Vārda dienu svin: Marģers, Anastasija

‘Ļaujiet izšaut!’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

3. novembrī Dailes teātrī notiks Fransisa Vebēra franču komēdijas „Ļaujiet izšaut!” pirmizrāde. Jauniestudējuma režisors ir Dž.Dž.Džilindžers.

…Kādā viesnīcas istabā liktenis saved kopā pilnīgi atšķirīgus cilvēkus. Nikolajs ir īsts profesionālis, sava aroda meistars, kurš savu darbu paveic tīri un ātri. Viņš, protams, strādā mafijas labā. Savukārt Fransuā ir hronisks neveiksminieks, kuru pametusi sieva. Killers un potenciāls pašnāvnieks. Cinisks noziedznieks un pasaules čempions čīkstēšanā. Kā lai nabaga killers izpilda savā karjerā svarīgāko pasūtījumu, ja viņam visu laiku traucē blakus esošais nejēga?

Ar Nikolaja lomu Dailes teātrī aktiera ampluā debitēs Jurijs Djakonovs, Fransuā atveidos Valdis Liepiņš. Pārējās lomās iejutīsies Dainis Gaidelis, Gints Andžāns, Aija Dzērve un Juris Kalniņš.

Jauniestudējuma radošajā komandā režisors Dž.Dž.Džilindžers sadarbojas ar scenogrāfu Kristianu Brekti, kostīmu mākslinieci Ilzi Vītoliņu, horeogrāfi Ingu Krasovsku un gaismu mākslinieku Igoru Kapustinu.

 

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu