Vārda dienu svin: Vilis, Vilhelms

Valentīndienas dāvanu tendences 2015: veikalnieku novērojumi

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tuvojoties visu mīlētāju jeb Valentīndienai, aktuāla kļuvusi dažādu dāvanu un pārsteigumu sagatavošana, lai atgādinātu par savām jūtām otrajai pusītei. Bet, kādas dāvanas tad visbiežāk izvēlamies dāvināt savām otrajām pusītēm? Un kurš gan to varētu zināt labāk kā veikalnieki! Tieši tāpēc tirdzniecības parka Alfa nomnieki apkopojuši savus novērojumus par populārākajām dāvanām šajā pirmssvētku nedēļā. Lūk, kas noskaidrojās!

Dāvanu tops kungiem:

 1. Populāri joprojām ir dažādi kungu modes aksesuāri, kas izceļ mīļotā vīrieša personību. Piemēram, tās ir aproču pogas, kaklasaites saspraudes, rokassprādzes vīriešiem, rokas pulksteņi, pildspalvas, vizītkaršu etvijas, kā arī iecienītās smaržas. Papildus iecienītajiem aksesuāriem, bieži dāmas izvēles šīs lietas „iezīmēt”, atstājot jeb iegravējot tajās kādu mīļu un personīgu vēstījumu.
 2. Neapdāvināti nepaliek arī tie vīrieši, kuri aizraujas ar tādiem vīrišķīgiem hobijiem, kā makšķerēšana, medības, auto, moto un aktīva atpūtu dabā. Populārākā šīs kategorijas dāvana noteikti ir saliekamais Šveices nazis, vai kāds cits „izdzīvošanai” dabā paredzēts instruments.
 3. Bieži sieviešu izvēlētā dāvana tiek saskaņota ar pašas sievietes interesēm, tādēļ nereti kungi tiek apdāvināti ar īpašiem kosmētikas līdzekļiem, kas paredzēti relaksējušai atpūtai kopā ar savu mīļoto.  Populārāko vidū noteikti ir dažādas vannas putas, sāls un masāžas eļļas.
 4. Gandrīz visos svētkos iecienītas ir personificētas dāvanas, tādēļ Valentīndienā ļoti populāri ir dažādi apģērba gabali, kas apdrukāti ar tikai mīlnieku starpā saprotamiem ziņojumiem. Apdrukāti tiek gan t-krekli, gan priekšauti, džemperi gan arī apakšveļa.  
 5. Līdzīgi kā citos svētkos, arī mīlestības dienā, daudzi izvēlas dāvināt grāmatas. Sākot no romāniem un stāstiem, beidzot ar hobiju grāmatām.
 6. Tomēr, lai kā attīstītos modernās tehnoloģijas, viena no iecienītākajām un tradicionālākajām dāvanām kungiem no savām iemīļotajām sievietēm ir fotorāmītis ar mīļotās fotogrāfiju.

Dāvanu tops dāmām:

 1. Lai atvieglotu mājas uzkopšanas darbus un vairāk veltītu laiku sev un otrajai pusītei, vīrieši izvēlas dāvināt iecienītāko palīgu mājas darbos – iRobot. Sadzīves tehnikas pārdevēji atzinuši, ka šī ir viena no tām dāvanām, par kurām sievietes priecājas, nevis kā, piemēram, virtuves kombaina gadījumā, varētu apvainoties.
 2. Nemainīga jebkuru svētku vērtība ir šokolāde un saldumi. Nereti saldumu ražotāji laicīgi ir sagatavojušies, radot sirds formas saldumus, kas nereti nonāk ne tikai pie mīļotajām sievietēm, bet arī pie kolēģēm, darba partnerēm, mammām, meitām un citām svarīgām sievietēm vīrieša dzīvē.
 3. Lai gan ziedu dāvināšanai nav nepieciešams iemesls, tomēr lielākais pieprasījums pēc dažādām ziedu kompozīcijām novērojams tieši tuvojoties Valentīndienai. Vērtība, kas nekad nemainās – dažādu krāsu rozes.
 4. Kungi, līdzīgi kā dāmas, izvēloties dāvanu mīļotajai nereti aizdomājas par abpusēju dāvināšanas prieku, tādēļ dod priekšroku apakšveļas dāvināšanai. Lai gan apakšveļas tirgotāji atzīst, ka vīrieši reizēm mulst un savu izvēli apakšveļas veikalā izdara ātri, tomēr šī ir viena no iecienītākajām un izplatītākajām dāvanām.
 5. Savu popularitāti iecienītāko mīlētāju svētku dāvanu topā nezaudē arī rotaslietas, aksesuāri, rokassomiņas un smaržas.
 6. Dāvinot, piemēram, rotaslietas, kungi arī mēdz iegravēt kādu mīļu un personīgu vēstījumu, taču visbiežāk šie vēstījumi tiek atstāti gredzenu iekšpusē, kas nereti ir kādas jaunas ģimenes sākums.
 7. Pēdējo gadu laikā par vienām no iecienītākajām dāvanām ir kļuvuši jaunāko modeļu viedtālruņi, planšetdatori, mūzikas atskaņotāji, kā arī citi rīki laika kliedēšanai.

 

Ar saviem novērojumiem par dāvanu pirkšanas tendencēm nedēļā pirms Valentīna dienas dalījās t/p Alfa veikali: iRobot, Laima, Ceptuve „Lāči”, Lindex, The Body Shop, Parfois, Kreicis, Gravoks, Baltman, Gandrs, Gards, T-Bode, Brandwatch, Douglas, Fujifilm, Alan Deko un citi dāvanu eksperti. 

Dalīties.

1 komentārs

Atstāt Ziņu