Vārda dienu svin: Mirta, Ziedīte

Remix un draugi koncertēs Arēnas Rīga amfiteātrī

Pinterest LinkedIn Tumblr +

2. decembrī halles Arēna Rīga amfiteātrī uz īpašu koncertu aicina leģendārā grupa REMIX un tās draugi – Latvijā populāri dziedātāji un mūziķi.

Kopā ar astoņdesmito gadu supergrupu REMIX, kuras sastāvā darbojas dziedātājs Igo, ģitārvirtuozs Aivars Hermanis, taustiņinstrumentālists Uldis Marhilēvičs, bundzinieks Vilnis Krieviņš un basģitārists Eduards Glotovs, muzicēs grupas Keksi pūšamo instrumentu grupa, kā arī jaunās paaudzes dziedātāji Amber, Kaža un Artis Dvarionas. Koncertu muzikāli krāšņāku darīs viesmūziķi: vijolnieks Dzintars Beitāns, ģitāristi Mārcis Auziņš un Kaspars Zemītis, sitamo instrumentu meistars Ivars Kalniņš, taustiņinstrumentālists Juris Kristons. Vairāku viesu vārdi vēl tiek turēti noslēpumā.

Koncertā skanēs gan Remix instrumentālie skaņdarbi, gan populārākās dziesmas, kā arī grupas dalībnieku skaņdarbi, kas radīti citos, ar Remix nesaistītos projektos un grupas dziesmu versijas jaunos aranžējumos, jauno dziedātāju izpildījumā.

Grupa REMIX ir dibināta 1985.gadā pēc Raimonda Paula iniciatīvas kā Latvijas Radio skaņu ierakstu grupa, apvienojot tā laika labākos mūziķus no vairākiem, tobrīd populāriem, kolektīviem ar pamatuzdevumu aranžēt un ierakstīt instrumentālos pavadījumus Latvijas un Krievijas estrādes solistiem. Tomēr paralēli šim darbam REMIX uzsāk koncertdarbību un vairākās skaņuplatēs izdod savas dziesmas un instrumentālos skaņdarbus, gūstot ievērojamu atzinību ne vien Latvijā, bet arī tālu ārpus tās robežām. Grupas populārākās dziesmas „Meitenei kafejnīcā”, „Atkal sāp”, „Kā senā dziesmā”, „Vēstule”, „Spārni” un citas viennozīmīgi ir kļuvušas par Latvijas populārās mūzikas klasiku. REMIX savu profesionālo darbību izbeidz 1992.gadā. Šobrīd tās dalībnieki apvienojas vien retām kopīgām uzstāšanās reizēm.

Koncerta biļetes iespējams iegādāties no 1.septembra visās „Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās. Cena no 10 līdz 30 latiem.

Dalīties.

Atstāt Ziņu