Vārda dienu svin: Lavīze, Luīze, Laila

Piedalies un iegūsti brīvbiļetes uz teātra izrādi!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

5.februārī plkst.18.30 uz Valmieras teātra Lielās zāles skatuves pirmizrādi piedzīvos režisora Viestura Meikšāna skatuves variants 2 daļās „Vīns un nezāles” pēc filmas „Amerikāņu skaistums” motīviem.

Viesturs Meikšāns atklāj: „Izrādē ironiski runājam par labo domu domāšanu,  taču, galvenokārt, mūs interesē – kas notiek situācijā, kad cilvēks pasaka „nē” dzīvei, kāda tā bijusi līdz šim, un sāk visu no sākuma. Galvenais varonis Leons Burnickis zaudē savu darba un kļūst par Salaveci, kura moto ir: es esmu cilvēks, kam nav ko zaudēt”.

No 18.janvāra līdz 29.janvārim atbildi uz jautājumiem un viena veiksmīgā pareizo atbilžu autore saņems ielūgumu 2 personām uz 20.februāra „Vīns un nezāles” izrādi. Atbildes uz jautājumiem vari meklēt arī Valmieras Drāmas teātra interneta mājas lapā – www.vdt.lv, bet atbildes ar norādi „Teātra konkursam” sūti uz adresi sp@sievietespasaule.lv, norādot arī savus kontaktus. Teātra biļešu ieguvēja tiks paziņota 1.februārī.

 

1. Par režiju kurām izrādēm Viesturs Meikšāns saņēma 2008./2009.gada sezonas „Spēlmaņu nakts” balvu kategorijā „Gada jaunais skatuves mākslinieks”?

a) Marionetes un Fantomsāpes
b) Klauns Fiasko un Mežs
c) Ķiršu dārzs un Heda Gablere

2. Kurš aktieris izrādē „Vīns un nezāles” ir galvenajā – Leona Burnicka – lomā?

a) Krišjānis Salmiņš
b) Imants Strads
c) Ivo Martinsons

3. Viesturs Meikšāns līdz šim vairākas izrādes (arī „Vīns un nezāles”) veidojis kopā ar scenogrāfu …. :

a) Reini Suhanovu
b) Mārtiņu Vilkārsi
c) Aigaru Ozoliņu

Dalīties.

Atstāt Ziņu