Vārda dienu svin: Līga

Uzdāvini sev vairāk brīva laika un tīru māju!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

as ir biežākie novēlējumi, ko sev vai citiem izsakām, gaidot Jauno gadu? Visbiežāk, vēlam vienkārši labāku un veiksmīgāku gadu, vēlam, lai būtu vairāk laika sev, ģimenei un saviem hobijiem. Ja veiksme ne vienmēr ir atkarīga no mums, tad tas, vai laika būs vairāk vai mazāk, gan ir mūsu pašu rokās.

Vai zināji, ka Eiropā vidēji 40-50 minūtes ik dienas veltām mājas uzkopšanai, notraucot putekļus, laistot puķes un slaukot un mazgājot grīdas. Ģimenēs, kurās rūpējas arī par mājdzīvniekiem, patērētais laiks grīdu uzkopšanai var pat pārsniegt stundu dienā. Vai ir kāds risinājums, kas ļautu šo laiku ieekonomēt un izmantot to citām, daudz patīkamākām nodarbēm? Jā! Mājas uzkopšanas palīgs iRobot.

Latvijā jau vairākus gadus pieejami dažādi iRobot modeļi, kas piemēroti, kā sausai, tā slapjai grīdu uzkopšanai, kas „draudzējas” ar sliekšņiem, trepēm un elektrības vadiem.

Populārākais no iRobotiem, kas uzpoš mājas, dzīvokļus un birojus Latvijā ir iRobot Roombarobotiņš, kas paredzēts grīdas sausajai uzkopšanai. Tas piemērots jebkādām grīdām (arī paklājiem) un savāc smiltis, putekļus, gružus, dzīvnieku spalvas, arī lielākus gružus, izņemot slapjus vai piekaltušus netīrumus.

 

Visbiežāk kā otro robotu pēc Roombas, ja uz grīdas mēdz palikt piekaltuši netīrumi vai ja saimnieki nevar iedomāties tīru grīdu bez mazgāšanas, izvēlas iRobot Scooba. Tas ir mazgājošais robotiņš, tāpēc piemērots tikai mitrumizturīgu cieto grīdas segumu (linolejs, flīzes) uzkopšanai. Scooba nodrošina grīdas mazgāšanu ar birstēm un netīro ūdeni savāc atsevišķā tvertnē. Ir divu veidu iRobot Scoobas – lielā, kas piemērota lielu telpu uzkopšanai, un mazā, kas piemērota vannasistabu un tualetes telpu uzkopšanai.

 

Šā gada jaunums ir iRobot Braava, kas nodrošina grīdu mitro uzslaucīšanu. Atšķirībā no Scooba robotiņiem, šo var lietot arī uz lamināta grīdām, jo speciālā drāna atstāj uz seguma daudzkārt zemāku mitrumu nekā iepriekš aprakstītā Scooba. Visbiežāk jaunā Braava ir lietojama kā otrais robots pēc Roombas, ja vēlamies pēc sausās uzkopšanas grīdu arī uzmazgāt pilnīgai laimei. Ja to vēlas izmantot, kā vienīgo, tad jārēķinās, ka tas nespēs savākt tik daudz netīrumu kā Roomba vai Scooba.

 

Kā par visu un vienmēr vislabāk runā atsauksmes, tāpēc lūdzām pāris iRobot lietotājas dalīties savās domās un vērtējumos, kā mainījusies viņu ikdiena pēc mājas uzkopšanas palīga iegādes.

Rita: Robčiks kļuvis par ģimenes locekli!
Robčiks par mūsu ģimenes locekli ir kļuvis nesen – no oktobra. Uzdāvināju to sev 10 gadu kāzu jubilejā. Pašreiz varu teikt, ka šis nav lēts pirkums, bet neesmu nožēlojusi nevienu iztērēto latu. Pēc dabas esmu slinka un diezgan haotiski tieku galā ar mājas darbiem, un putekļu sūcēja izņemšana, salikšana un nolikšana vietā prasa daudz laika. Šajā gadījumā, atliek tikai iztīrīt gružu tvertni, un viss. Viens no galvenajiem argumentiem, kāpēc pirkām Robčiku bija tas, ka mums mājā ir koridoris, kas neveido “kabatu”, bet ir caurstaigājams. Līdz ar to, ja uzreiz netiek savākti smilšu kalni pēc bērnu atnākšanas, tad tie tiek iznēsāti pa visu māju. Pašlaik atliek tikai palaist Robčiku un nevajag skraidīt ar šaupeli un birstīti vai likt kopā lielo putekļu sūcēju.
Robčika ieslēgšana ir bērnu pienākums no rīta, kad izejam no mājas. Un atgriežoties ir prieks skatīties, ka no zābakiem nobirušie smilšu pārpalikumi un brokastu maizes drupačas ir pazudušas. Pateicoties Robčikam arī bērni domā vairāk par kārtību,- lai nepaliek kāda rīta steigā izkritusi zeķe vai rotaļlieta uz grīdas.

Robčika ieslēgšana ir bērnu pienākums no rīta, kad izejam no mājas. Un atgriežoties ir prieks skatīties, ka no zābakiem nobirušie smilšu pārpalikumi un brokastu maizes drupačas ir pazudušas. “

Vienīgais mīnusiņš, ko varu minēt, ir Robčika skaļums: ja telpā, kur skaties filmu, darbojas robotiņš, tas var nedaudz traucēt. No otras puses, tāpēc jau var ieprogrammēt tīrīšanu laikā, kad neviena nav mājās. Noteikti ieteiktu ģimenēm ar bērniem, kā arī steidzīgajiem, kuriem nav svarīgi pedantiski izstaigāt pašiem katru stūrīti.
Manās acīs, iRobota iegādei kā liels pluss bija arī tas, ka firmai ir savs serviss un visas detaļas var kompakti nomainīt, un, ja nu kas, man nav jālauza galva, kur un ko darīt pēc garantijas termiņa beigām.

Ieva: kaķa spalvas vairs neredzu
Iegādājos iRobot, jo mājās ir garspalvains kaķis. Bija grūti tikt galā ar spalvām – māja bija jāsūc vismaz reizi dienā. Man ieteica Roomba 650. Kopš mājās ir iRobot, kaķa spalvas vairs neredzu, tāpēc vien varu teikt, ka iRobot ir neatsverams palīgs. Man patīk, ka varu ieprogrammēt robotu strādāt tad, kad neesmu mājās. Pēc tam savukārt ir patīkami atgriezties tīrā mājā. Mans vīrs sākumā bija skeptisks, jo viņam likās, ka arī ar parasto putekļsūcēju var tikt galā, bet kopš mājās ir iRobot, viņa domas ir mainījušās, un arī viņš ir ļoti apmierināts ar jauno palīgu.

Izpēti, kurš iRobot modelis būtu piemērots tieši tavai mājai!

Uzdāvini sev vairāk brīva laika un tīru māju! Iegādājies mazo mājas palīgu – iRobot!

Vairāk informācijas – www.iRobot.lv

Dalīties.

Atstāt Ziņu