājas, bez kautrēšanās koķetē, apspriež intīmas lietas ar pretējā dzimuma un pat ar sava dzimuma pārstāvjiem. Tas ir stereotips, kuram vairums, domāju, piekritīs. Bet kāds arī var izlasīt šo aprakstu un teikt: „Jā šī sieviete ir pats seksualitātes iemiesojums!”
Vispār, ja runa ir par attiecībām starp sievieti un vīrieti, kad viņi ir divatā, tad vīrietim, manuprāt, neeksistē nekādas „robežas”, aiz kuras viņa sieviete no seksuālas pārvēršas par vulgāru. Šeit tieši otrādi strādā princips „jo vulgārāk, jo seksuālāk (un jo labāk)”.
Bet, ja runājam par publisku vietu, tad te ikviens sievietes seksuāls tērps, uzvedība vai vārds, var tikt uzņemts kā piedauzība, turklāt ne tikai no svešiem cilvēkiem, bet arī no tiem pašiem vīriešiem, kas, esot divatā ar savu sievieti, ir sajūsmā par viņas vulgaritāti.

Igors (24), ir draudzene:
Izskata ziņā sievietes pāršauj pār strīpu tajos gadījumos, kad sievietei ir ļoti liels izgriezums dekoltē zonā un ļoti īsi svārki, tad rodas salīdzinājums – tā kā mauka.
Uzvedības ziņā pāršauj pār strīpu, ja jebkurā vietā nespēj savu muti savaldīt, kaut ko lieki runā un bezsakarā koķetē ar visiem vīriešiem pēc kārtas, rodas sajūta, ka tūlīt gāzīsies iekšā gultā vai jebkurā citā vietā un būs sekss. Un, ja pārguļ viena pasākuma laikā ar vairākiem vīriešiem un viņai tas liekas normāls process!
Šādas meitenes it kā patīk vīriešiem, bet līdz brīdim, kamēr neredz, ka viņai ir bijis kontakts ar citu pirms manis vai uzreiz pēc manis. Tas ir tikai vienai naktij, jo tādas attiecības nevar ilgāk sanākt kā vienu nedēļu, tas būtu maksimāli.

Dalīties.

Atstāt Ziņu