Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Tā izaug ‘memmīši’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

e ir divi stāsti iz dzīves*. It kā smieklīgi, ja nebūtu tik skumji un patiesi… Un pēc tam mēs pašas, sievietes, sūkstāmies, ka nav “normālu vīriešu”. Mammas, atbildīgi audzināsim savus dēlus, drīzāk jāsaka- audzināsim pašas sevi!

Pie ziedu veikala apstājas mamma ar puisēnu uz riteņa, puika izskatās pēc kāda 4.-5.klases skolnieka. Zēns paliek ārā, bet mamma iet iekšā veikalā “kārtot lietas”.  Vai pieņemot pasūtījumus? Puikam uzdots mājas darbs – izgatavot no dabas materiāliem mūzikas instrumentu. Pārdevējai smaids un jautājums – tātad sieviete vēlas pasūtīt dēla mājas darbu?
Nu – jā! Slinkums un tā…
Zēns ārā. Uz riteņa. Gaida mammu iznākam, nez vai būs ko sarunājusi vai ne?!

Tajā pašā ziedu veikalā ienāk kundze gados, ap kādiem 75, kopā ar kungu, ap kādiem 50. Abi skatās, skatās, pacilā šo un to…Vīrietim viss izskatās diezgan vienalga – “Ai, nu es tač’ nezinu!” Iezvanās telefons, un kungs iziet ārā.
Sirmā dāma izvēlējusies puķi, noskaidro cenu un labestīgi  nopūšas: “Nē, nu paskat! Dēla dāmai jāpērk puķe, bet viņš vispār iziet laukā!” Kundze atrod maciņu, noliek naudiņu. “Nu, ja…tādi tie vīrieši ir. Viņiem vienalga!”  

* fragments no Studijas ‘Ar Pateicību’ ikdienas

                                                             

LASI VĒL!

JA VĪRIEŠA DZĪVES SIEVIETE IR…MAMMA
“Lieliskais joprojām ir viens, tad tagad dienu no dienas pār mani arvien vairāk nāca apskaidrība par to, ka viņa dzīvē jau ir viena mūža sieviete, tāpēc vēl vienai atdot savu dzīvi pilnībā viņš nav gatavs. Kas bija šī cita sieviete?… Viņa mamma.”

NEVESELĪGĀS MĀTES-DĒLA ATTIECĪBAS
Par neveselīgām mātes-dēla attiecībām mums
stāstīja arī psihoterapeits Andis Geste.
Rakstus lasi šeit >>>, kā arī šeit >>>

Dalīties.

4 komentāru

  1. es jau padomāju, ka būs kaut kas par raudošiem puišiem. Šeit varu piekrist, bērnam ir jāmāca izvēlēties, pieņemt lēmumus pašam, bet cik viegli gan reizēm ir pieņemt lēmumus viņu vietā.Tomēr es nedomāju, ka memmīši ir īstais vārds, kas te der. Drīzāk jau pasīvi un neieinteresēti vīrieši. Bet varbūt arī memmīši 🙂

  2. Jūlija Liene R. on

    Jā, tā pirmā situācija var šķist salīdzinoši nevainīga, bet man šķiet,ka tas ir tikai sākums, kas noved pie tās otrās situācijas un visa tā, ko pieminēji, kad mammai 50gadīgam "dēliņam" jāmazgā bikses, jāgludina krekls un jāmeklē brūte 🙂

Atstāt Ziņu