Vārda dienu svin: Ārija, Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija

Regulāra matu maskas lietošana palīdzēs atgūt veselīgu galvas rotu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sausi, blāvi un nespodri mati – tā ir izplatīta problēmā mūsdienās, jo uz matiem intensīvi iedarbojas dažādi apstākļi. Mati bieži tiek mazgāti, krāsoti, veidoti ar fēnu, taisnoti un pakļauti citām manipulācijām. Tāpat ik dienu uz matiem iedarbojas saule, vējš, ūdens – īpaši aktuāli tas ir tagad, vasaras sezonā. Matu stāvokli un izskatu būtiski varat uzlabot, ja iekļaujat savā matu kopšanas rutīnā matu maskas.

Kāds ir matu maskas uzdevums

Matu maskas no šampūna, kondicioniera un balzama atšķiras ar savu koncentrēto un intensīvas iedarbības sastāvu. Matu maskā ir daudz vairāk kopjošu, barojošu un matus atjaunojošu sastāvdaļu nekā citos matu kopšanas produktos. Tāpēc arī matu maskas nav paredzētas ikdienas lietošanai, bet kā papildu kopšanas līdzeklis ar intensīvu iedarbību uz matu dziļākajiem slāņiem. Arī maskas konsistence atšķiras no citiem produktiem – tā ir biezāka un taukaināka.

Kādu matu masku izvēlēties

Lai atrastu saviem matiem piemērotāko masku, nepieciešams novērtēt matu stāvokli un struktūru, jo ražotāji pārsvarā piedāvā maskas, kas paredzētas konkrētu problēmu novēršanai, noteiktam matu tipam. Piemēram, varat iegādāties maskas sausiem un mitrumu zaudējušiem matiem, maskas krāsotiem matiem, maskas, kas palīdzēs intensīvi bojātiem matiem. Pieejamas arī daudzfunkcionālas un kopjošas maskas, kas piemērotas visiem.

Vislabāk, ja matu maskas lieto kursa veidā, kādu laiku vienu, tad pēc pārtraukuma citu, lai mati saņemtu vispusīgu kopšanu un atjaunošanu. Ja matu stāvoklis nav pārāk slikts, nav vajadzības maskas izmantot visu laiku. Pietiks, ja lietosiet periodos, kad matiem vajadzīgs papildu atbalsts un kopšana, piemēram, pēc balināšanas, krāsošanas vai apkures un pludmales sezonas laikā. Lai atrastu matu masku, kas patiks un derēs jūsu matiem, labāk iegādāties mazos iepakojumus un izmēģināt pirms lielā iepakojuma pirkšanas.

Kas jāzina par matu masku lietošanu

Lai mati no maskas saņemtu pašu labāko, jāatceras par dažiem knifiņiem.

  • Vispirms jau par maskas lietošanas biežumu – nevajadzētu lietot biežāk kā 1-2 reizes nedēļā, jo mati var palikt smagnēji un taukaini.
  • Ieklājot masku matos, tā vairāk jāiestrādā matu vidējā daļā un galos, mazāk pie saknēm, lai izvairītos no tā, ka mati zaudē apjomu un vieglumu.
  • Lai matu maska sasniegtu savu labāko iedarbību, jāievēro ražotāja norādes par to, cik ilgi produkts jātur matos.
  • Pirms maskas lietošanas mati jāizmazgā ar šampūnu un jānosusina. Tikai tad jāieklāj maska. Nav vajadzības lietot kondicionieri vai balzamu, jo maska sniegs vajadzīgo kopjošo efektu.
  • Nevajag pārspīlēt ar matu maskas daudzumu, jāizvēlas tāds, lai vienmērīgi noklātu matus un maska nekrātos pa virsu, jo tā jau būs produkta nelietderīga izmantošana. Kā arī mati var palikt taukaini un smagnēji.

Profesionālas matu maskas e-veikalā Salonline.lv

Iedarbīgas un profesionālas matu maskas plašā izvēlē jūs varat iegādāties interneta veikalā Salonline.lv, kas ir profesionālas kosmētikas, zīmolu produkcijas un salonu aprīkojuma tiešais izplatītājs Baltijas valstīs. Preču klāstā pieejams visplašākais skaistumkopšanas produktu klāsts, tajā skaitā arī matu maskas un citi produkti matu kopšanai ikdienā, matu veidošanai un krāsošanai. Sortimentā pieejamas matu maskas no tādiem frizieru iecienītiem zīmoliem kā BIOSILK, CHI HAIRCARE, ALFAPARF MILANO, ALTERNA, LAKMÉ Cosmetics, KEUNE un citiem.

Foto – publicitātes foto

Apmaksāta publikācija

Dalīties.

Atstāt Ziņu