Vārda dienu svin: Armands, Armanda

Viktora Lapčenoka mīlas dziesmu koncerts

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Par godu mīlētājiem mūzikas bārs „Sunny Melody” piedāvā īpašu Viktora Lapčenoka mīlas dziesmu koncertu 13. februārī plkst. 21:00

Mūzikas bārs „Sunny Melody” aicina izbaudīt brīnišķīgas, visiem zināmas, mīļas dziesmas par mīlestību Viktora Lapčenoka Sv. Valentīna dienas īpašajā koncertā. Klausoties lieliskās melodijās, mūzikas bārs piedāvā mīlētājiem arī garšīgi pavakariņot, nobaudīt dzirkstošu vīnu un iegūt lieliskas atmiņas.  

Viktors Lapčenoks ir cienījams mākslinieks, tautā saukts par Zolitūdes lakstīgalu. Uzmanības un slavas pašā centrā mūziķis nonāca pateicoties sadarbībai ar Maestro Raimondu Paulu. Savu pirmo Paula dziesmu, kuras nosaukums bija ‘Zilā’, Viktors Lapčenoks iedziedāja 1970. gadā. Tas bija laiks, kad sākās leģendārā dueta – Viktors Lapčenoks un Nora Bumbiere – triumfs, kas vainagojās ar neskaitāmām dziesmām, platēm un koncertiem. Mūzikas bārā “Sunny Melody” mākslinieks izpildīs visiem zināmas un mīļas melodijas.

Ja vakaru vēlaties pavadīt intīmākā gaisotnē, varat baudīt romantiskas Sv. Valentīna dienas vakariņas restorānā „Sunny”, kas atrodas viesnīcas „Europa City Riga” 1.stāvā. Arī šeit 13. februārī dzīvā mūzika no 19:00 līdz 21:00, glāze dzirkstošā vīna, deserts dāvanā un piedāvājumā īpaši, ar mīlestību pagatavoti ēdieni.

Cenas:

  • Ieejas biļete koncertā mūzikas bārā „Sunny Melody”(stāvvieta) – 5 Ls/pers. Dāvanā degustācijai īpašais vakara kokteilis.
  • Galdiņa rezervācija mūzikas bārā „Sunny Melody” (līdz 5 pers. pie galdiņa) – Ls 7
  • Galdiņa rezervācija mūzikas bārā „Sunny Melody” diviem ar uzkodām un dzirkstošā vīna glāzēm – Ls 10
  • Galdiņa rezervācija diviem restorānā „Sunny” – Ls 7

Vietu skaits ierobežots, tādēļ aicinām savlaicīgi rezervēt galdiņu gan mūzikas bārā „Sunny Melody”, gan restorānā „Sunny” zvanot uz tālr.: +371 28651561

Dalīties.

Atstāt Ziņu