Vārda dienu svin: Līga

Starojošā orhidejas krāsa

Pinterest LinkedIn Tumblr +

aldzinoša, maģiska, noslēpumaina…Iztēli rosinoša krāsa. Tā tiek raksturota 2014.gada top krāsa – starojošā orhideja.

Kā un kas nosaka gada krāsu?
Jau gadiem interjera dizaineri, mākslinieki un citi radoši cilvēki seko līdzi tendencēm, kuras nosaka globālais krāsu līderis Pantone. Un katru gadu šī kompānija pasludina arī īpašo ‘Gada krāsu’, kas izvēlēta analizējot tendences gan modes, gan interjera dizaina, gan citās nozarēs. Jau vēstījam par iepriekšējo gadu top krāsām: 2012.gadā tā bija ‘Tangerine Tango’- mandarīnu oranžā, bet pērn – smaragdzaļā (Emerald). Šogad par gada krāsu Pantone eksperti izvēlējušies ‘Radiant orchid’ – starojošo orhideju (Papildus informācijai vari doties uz Pantone mājaslapu).

Krāsas nozīme un pielietojums
“Ja 2013.gada krāsa smaragdzaļā kalpoja kā labklājības, atdzimšanas, atjaunotnes simbols, starojošā orhideja nāk, lai intriģētu un liktu dzirkstīt iztēlei. Tā ir kā ielūgums inovācijām, iedrošinot paplašināt savas radošuma un oriģinalitātes robežas, kas mūsdienu sabiedrībā tiek vērtētas arvien augstāk,” teikusi Leatrise Eisemane, Pantone Krāsu Institūta izpilddirektore.

“Apburoša fuksijas, violetā un rozā apakštoņa harmonija, starojošā orhideja iedvesmo pašapziņu un izstaro prieku, mīlestību un veselību. ”

Ja arī tu esi ieintriģēta un sajuti vēlmi pēc šīs iedvesmojošās krāsas iekļaušanas savā garderobē vai interjerā, piedāvājam iedvesmojošas kolāžas, lai sāktu raisīties idejas, kā un kur šo toni izmantot.

INTERJERS

SKAISTUMS, MODE

KĀZAS

Dalīties.

1 komentārs

  1. Krāsas tiešām ir debešķīgas. Viennozīmīgi šogad iekļaušu šo to gan interjerā, gan garbarobē. Krāsa dara savu- iztēle iedarbojas jau pilnā sparā. 🙂

Atstāt Ziņu