Vārda dienu svin: Līga

Šī gada top krāsa – smaragdzaļā

Pinterest LinkedIn Tumblr +

zīvīga. Mirdzoša. Spēcīga….Elegances un skaistuma krāsa, kas modina mūsos vēlmi pēc labklājības un labsajūtas, un palīdz rast harmoniju. Tāda ir smaragdzaļā – 2013.gada top krāsa.

Kā un kas nosaka gada krāsu?
Jau gadiem interjera dizaineri, mākslinieki un citi radoši cilvēki seko līdzi tendencēm, kuras nosaka globālais krāsu līderis Pantone. Un katru gadu šī kompānija pasludina arī īpašo ‘Gada krāsu’, kas izvēlēta analizējot tendences gan modes, gan interjera dizaina, gan citās nozarēs. Pērn gada krāsa bija mandarīnu oranžais, šogad par gada krāsu Pantone eksperti izvēlējušies ‘Emerald’ – smaragdzaļo (Papildus informācijai vari doties uz Pantone mājaslapu)

Krāsas nozīme un pielietojums
Visbiežāk tā asociējas ar dārgakmeņiem, tādēļ arī šī krāsa saistās ar eleganci un izsmalcinātību. Zaļā ir arī augšanas, attīstības un atdzimšanas krāsa. Daudzās kultūrās jau gadsimtiem ilgi zaļā krāsa simbolizējusi dziedināšanu un vienotību.

„Tā ir visbiežāk sastopamā krāsa dabā, cilvēka acis redz zaļo vairāk kā jebkuru citu toni krāsu spektrā,” sacījis Pantone Krāsu institūta direktors Leatriss Eismans. „Smaragdzaļā krāsa simboliski nes skaidrību, atjaunotni un atdzimšanu, kas ir tik būtiski šodienas sarežģītajā pasaulē. Šis spēcīgais un universālais tonis spēj sevi parādīt gan modē, gan mājas interjera dizainā.”

Ja arī tu esi sajutusi vēlmi pēc spēku un enerģijas atjaunošanas, mēģini smaragdzaļo krāsu iekļaut arī savā garderobē vai interjerā! Piedāvājam iedvesmojošas kolāžas, lai sāktu raisīties idejas, kā un kur šo toni izmantot:

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu