Vārda dienu svin: Emīls, Egita, Monvīds

Sieviešu seksuālās fantāzijas

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ieži vien valda uzskats, ka tikai vīriešiem ir dažādas seksuālās fantāzijas, bet tā noteikti nav. Arī sievietes fantazē, varbūt pat vairāk kā vīrieši. Un, ja kāds vēl domā, ka tas ir kas slikts vai no tā ir jākaunas, ir vienkārši jāpārstāj tā domāt. Seksuālās fantāzijas ir pilnīgi normāla seksuāli aktīva cilvēka domas.

Fantāzijas rada ātrāku uzbudinājumu
Tās daiļā dzimuma pārstāves, kuras nebaidās ļaut vaļu savām seksuālajām fantāzijām, ir apveltītas ar spēcīgāku seksuālo dziņu un spēj gūt lielāku baudu seksā, kā arī dzimumakta laikā biežāk sasniedz orgasmu.
Sekss sākas smadzenēs. Aktīva iztēle liecina, ka cilvēks ir gatavs seksam, kaut vēl nav veiktas nekādas fiziskas darbības. Tādējādi fantāzijas rada ātrāku uzbudinājumu.

Arī viņš fantazē
Vienmēr atceries, ja tu fantazē, iespējams, arī viņš fantazē. Ja tavas seksualās fantāzijas prasa ne tikai domāšanu pie sevis, bet arī partnera iesaistīšanos, tad dažreiz nenāk par ļaunu savās fantāzijās padalīties. Tomēr, par to, vai par savām fantāzijam stāstīt vai ne, jāizlemj tev pašai, jo var būt gadījumi, kad partneri tās aizvaino vai viņš sāk uztraukties un ne pie kā laba tas nenoved.

Par ko fantazē sievietes

Sekss ar svešinieku
Sieviete var ienīst to, kad svešinieks pieskaras viņai, bet, domas, ka viņa mīlējas ar svešinieku spēj padarīt viņu traku. Priekšrocība ir tā, ka viņa vienkārši var būt viņa pati.

Dominēšana

Lielākā daļa sieviešu labprāt spēlē padevīgās mīļākās lomu, kad dominējošais ir jūsu vīrietis. Bet arī viņas pašas alkst uzņemties vadību un valdīt pār vīrieti gultā.

Sekss ar sievieti
Tev var būt vislabākais, trakākais vai kā citādi košākais sekss ar vīrieti, bet tu tāpat fantazē par pieskaršanos arī sievietei.

Sekss trijatā
Tāpat kā vīriešiem arī sievietes slepenībā iztēlojas mīlēšanos ar diviem cilvēkiem vienlaicīgi! Sievietes vairākumā izvēlas kombināciju divi vīrieši un viņa.

“Izvarošana”
Lai arī tas var izklausīties traki, tas nav jāuztver sliktā nozīmē. Runa ir par to, ka sievietes fantazē par to, kā vīrietis uzņemas dominējošo lomu un varu pār viņu. Sievietēm patīk seksā pakļauties un ļaut, lai vīrietis norauj drēbes, tur viņas rokas utt.

Romantiskā oāze
Sievietes ir romantiskas un šī īpasība nekur nepazūd arī seksuālajās fantāzijās. Sievietēm patīk iztēloties, kā viņas mīlējas pludmalē saulrieta laikā, sveču pilnā istabā pie kamīna vai speciāli iekārtotā romantiskā buduārā. Bieži vien šajās fantazijās neiztrūkstoša ir arī priekšspēle.

Lomu spēles

Šāda tipa rotaļas ļauj aizbēgt no realitātes un būt citai. Tas nozīmē, ka arī uzvesties var savadāk. Ja, piemēram, sieviete ir klusa un kautrīga, tad, iejūtoties citā tēlā, viņa var atļauties būt nerātnāka, jo tā taču nav viņa.

 

Atzīsties, kādas ir tavas seksualās fantāzijas un, vai esi kādas no tām arī realizējusi dzīvē?

Dalīties.

6 komentāru

  1. Alise brīnumzemē on

    Atzīšos- sekss trijatā ir arī mana fantāzija, protams, ar diviem vīriešiem un vienu mani 🙂

  2. Es bieži iztēlojos "izvarošanu". Iedomājos, ka kaisles uzplūdā vīrietis saķer aiz rokas, spēcīgi nogrūž uz gultas vai galda, bez liekas priekšspēles iet uz mērķi.

  3. seksīgā on

    manas fanāzijas ir ka mani paņem un nomet uz gultas un aizsien acis.Man novel bikses un kreklu.Man novel krūšturi un apakšbikses.Man mans vīrs man dibenā iebāž savu snīpīti.Pēc tam viņš liek man sūkāt VIŅA SNĪPĪTI.:)

Atstāt Ziņu