Vārda dienu svin: Austra, Aurora

Pavisam atklāti par orālo seksu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Varbūt tā jums ar mīļoto ir regulāra priekšspēle, bet varbūt esi vien pāris reizes uzdrošinājusies to darīt. Orālais sekss. Ko par to domā vīrieši? Vai viņiem patīk? Un kā patīk? Un galvenais – kā nepatīk?

Biežākās sieviešu kļūdas orālā seksa laikā:
Ja izmanto zobus, iekož
Ja pārtrauc kulminācijas brīdī
Ja pēc tam spļaudās un skrien skalot muti
Ja dara pārāk stipri
Ja skatās vīrietim acīs
Ja vienkārši paņem mutē un kustina turp, atpakaļ
Ja spēlējas ar „draudziņu”, kad tas ir ieģērbts prezervatīvā

Aigars (36), neprecējies, augstākā izglītība:
Orālā seksa kļūdas … hmm, mēģināšu tagad atcerēties, kas nu varētu būt tik kļūdains ar mani atgadījies.
Pilnīgi noteikti kļūda ir netīšām iekost vārīgajā vīrieša orgānā. Orālā seksa laikā par zobu eksistenci ir jāaizmirst! Tas taču nav burkāns, drīzāk čupa-čups!
Nez vai tā ir kļūda, bet vīrietim noteikti nesagādā gandarījumu, ja sieviete pašā atbildīgākajā kulminācijas brīdī novēršas … sajūtas līdzīgas kā pārtrauktajā seksā,
kad it kā ir labi, bet ne pa riktīgam – paliek nepadarīta darba sajūta. Bez tam tas rada iespaidu, ka sievietei vīrieša sēkla sagādā nepatiku vai riebumu … un, ja tā, tad sajūtas patiešām kļūst draņķīgas.
Pilnīgi noteikti kļūda ir, ja sieviete pēc tam, kad nobeigums ir iestājies viņas mutē, pār galvu un kaklu metas uz vannas istabas pusi un sāk spļaudīties un skalot muti. Nu piedod, ja vīrieša sēkla patiešām ir tik pretīga, tad nav ko vispār niekoties ar orālo seksu!

Sergejs (40), divas reizes šķīries, vidējā speciālā izglītība:
Lai kā tev liktos mīļi tajā laikā paskatīties/skatīties vīrietim acīs- tas ir patīkami tikai
pornofilmās. Dabā- nē! Dabā Tu vienkārši dari TO. Ne visiem vīriešiem patīk stipri… drīzāk – maigāk, jo uzbudina pats fakts par orālo seksu.

Edgars (46), neprecējies, vidējā izglītība:
Katrā ziņā process ir patīkams, izjūtas, protams, ir “krāsainākas” nekā mīlējoties parastā veidā, neatkarīgi no pozas. Kas visvairāk traucē un pat izbojā visu orālo seksu, ir tad, kad “nobrauc ar zobiem”, pat minimāli. Tas attālina ejakulāciju vai pat padara to neiespējamu, tur “nostrādā smadzenes” un neko tur nevar darīt. Svarīgi veicot minetu ir aizskārt “mezgliņu” zem galviņas, ar to vari paspēlēties – ar mēles galiņu. Noteikti veicot minetu tev nevajadzētu gulēt uz vēdera partnerim, citādi viņš redz tikai tavu pakausi un matus, tas tomēr īsti neder. Vajag kaut kā iekātoties tā , lai tu tiec, nu kā lai pasaka, kājgalī un lai viņš redz kā tu to visu dari, tas ir svarīgi un palielina erekciju. Ir būtiski lai tu viņu visu paņemtu mutē, līdz galam tā teikt, kad jūti kad viņš beigs – bet tikai tad. Ja darīsi to no sākuma (līdz galam ņemsi), tad vīrietim būs mazāka bauda, jo visu “lauvas darbu” tomēr paveic mēle nevis lūpas. Par devītnieka pozu runājot, domāju, ka sieviete tomēr gūst lielāku baudu, ja darbojas tikai ar viņu, tādā veidā tomēr vīrietim ir nesalīdzināmi vairāk iespēju un veidu kā sievieti novest līdz augstākajam baudas mirklim. Bet viss ir atkarīgs no niansēm un cilvēka.
Ja nodarbojas ar seksu tradicionāli un pēc tam viņš grib beigt tev mutē, tad veids, kā viņš to grib dabūt gatavu uzreiz raksturo cilvēku. Ja tas tiek darīts pievelkot tavu galvu klāt, tad viņš tevi vienkārši grib izdrāzt vārda burtiskā izpratnē, viņam nerūp, cik līdz kulminācijai tālu esi tu un viņam pie kājas, ja tu paliksi gribot. Zini, no tādiem večiem labāk turies pa gabalu! Domājams arī ikdienā viņi būs diezgan brutāli tēviņi, varbūt vienai reizei viņi der, bet ne ikdienai.

Juris (20), neprecējies, studē:
Orālais sekss ir sfēra, kurā laikam gan ne katra meitene var sevi uzskatīt par pietiekoši pieredzējušu. Vienkārši paņemt peni mutē vai arī to prasmīgi samīļot – tas nav viens un tas pats. Viņš ir jāsūkā, jāzīž, jāierij. Apmēram tāpat kā tu sūkā karameli, kokteiļa salmiņu vai cigareti. Daudzas meitenes domā, ka pietiek tikai paņemt viņu mutē un pakustināt turp atpakaļ. Kļūda!!! Ir iespējams darīt daudz vairāk….Lai minets iznāktu labs, ir jāmeklē visjūtīgākās vietiņas uz partnera peņa un ar lūpu, mēles un mutes palīdzību tās jāstimulē tik ļoti, cik vien tas ir iespējams. Penis ir jāņem tā, lai tas būtu cieši apņemts ar muti, lūpām un mēli. Tiesa, ir kāda bieži sastopama problēma: zobi! Ja partnere peni skrāpē ar zobiem, tas ir ne tikai nepatīkami, bet arī sāpīgi. Lai tā nenotiktu, labāk neatvērt lūpas vaļā pilnībā, bet viegli piesegt zobus ar tām. Visjūtīgākās peņa sastāvdaļas ir vieta, kur ādas saitīte savieno priekšādiņu ar galviņu tās apakšā, galviņas augšējā daļa un vainadziņš, kā arī locekļa apakšpuse visā tā garumā. Ir brīnišķīgs veids kā stimulēt galviņas vainadziņu. Cieši jāapņem galviņa ar lūpām un jāļauj penim slīdēt mutē iekšā un ārā tā, lai vainadziņš visu laiku ietu caur tavām blīvā gredzenā sakļautajām maigajām un mitrajām lūpām. Vēl viens labs veids ir galviņas laizīšana ar riņķveida kustībām, penim tajā laikā atrodoties mutē. Tāpat var samīļot arī saitīti. Tu vari to glāstīt ar mēli, vienlaicīgi sūkājot peni. Bet ņem vērā, ka ir puiši, kuriem ne visai patīk, ja spēlējas ar viņa saitīti. Tāpēc ir ļoti svarīgi sekot līdzi, kāda ir atbildes reakcija. Lai stimulētu saitīti, var pārlaist tai mēli katru reizi, kad penis slīd ārā no mutes. Centies laiku pa laikam grozīt galvu apkārt penim, vienlaicīgi paceļot to uz augšu un nolaižot uz leju. Lai stimulētu peņa apakšējo daļu, izstiep mēli mutē tik daudz, cik vien iespējams un, nepārtraucot galvas kustības uz augšu un uz leju, stingri piespied mēli apakšējai peņa daļai.

Jānis (26), neprecējies:
Tā vien šķiet, ka jāsāk ar to kā gan vispār mēs (vīrietis un sieviete) nonākam pie orālā seksa un kas patiesībā ir orālais sekss. Orālais sekss… Cits to sauc tādā vārdā, citam tas var šķist kā priekšspēle. Kā šo nodarbi pareizi saukt, lai nu paliek katra paša ziņā, bet nodarbe tomēr tā ir viena. Kādēļ? Paskaidrošu mazliet. Parasts vakars romantiskās noskaņās. Viņš un viņa pavada vakaru kopā romantiskā divvientulībā. Ar ko gan tas viss varētu beigties? Protams, pienāks brīdis kad viens no partneriem (parasti vīrietis) kļūs īpaši uzmanīgs un mīļš un notiks kam jānotiek. Glāsti, skūpsti un maigi pieskārieni. Kas gan tas ir? Jā mēs visi to saucam par priekšspēli jeb sagatavošanās procesu pirms paša seksa (dzimumkontakta). Taču, manuprāt, arī glāsti, skūpsti ir daļa no orālā seksa. Tātad arī to var saukt par orālo seksu, jo baudu taču jūtam, kvēli un vēlēšanos pēc otra arī – seksuālu vēlēšanos. Taču visi apzināmies, ka ar to nebeidzas un neaprobežojas orālais sekss. Tas ir tikai pats orālā seksa sākums. Glāsti mūs uzbudina un liek atbrīvoties no liekajiem apģērba gabaliem, lai izbaudītu un pilnībā sajustu partneri. Pēc tā mēs uzbudināmies un jūtam seksuālo spriedzi it visur. Kad viņš un viņa jau kaili ir blakus viņu glāsti kļūst uzbudinošāki un kārdinošāki. Glāsti nu jau tiek sniegti kā viņa tā arī viņas intīmajai zonai, kas iepriekš tika slēpta apģērbā. Tā, lūk, mēs nonākam pie tā ko vairums ļaužu sauc par orālo seksu (kad vīrietis apmierina sievieti un sieviete vīrieti ar mutes palīdzību). Tātad kā minēju ne tikai ar muti, mēli un lūpām apmierinot partneri mēs nodarbojamies ar orālo seksu.
Protams, tas it tikai mans viedoklis un katrs mēs varam domāt individuāli. Šajā procesā bieži vien mēs pieļaujam kļūdas (gan vīrieši, gan sievietes). Šajā sadaļā vairāk par sieviešu kļūdām. Sievietes bieži vien pieļauj ļoti lielu kļūdu par kuru gan būtu jārunā un jāpiemin. Orālais sekss taču ir dabiska lieta. Kādēļ gan viena daļa sieviešu spēlējas ar vīrieša “draudziņu”, kad tas ir jau apģērbts ar prezervatīvu. Mēs vīrieši taču arī vēlamies sajust ko dabisku. Mēs taču neliekam neko uz jūsu “aliņas” kad to samīļojam ar mēlīti. Pat ja ir sievietes, kuras tā nedara un viss kārtība, arī viņas mēdz pieļaut kļūdu. Būtiski tomēr ir tas, lai būtu patīkami abiem. Cieši sakļaujot lūpas un izmantojot zobu galiņus tomēr mēdz tas būt pārāk sāpīgi. Katra jau ir personība un izpilda visu tā kā to prot un kāda tai pieredze. Mēs vīrieši nedrīkstam to neņemt vērā un nedrīkstam nosodīt, lai gan atrodas tādi, kas to dara. No kļūdām taču mācās. Arī sievietes. Pirmajā reizē nekad nebūs perfekti, bet atcerēsimies, ka attiecības ir jākopj un jāattīsta un jāveido katram individuāli. Darīsim to patīkami viens otram.

Raksts pārpublicēts no portāla patti.lv

Dalīties.

Atstāt Ziņu