Vārda dienu svin: Brencis, Audris, Inuta

Trauki, kuros prieks gatavot! Vērtējam Fiskars katlu un pannu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

iskars Functional Form virtuves trauku – katla un pannas – tests izraisīja lielu jūsu atsaucību. Daudzas no jums vēlējās iegūt savā īpašumā šos traukus un bija gatavas dalīties ar mums ar savu firmas ēdienu receptēm. Šajā laikā esam publicējuši trīs testa dalībnieču pieteikto ēdienu fotoreceptes, bet nu piedāvājam jums viņu kopvērtējumu par laimētajiem traukiem!

SARMĪTE:
Trauki tiešām ir jauki. Vīrs gan saka, ka katliņš kā katliņš, bet panna gan esot ekselenta. Tā tika izmēģināta jau uzreiz otrajā dienā, un tiks izmantota arī turpmāk, pie tam cepot taukvielas vajag ļoti minimāli. Un katliņam ir jauks vāks, kurā iestrādāta atvere tvaikiem.
Ja runājam par pannas un katla svaru, tad tie varbūt ir nedaudz smagāki par ierastajiem (vismaz panna). Taču pannas pārklājums ir ļoti kvalitatīvs – ne mazākās piedegšanas pazīmes.

Sarmīte dalību testā izpelnījās par pieteikto pildīto irbīšu recepti.

 

 

 

 

 

ALDA:
Panna man ļoti patīk, kaut kas tās uzbūvē patiesi ir savādāks. Gaļu tajā ir ļoti viegli apbrūnināt, vienlaikus saglabājot sulīgumu – biju pārsteigta. Arī pankūkas, par spīti pannas biezumam, cepās viegli un ātri, nemaz nerunājot par to, cik maz eļļas varēju izmantot. Mēs ģimenē nelietojam mikroviļņu krāsni ēdienu sildīšanai, līdz ar to ir patiešām ērti, ka šī panna tur līdz pat 200 grādu karstumu (ar visu rokturi), līdz ar to var izmantot ēdiena sildīšanai.
Savukārt lietojot katliņu, man prieku sagādāja litrāžas atzīmes – cik patīkami, ka kādas ir padomājis par to, lai vārot var mērīt šķidrumu. Kā arī mazā atverīte, kas kalpo gan šķidruma noliešanai, gan liekā tvaika novadīšanai, lai vāciņš nelēkā un neiet pāri malām. Var just, ka trauku dizaina radītājs ir rūpīgi piedomājis pie detaļām.
Liels paldies par šo brīnišķīgo iespēju!

Alda dalību testā izpelnījās par pieteikto recepti vistas filejai, kas ietīta prosciutto, cukīnī un pesto mērcē.

 

 

 

 

SOLVITA:      
Par traukiem varu teikt, ka panna ir izcila! Tai ir salīdzinoši biezs dibens, kas nozīmē, ka tā uzsilst vienmērīgi, turklāt nekas nepiedeg. Izmērs arī ļoti labs. Katls arī ļoti parocīgs, mums divu cilvēku ģimenei tieši īstais izmērs. Lieliski, ka katlam iekšpusē ir mērvienību atzīmes, kas ļauj sekot ielietā šķidruma daudzumam. Liels paldies par saimniecībā noderīgo dāvanu! 

Solvita dalību testā izpelnījās par pieteikto sildošās sīpolu zupas recepti.

 

Atbalsta:


Dalīties.

1 komentārs

  1. Iegādājos pannu un esmu sajūsmā,cepšanas process ir ātrāks laika ziņā,varbūt tāpēc,ka ilgāk saglabā siltuma temperatūru.Kvalitāte izcila:gan kartupeļi ātri izcepas brūni,gan gaļa.Cepu arī pankūkas,nesalīdzināt ar pārējām.Ar izvēli esmu ļoti apmierināta.

Atstāt Ziņu