Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

VIDEO: Uģa Kuģa lekcija ‘No iepazīšanās līdz laulībām’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ievietesPasaule sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume, trešdien, 20. janvārī no plkst. 19.00 līdz 20.40 piedāvā noskatīties pirmo no vēdiskā skolotāja Uģa Kuģa lekciju cikla tiešraidēm par iepazīšanos un laimīgām attiecībām – No iepazīšanās līdz laulībām.

Īsa uzruna pirms lekcijas:

Vēdiskās dzīvesziņas konsultanta, pavāra un pasaules apceļotāja Uģa Kuģa semināri ieguvuši plašu popularitāti, pateicoties gan vadītāja harismai, gan spējai interesanti pasniegt aktuālas tēmas par savstarpējām attiecībām.

Uģis Kuģis par lekcijas “No iepazīšanās līdz laulībām” mērķi: “Lai topošajā ģimenē izveidotu noturīgas un apmierinājumu dodošas attiecības, svarīgi iepazīšanās brīdī pieķert sevi domājot: kādas sajūtas man pret šo cilvēku rodas. Vēl pirms iepazīšanās jāsaprot savi ģimenes veidošanas motīvi, jo, iepazīstoties tuvāk, būs grūti kaut ko mainīt. Pirmajā brīdī var šķist, ka mūsdienās nav iespējams atrast cilvēku, ar ko ģimenē veidot ļoti cēlas, garīgas attiecības, taču pareizi noskaņojoties un ļoti vēloties, iespējams atrast dzīvesbiedru un izveidot laimīgu ģimenes dzīvi.”

“No iepazīšanās līdz laulībām” ir pirmā no Uģa Kuģa trīs semināru cikla tiešraidēm LMT Straumē, kas turpināsies jau 1. un 8. februārī ar semināru “Atklāt. Saprast. Satikties”.

Pirmās lekcijas video skatāms šeit: http://straume.lmt.lv/lv/konferences/konferences/ugis-kugis/1699

 

Jau nākamā semināru cikla tiešraide būs skatāma 1.februārī, plkst. 19.00 šeit: 

Dalīties.

5 komentāru

  1. Man patīk Uģa stils. Ar savu humoru, nepiespiestību viņam izdodas aizklauvēties arī līdz vīriešu prātiem un sirdīm.

  2. klausītāja on

    It kā jau var visam piekrist, bet reizēm tomēr tracina, ka vienmēr sieviete galvenā. Ja kaut kas slikti, tātad tu sieviete kaut ko nepareizi dari. Kaut kā grūti piekrist arī domai, ka visas attiecības var izdoties. Nu man tomēr šķiet, ka var būt arī vienkārši nesaderība.

  3. Šis pseidopsihologs ir izvēlējies sev nudien ērtu mērķauditoriju – sievietes. Tās visam tic bez šubīšanās.

Atstāt Ziņu