Vārda dienu svin: Tālis, Tālavs, Marts

Sekss pirmajā randiņā. Ko viņi par to domā?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Septiņi reāli vīrieši atklāti stāsta, ko viņi domā par seksu pirmajā randiņā. Vai tas ir pieņemami un vai ar šo sievieti pēc tam varētu izveidot nopietnākas attiecības. Atbildes ir tik pat dažādas kā vīrieši – katram savs viedoklis, taču viens aspekts teju visiem ir būtisks – svarīgi sajusties kā Īpašajam, lai sievietei viņš nebūtu tikai kārtējais.
Lūk, neliels ieskats vīriešu pasaulē. Meitenes, tik neuztveriet to pārāk nopietni – cik attiecību, tik variantu! 😉

Gatis, 32 gadi
Sekss pirmajā randiņā. Hmm. Ja es ar sievieti iepazītos klubiņā vai vienalga kādā citā „tusiņā” un pēc pāris stundām jau varu būt ar viņu horizontāli, tad par šādu sievieti domāju tikai vienu – es viņai un viņa man ir tikai kārtējais seksa objekts. Šādas sievietes vispār mani priecē, ko tad džeki darīs piektdienas vakaros! Kā vienā reklāmā: „Vīriem ir jāatpūšas!” 🙂 Katrā ziņā ilgstošas attiecības vai vispār attiecības ar tādām sievietēm negribētu, kaut gan pāris reižu jau ar tādu sievieti var satikties, lai vakaros apmierinātu vīriešu instinktus, jo ar tādām īpaši nav jāpiepūlas!
Studiju gados esmu saticis vairākas tādas sievietes un uzskatu, ka tās, kuras jau pirmajā randiņā var iegūt, ir pilnīgi izmisušas un ar zemu pašvērtējumu, ka ar visiem līdzekļiem mēģina noturēt jebkuru džeku, kas viņai uzsmaida, kaut ko izmaksā vai pat uzaicina uz pirmo randiņu. Manā redzējumā, tādas sievietes var iegūt pilnīgi jebkurš, kas izrāda kaut vai vismazāko interesi par viņu.
Varbūt esmu vecmodīgs, bet es sev tādu draudzeni (kur nu vēl dzīves biedreni) negribētu, kas drauga (dzīves biedra) meklējumos pirmajā randiņā sevi ir izdāvājusi pus pasaulei.

Artis, 27 gadi
Pašam tādas pieredzes nav. Bet es to neatbalstu. Ja uzreiz pirmajā randiņā meitene “padodas”, tad tas vairs nav interesanti. Tas arī vīrietim liek padomāt par sievieti – vai viņa ir nopietna, vai tur kaut kas var sanāk, vai viņa ar visiem tā!? Protams, ja būtu bijis klikšķis, meitene/sieviete liktos simpātiska, jauks cilvēks, tad, iespējams, es viņu uzaicinātu uz nākamo randiņu. Tomēr tas varētu traucēt iepazīt to otru cilvēku, jo par galveno varētu kļūt tikai pārgulēšana atkal un atkal… Bet neizslēdzu, ka ir arī “veiksmes stāsti” starp tiem, kam ir sekss pirmajā randiņā.

Edgars, 25 gadi
Esmu vecmodīgs. Manuprāt, tas nav randiņš. Domāju, ka otrais randiņš varētu nebūt. Nu, ja normāli būtu sekss, tad gan varbūt vēl satiktos. Meitene gan diez vai normāla tur būtu. Mēs džeki dažkārt varbūt provocējam meiteni uz to, lai redzētu pavelkas vai nē, bet nu principā mēs gribam pārbaudīt reakciju. Kas, vai tad meitenei jābūt mātei Terēzei, ka jādod viss, uzreiz un katram?!

Māris, 28 gadi
Manuprāt sekss pirmajā randiņā ir pieņemams. Kas tur ko nepieņemt – gribas seksu, meitene dod – ideāli. Ja meitene ļoti patīk un ar viņu vēlas veidot nopietnas attiecības, tad sekss pirmajā randiņā nav galvenais. Ja meitene būtu gatava nodarboties ar seksu jau pirmajā randiņā, nav teikts, ka attiecības neizdotos; tikai rastos šaubas – ja jau viņa ar mani pārguļ pirmajā randiņā, ar cik vēl viņa ir to darījusi?! Tas viennozīmīgu radītu par sievieti iespaidu, ka viņa ir vieglprātīga. Bet, ja viņai ir lielas pārliecināšanas spējas, tad izdosies vīrieti apčakarēt, likt noticēt.

Jānis, 55 gadi
Nekāda seksa pirmajā randiņā man nav bijis. Randiņu laikā toreiz knapi buču no vienas otras varēja izspiest, bet pat tas ne pirmajā randiņā! Uz to bija tad jāiet ilgi un mērķtiecīgi.
Bet, ja būtu izdevies izspiest seksu pirmajā randiņā un kādas jūtas būtu modušās jau pirms tam, neko sliktu es par viņu nedomātu.

Igors, 25 gadi
Seksu pirmajā randiņā atbalstu tad, ja tas randiņš nav domāts nopietns
, bet, ja randiņš ir ar domu „šī būs mana vienīgā un iespējams īstā meitene manā dzīvē”, tad viennozīmīgi neatbalstu. Tās, kuras pirmajā randiņā ir gatavas seksam, neuztveru nopietni un manās acīs viņas ir viegli dabonamas un ar tādām nekas nopietns nevar sanākt.
Lai turpinātu attiecības [ar meiteni, ar kuru pirmajā randiņā bijis sekss], man viennozīmīgi būtu jāiepazīstas ar viņu ilgāk, pēc viena randiņa neko nevar spriest, mazums, meitenei ir savādāka domāšana. Tā kā jāpaiet būtu laikam, lai saprastu vai gribu un vai ir jēga turpināt attiecības ar šo meiteni. Ja pēc kāda laika viss būtu okej, tad – jā, kāpēc gan ne, varētu mierīgi saglabāt attiecības.

Ilgvars, 23 gadi
Man nav bijis sekss pirmajā randiņā. Jo tas priekš manis ir kaut kas īpašs un ar cilvēku, kurš man patīk. Tas ir kā mīlestības zieds, kas uzplaukst abu cilvēku attiecībās!
Es uzskatu, ka sekss pirmajā randiņā ne par ko labu neliecina. Pastāv liela iespēja, ka čalim zudīs interese, un, ja pirmajā randiņā būs izveidojusies kaut kāda saikne, tad būs arī nākamie randiņi, un tad jau tas būs cits stāsts.
Es seksu pirmajā randiņā neatbalstu, nedomāju, ka vajadzētu uzsākt intīmās attiecības ar cilvēku, kuru es būtu tikko iepazinis.
Es domāju, ka tas man liktu par viņu padomāt, ka tā viņa uzvedās katrā pirmajā randiņā un tas uz mani neatstātu labu iespaidu.

 

Dalīties.

29 komentāru

 1. es...es...es... on

  gandrīz visi pret seksu pirmajā randiņā, bet cenšās tikt klāt par visu varu… 🙁 kāpēc meitenēm jābūt tām pareizājām, kurām jāturas pretī… dzeki to vienkārši spēj….

 2. Un kas tad ir ka meitene grib seksu pirmajaa randinjaa, varbuuut vinja negrib neko nopietnu pagaidaam. Neuzskatu ka tas buutu kas slikts ka meitenei ir sekss pirmajaa randinjaa. Taa ir katra pasha dariishana.

 3. vo,vo! Kādi tie veči ir! Par sievietēm tādā gadījumā padomās slikti, bet paši var kaut ar desmit vienlaicīgi, un tik un tā būs labiņie?!

 4. Manuprāt, tas ir riskanti. Pareizi jau viens te teica – vīrieši provocē, lai redzētu, cik viegli vai grūti būs viņu pielauzt. Ja abu starpā nav bijis klikšķis, vienalga kāda būs reakcija, sieviete var tikt nostādīta stulbā lomā. Ja piekritīs, vīrietis padomās, ka vieglas uzvedības sieviete. Nepiekritīs, teiks, ka kaut kāda dievgosniņa.

 5. kā tad ir.. on

  hi, šeit labi iederas anekdote jeb pastāsts par to, kādēļ vīrietis var būt Dons Žuans, bet sieviete ne- vienu krūzīti tējas 7 tasītēs var saliet, bet 7 tasītes vienā krūzītē dabūt iekšā nu nekādi nevar… Būs lemts pēc pirmā randiņa ar "seksu" satikties otrreiz, tad būs, ja nē- tad nē! Katra paša darīšana un iekšējā sajūta.

 6. Katrs gadijums ir individuaals!!!<br>es ar savu viru pargulejam jau pirmajaa randinaa, un nodzivojam 8 gadus. Ar savu ieprieksejo "lovi" vilkaam vairakus menesus un… nekas nesanaca.<br>Ir bijusi visadi gan man gan manam draudzeneem un- ari maniem draugiem.<br>ja ir pareizaa dzirkstele ABIEM , tad nekadas starpibas kad. Ja taas nav, tad nebus starpibas kad bus sex. nekas nesanaks nedz pec pirmas nedz pec menesa novilktaas tuvibas.

 7. Palabojiet, ja kļūdos. Lai notiktu sekss pirmajā vai desmitajā, vai vienalga kurā citā randiņā ir vajadzīgi divi – vīrietis un sieviete. Tomēr jautājumā par seksu pirmajā randiņā vīrietis vienmēr tiek pasniegts kā tas, kuram tas būtu atļauts, bet sievietei – ne. Tā teikt, vīrietim medniekam tas ir akceptējami, bet sievietei – upurim jāsamierinās ar domu, ka viņu var uzskatīt par vieglas uzvedības sievieti. Par to labi aprakstīts arī šeit: http://www.sievietespasaule.lv/ieva_in_jan_attiecibas_un_milejoties

 8. Annija Goldberga on

  nu jā, es domāju, ka, ja ir lemts, tad būs arī pēc 1. reizes kopā. ja ne, tad būs vienkārši labi pavadīts pēcrandiņš :)<br>bet taisnība ir, ka valda uzskats (ne 100%, protams) ka sieviete, kurai patīk 1. nakts seksuālas attiecības ir vieglas uzvedības, bet vīrietis – tas ir normāli.<br>Iedomājieties, cik tas tomēr ir absurdi – sievietei patīk sekss un tāpēc viņa ir padauza. trakums, 21. gs skaitās….<br><br>es nerunāju par tām sievietēm, kurām tiešām ir problēmas ar pašapziņu un 1. nakts sekss ir tikai izmisīga cīņa par kripatiņu maiguma.

 9. apbriinojami, ko 7 dazhaadi viirieshi domaa par vienu konkreetu situaaciju, tikai praksee, diemzheel, biezhi vien ir savaadaak…<br>seksu pirmajaa randinjaa neatbalsts, bet tajaa laika posmaa, kameer aplido savu "iisto un vieniigo" gulj ar citaam.. un tad kad attieciibas iegulstaas nopietno attieciibu stadijaa, tad sanaak, ka pats neesi bijis, nedz godiigs, nedz uzticiigs…<br>tad jau labaak "tiiru attieciibu vaardaa" uzreiz guleet ar vienu.

 10. nesaprotu, vai tad labākas ir tās, kurām sekss ir vienaldzīgs un tās,kuras izliekas, ka vienaldzīgs? Kurā gadsimtā atrodamies??? Domāju, ka sievietei ir visas tiesības uz seksu tad, kad pati to vēlas!

 11. Sievietes Pasaule on

  (viesis) MIGs<br>22.02.2010 22:58<br>Aha, sieviete rakstu rakstija un "vīriešu" komentārus aŗi … Nu vai atlasija dažus no daudziem…<br>Par to leicina pasniegšanas maniere ! :aiwa:

 12. Līga Ozoliņa on

  MIGs, visi viedokļi ir nākuši no reālu vīriešu mutes un tajos ne vārds nav mainīts. Bet, ja, tavuprāt, tie nepārstāv vairākuma viedokli, padalies ar savu skatījumu par šo tēmu!

 13. vīrietis on

  ..it kā jau pirmā randiņā neklātos nodarboties ar sexu. Es pirmā randiņā diez vai atļautos ko tādu, jo kaut kādu saikni vajag nodibināt ar sievieti, vajag viņu iepazīt.. Nezinu, bet pirmā randiņā likties gultā nebūtu priekš manis, jo ar nepazīstamu sievieti sexu nevēlos. Cilvēks ir jāiepazīsta, domāju emocionālās un fiziskās saiknes satuvināšanos, lai ir sajūta, ka otru jau pazīsti, jūties droši viņa klātbūtnē, ka uzticies. Varbūt esmu vecmodīgs, bet tā tas ir.<br>Pirmā randiņā nereizi neesmu nodarbojies ar sexu. Iekārojis sievieti esmu mazs velniņs protams dīda uz to, bet tas ir tikai uz sexu, kā tēviņam uz mātīti. Bet gribas taču mīlēties nevis impulsīvu sexu un viss. Gribas ar sievieti izbaudīt gultā visu – priekšspēli, visu mīlēšanās procesu, pēc tam abiem kailiem vārtīties pa gultu, maigoties un mīlēties visas dienas garumā.

 14. Anita Š. on

  Man pa cik patīk emocijas izjust pilnība, līdz ar to plika nogrūšanās neliekas saistoša, un nepazīstot cilvēku tik tas vien sanāk – fiziska bauda un viss. Kaut gan jāskatās arī uz faktu, cik ilgi pāris ir bijis pazīstams pirms pirmā randiņa.

 15. Neviens no vīriešiem tak nenosoda seksu pirmajā randiņā. Ja būs tāda iespēja, tad tā tiks arī izmantota, bet tas absolūti nav nekāds garants sievietei, ka pēc seksa noteikti veidosies kaut kādas attiecības! Ja jau ir iespēja dabūt, kā tad vīrietis var atteikties? Ja atsakās, tad nodomās, ka viņam kaut kas nav kārtībā!<br>Ja man veidotos pirmās nopietnās attiecības (pirmā laulība),tad man tas būtu svarīgi vai sieviete jau pirmajā vakarā dāvā savu "maigumu" vai tomēr tik viegli neatdodas.<br>Kad jau veidojas nākamās attiecības, tad manuprāt, tas vairs nav tik svarīgi un liekas normāli, vismaz man.

 16. Cits viedoklis on

  Pārgelējām pirmo reizi satiekoties. Randiņš gan tas nebija – draugu tusiņš. Nu neko, jau 4 gadi kopā. Tā kā ir arī cits viedoklis.

 17. Mana pieredze rāda – jo vīrietim mazāks loceklis, jo LIELĀKA viņa pašapziņa un arī kretīns viņš ir lielāks! Jā, nu un šī iemesla pēc – kāpēc gan nepadraudzēties kādu laiciņu pirms tam, lai patiešām iepazītu cilvēku tuvāk (un tiklīdz pamanu kādu riskantu lietu pie šī cilvēka, tā saku: man rodas aizdomas, ka es nemaz negribēšu mēģināt ar Tevi, jo es domāju, ka Tava šā brīža attieksme liecina par to, ka TUR nav nekas ievērības cienīgs!!!). Es zinu, ko saku! 😉

 18. Ja nu tiesam bija ko palasit tik daudz pieredzejusi un dzives bagato viriiesu domas.Tiesam meitenes nemiet vera so Viiriesu domas:}

 19. Man nav ko teikt .. on

  "Celki ņebesnije" … :)!!!<br> Gatim komentārs skanēja no sirds, pārējiem … ļoti vāji, cenu uzsist neizdevās :(!!!!!<br>Man ir bijis sekss ar vīrieti pirmajā randiņā, un svarīgi nav tas … svarīgi kapēc tā notika ??? Mēs gribējam, mēs …

 20. Man nav ko teikt ... on

  Man ir 28 gadi, esmu sieviete kas zin ko dara un kāpēc … un Jums tiem tuir aukšāā augt un augt. Tik vien varat kā atbildēt uz jautājumiem un prakses nekādas!!!1

 21. Pilnīgi tracina, visi kā viens atbild, ka sieviet8i, kura pirmajā randiņā atdodas neuztver nopietni un nevēlētos sev blakus ikdienā, bet kā tad paliek ar vīriešiem? Tā jūsuprāt ir norma, ka virietis var gribēt vnm un visur un tas ir tā kā normāli, bet sieviete uzreiz nav nopietni ņemama.<br>Es personīgi negūstu labu iespaidu arī no tādiem vīriešiem, ne tikai sievietēm.

 22. Mana pieredze – vienā neformālā un nelielā burziņā iepazinos ar vīrieti, kurš man ļoti iepatikās un kurš arī manā virzienā raidīja patikas izpausmes. Diemžēl, viņš iepatikās arī manai precētajai paziņai,kura pret mani vienmēr izjutusi slēptu konkurenci un kura ar viņu pārgulēja jau pēc 3 stundu pazīšanās, kamēr es liku saprast – piedod, vecīt, seksa šovakar un tuvākajā laikā starp mums nebūs. Beigās izveidojās situācija, ka mēneša garumā viņš sazvanījās, sazinājās ar mani, bet gulēja ar viņu. Nevienu pie sevis nevilināju, biju tik ieturēta, cik nu spēju, ņemot vērā, ka viņš gulēja ar citu (un droši vien ne jau ar gariem zobiem), bet šobrīd gadu esam kopā. Kad viņam jautāju – kāpēc tu toreiz tā, izskatījās, ka es tevi, kaut mazliet, bet tomēr interesēju, viņš atbildēja – tur jau tā lieta, ka interesēji, pat ļoti, bet es redzēju un sapratu, ka es tevi uz knipja sitiena nedabūšu un nezinu, vai vispār dabūšu. Tāpēc ņēmu to, ko varēja vienkārši, bez piepūles dabūt. <br>Šī situācija nav nekāds arguments un pierādījums, pilnīgi piekrītu, ka varbūt kāds, kurš ar sievieti pārguļ jau pirmajā vakarā, saprot, ka viņa ir kaut kas īpašs un tālākas izzināšanas vērts. Cik cilvēku, tik patiesību. 🙂

 23. vīrietis on

  varu tikai piekrist puišu teiktajam par to pirmā randiņa seksu,jo vīrietis vērtē sievieti pēc tā cik nepieejama un grūti iekarojama viņa ir,respektīvi jo lielākas pūles jāpieliek savaldzinot sievieti,jo lielāka vērtība vīrieša acīs,un lielāka turpmāko attiecību iespējamība.

Atstāt Ziņu