Vārda dienu svin: Lita, Sibilla, Teika

Vai seksualitāte atkarīga no matu krāsas?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vācu seksologi no Frankfurtes Statistikas pētniecības institūta piecus gadus pētījuši 4000 sievietes ar dažādām matu krāsām un nonākuši pie secinājumiem, kāda seksuālā dzīve katras matu krāsas īpašniecēm labāk patīk. Pamatojoties uz pētījumu, viņi izstrādājuši priekšrakstu, kas varētu palīdzēt ikvienam vīrietim atrast īsto stratēģiju gultā un apmierināt savu sievieti. Nu, dāmas, lūkosim, vai vācu seksologi tiešām mūs ir atkoduši?

BLONDĪNES
Viņām gultā patīk romantika. Gaišmatainas sievietes nemīl rupju vīrieša spēku. Pēc blondīņu domām, seksam jābūt tādam kā erotiskās filmās. Viņām ir ļoti svarīga apkārtējā vide, kur sekss notiks, un apstākļi – jābūt romantiskai videi, garai un izsmalcinātai priekšspēlei. Viņām nepieciešams, lai partneris šim procesam pieiet ar fantāziju, un viņām patīk mainīt pozas pirms orgasma tuvošanās. Šīm sievietēm labāk patīk kontrolēt procesu, tāpēc viņu mīļākā poza ir būt augšpusē. Viņām patīk arī orālais sekss, bet gaišmataino sieviešu nelielais egoisms, iespējams, ierobežos viņu vēlmi sniegt orālo seksu arī partnerim ne tikai saņemt to.

BRUNETES/ TUMŠMATES
Saskaņā ar pētījumu, brunetes seksā ir kaislīgas un mežonīgas, viņām patīk brutāls sekss. Tumšmates dievina raupjumu, ātru dzimumaktu un viņām nepatīk ilga priekšspēle. Viņas dod priekšroku paklausīt savam vīrietim seksa laikā. Tai pat laikā brunetēm nevajag daudz, lai sasniegtu seksuālu gandarījumu. Brunetēm arī patīk mācīties ko jaunu seksa dzīvē. Viņas labprāt izmēģina jaunas pozas, eksperimentē ar seksa rotaļlietām. Brunetes izmēģina dažādu seksu biežāk nekā citas sievietes, tai skaitā viņas biežāk nekā citu matu krāsu īpašnieces pamēģina mīlēties ar sievieti.

RUDMATES
Izrādās, rudmates pētījumā atklājušās kā viskonservatīvākās seksa dzīvē. Viņas nemeklē jaunas pozas, neizmēģina, bet priekšroku dod misionāru pozai. Rupju seksu viņas uztver kā apvainojumu viņu pašcieņai, orālo un anālo seksu – kā perversiju.

Avots: desiresecrets.com

Dalīties.

Atstāt Ziņu