Vārda dienu svin: Mirta, Ziedīte

Vija: Atrodiet laiku un drosmi pārbaudīties!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sveicinātas visas!

Man bija 22 gadi, kad sastapos ar šo CIN1. Ārste no sākuma man pat neteica, kas tas ir, jo uzskatīja, ka man tas nav jāzina, lai pati sevi nebiedētu. Bet mana interese uzreiz jau bija-kas tas ir? Jautāju. Man atbildēja-nu patiesībā tas ir VĒZIS.

Šis vārds izraisa bailes pats par sevi, kur nu vēl, ka es varētu būt saistīta ar to.
Pus gadu man bija jālieto speciālas zāles, jo manu stāvokli bija viegli uzvarēt vēl ar zālēm. Bet bailes bija tik un tā, jo pēc zāļu lietošanas nekas nebija mainījies-vēzis sāka progresēt. Tad ārste meklēja iemeslu, kas liek tam attīstīties. Un tas bija viens cits vīruss. Kad tas bija izārstēts, tad pēdējā pārbaudē arī pazuda mans CIN1 🙂 Ja godīgi es pati tam nespēju noticēt, ka esmu vesela. Saņēmusi analīžu rezultātus, vēl zvanīju savai ārstei un speciāli pārjautāju, vai tiešām tā ir, ka tagad esmu vesela?! 🙂

Mana ārste teica, ka tas dzīvo katrā no mums, tikai parādās un iznāk uz āru tad, kad novājinās imunitāte un ir liels stress. Tāpēc meitenes rūpēsimies par savu veselību un neļausim nevienai radībai iedzīvoties uz mūsu rēķina (vēžiem).

Lai jums pietiek laika un drosmes pārbaudīties!

 

Ja arī Tev ir nācies stāties pretī dzemdes kakla vēzim, padalies ar savu stāstu! Kāpēc par to ir jārunā? Dzemdes kakla vēzis ir paņēmis un joprojām paņem daudzu sieviešu dzīvības Latvijā – ik mēnesi no šīs slimības ap desmit sieviešu mirst. Ja Tavs stāsts liks aizdomāties un doties pie ginekologa kaut vienai sievietei, Tu būsi paveikusi ļoti labu darbu. 

Sievietēm, kuras atsauksies šim aicinājumam un pastāstīs savu pieredzi cīņā ar dzemdes kakla vēzi, dāvāsim dāvanu karti 20 Ls vērtībā, ko varēsiet izmantot kādā no Veselības centrs 4 iestādēm.

Raksti mums: Savu stāstu sūti mums uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv ar norādi „Izglāb dzīvību”.

Vairāk par akciju lasi šeit >> “Pastāsti un izglāb citu sieviešu dzīvību!”

Dalīties.

Atstāt Ziņu