Vārda dienu svin: Beāte, Beatrise

Top izrāde ‘Pirmā grēka līcis’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

No 25. janvāra Dailes teātra Kamerzālē skatuves dzīvi sāks izrāde „Pirmā grēka līcis” – gandrīz kāzu reportāža 8 epizodēs, kas ir Kārļa Auškāpa dramatizējums pēc Ērika Hānberga stāstu motīviem.

Kaut arī paplukušajā lauku nostūrī daudz cilvēku vairs nav palicis, no veciem ļaudīm jaunais pāris iznāk labu labais. Taču tāpat vien plika dzeršana nedrīkst būt. Katru glāzīti vajag aizrunāt. Katram jāteic savs sakāmais – par dzīvi un vispār. Un tad nu mīļie ciemiņi saka savus sakāmos. Ēriks Hānbergs ir uzrakstījis visu kā nākas. Poētiski, skarbi un godīgi. Savukārt izrāde pulcē kopā Dailes teātra vecākās paaudzes aktieru labākos spēkus – tajā spēlēs Leons Krivāns (Žanis), Ilze Vazdika (Šarlote), Lidija Pupure (Trīne), Juris Strenga (Ervīns), Olga Dreģe (Spulga), Gunārs Placēns (Reinis), Venta Vecumniece (Dzidra) un Aivars Siliņš (Andrejs).

Jauniestudējuma režisors ir Kārlis Auškāps, telpu iekārtojis Ansis Gornavs, kostīmu konsultante ir Ivonna Straume, bet gaismu mākslinieks – Rainers Kornhubers.

Dalīties.

Atstāt Ziņu