Vārda dienu svin: Anšlavs, Junora

Sievietes skaistums ar gadiem pieaug

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sievietes vislabāk izskatās 31 gada vecumā, kad dabiskais skaistums, pārliecība par sevi un gadu laikā izveidojusies stila izjūta padara viņas kopumā pievilcīgākas par jaunākām meitenēm – liecina Lielbritānijā veikts pētījums.


Pētījumā piedalījās vairāk nekā 2000 sieviešu un vīriešu. 70% atbildēja, ka pārliecība par sevi ir svarīgākais faktors, kas padara sievieti pievilcīgu. 67% norādīja, ka būtisks ir izskats, bet 47% – ka svarīgākā ir stila izjūta.

Vairums -divas trešdaļas – aptaujāto sieviešu piekrita, ka skaistums gadu gaitā pieaug. Vairāk nekā puse atzina, ka ar laiku spējušas tikt vaļā no pusaudžu kompleksiem un jūtas daudz skaistākas. Vēl 55% uzsvēra, ka šo gadu laikā pamazām noskaidrojušas, kāds grims viņām piestāv vislabāk.

Aptauja tika veikta pēc telekanāla “QVC” pasūtījuma. Kā norādīja kanāla pārstāve Sjū Līsona, pētījuma rezultāti tikai vēlreiz apliecinājuši zināmo patiesību: “Patiess skaistums ir kas vairāk par pievilcīgu ārieni. Tas ir pārliecības, stila un personības kombinācija.”

 

Vai Tu arī jūti, ka ar gadiem pieaug Tavs skaistums? Kurā vecumā, Tavuprāt, sieviete ir visskaistākā?


Avots- metro.co.uk

 

Dalīties.

5 komentāru

  1. Jūlija Liene R. on

    Tieši tā ! Kā naglai uz galvas! Ar katru gadu jūtos arvien labāk un pārliecinātāka par sevi,un man šķiet, ka tas sāk parādīties avien vairāk arī izskatā 🙂

  2. Man tas vēl priekšā, bet arī tagad savos 26 gados jūtu, ka esmu nesalīdzināmi sievišķīgāka, gudrāka, patīkamāka nekā biju pirms gadiem trijiem, četriem.

  3. drusku nesapratu.. on

    "Pētījumā piedalījās vairāk nekā 2000 sieviešu un vīriešu. 70% atbildēja, ka pārliecība par sevi ir svarīgākais faktors, kas padara sievieti pievilcīgu. 67% norādīja, ka būtisks ir izskats, bet 47% – ka svarīgākā ir stila izjūta."<br>70+67+47=100% ?????<br><br>

Atstāt Ziņu