Vārda dienu svin: Viktors, Nils

Nometne sievietēm LIELAIS ‘O’!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nometne sievietēm Rezidencē Kurzeme no 6.10.-9.10.16.

ZINĀŠANAS. KUSTĪBA. PIESKĀRIENS.

www.lielais-o.lv


sta brīvība un mīlestība sākas tad, kad mēs uzdrošināmies būt tādas, kāda ir mūsu patiesā daba.

4 dienas brīvā, dabiskā un mīlestības pilnā vidē mēs iepazīsim, piedzīvosim, uzzināsim, dejosim, jogosim, kustēsimies, jautāsim, baudīsim, eksperimentēsim, attīrīsimies, savā starpā čilosim izcilu pasniedzēju pavadībā, kas iestājas par sievietes ķermeņa iekšējās gudrības atklāšanu.

Nometnes pasniedzējas ir pārliecinātas, ka iegūtās zināšanas un prasmes nometnes laikā ir ar dziļu potenciālu izvadīt sievieti cauri viņas dzīves ciklu svarīgākajiem uzdevumiem zinoši, harmoniski un laimīgi, kā arī atklāt viņas neizsmeļamo potenciālu, vienreizību un skaistumu, kas katrā sievietē mīt jau šajā konkrētajā brīdī.

Ieguvumi no pasniedzēju lekcijām un nodarbībām:

 •  Zināšanas par sievietes hormonālā cikla dabiskajām likumsakarībām dažādos sievietes dzīves cikla laikos. Kad nepieciešama iejaukšanās, bet kad labāk paļauties uz ķermeņa iekšējo gudrību un sistēmu;
 •   Mūsdienīgas un sievietes ķermenim draudzīgas kontracepcijas iespējas;
 •   Atklāti jautājumi un atbildes gienkoloģei;
 •   Homeopātija un fitoterapija sievietes reproduktīvajai veselībai;
 •   Zināšanas par to, kā iegūt psiholoģisku un emocionālu līdzsvaru ikdienā;
 •   Kustību nodarbības, lai attīstītu sievišķīgas kustības un pieņemtu savu ķermeni;
 •   Joga sievietēm un līdzsvarojošas elpošanas nodarbības;
 •   Sensuālās terapijas pamatprincipi partnerattiecībās, kas ir pamatā laimīgām attiecībām;
 •   Zināšanas un praktiskas iemaņas par veselīgu seksualitāti, kas ir laimīgu ģimenes attiecību pamatakmens;
 •   Attīroša gongu terapija caur vibrācijām;
 •   Iespēja satikties ar līdzīgi domājošām un vienai otru atbalstīt un bagātināt;
 •   Grāmatu apmaiņas galds, kas palīdzējis katrai no sievietēm personīgajā izaugsmes ceļā.

Šī ir unikāla iespēja iegūt zināšanas no speciālistiem, kuri runās par sievietes reproduktīvo veselību, monogāmām attiecībām laimīgas ģimenes dzīves saglabāšanai un veselīgu seksualitāti.

Nometnes īpašā viešņa ir ginekoloģe Ilka Švide no Vācijas, kura savā darbība ir specializējusies uz sievietes ķermenim draudzīgu pieeju ginekoloģijā, nometnes laikā pievēršoties jautājumiem par dabīgu kontracepciju un mūsdienās pieejamām barjeras metodēm. Tāpat atsevišķa lekcija būs paredzēta jautājumiem, kurus sievietes nepaspēj vai kautrējas uzdot savai ginekoloģei vizītes laikā. Pasargātā, slēgtā un drošā vide ļaus sievietēm drošāk uzdot tos jautājumus, kuri viņas jau sen ir interesējuši.

Ilka uzsver: “Es vēlos, lai katrai sievietei būtu iespēja atrast un individuāli izvēlēties tieši sev piemērotāko risinājumu kontracepcijai attiecīgajā dzīves posmā. Sievietei ir jādod iespēja iepazīt un uzzināt par šī brīža iespējām kontracepcijas tirgū.
Visefektīvāk sieviete var izlemt par sev piemēroto kontracepcijas veidu tad, kad viņai ir iespēja to aptaustīt, uzdot jautājumus, padomāt un iedomāties, kā šis līdzeklis vai viela uzvedīsies konkrēti viņas ķermenī.
Sievietes ķermenī ir apslēpta dziļi intuitīva gudrība, kas tai uzticoties, palīdzēs sievietei izdarīt attiecīgajam posmam piemērotu izvēli.”

Sievietes ķermenim draudzīgo veselības tēmu turpinās homeopāte Ilze Tereško, atklājot noslēpumus, kā ar homeopātijas un fitoterapijas palīdzību, sieviete var veiksmīgi iziet cauri saviem sievietes dzīves cikliem.

Īpaša nozīme nometnē ir kustībai. Sievietes prāts nevar būt atrauts no ķermeņa un ķermeņa stāvoklis ir vistiešākajā veidā saistīts ar sievietes prātu un emocijām. Bieži mūsdienās dažādas emocinālus stresus mēģina risināt ar izskaidrošanu, bet īstenībā varbūt ir nepieciešams maigi izkustināt ķermeni, padejot un ievilkt dvašu svaiga gaisa. Katru dienu nometnē būs sievietes ķermenim draudzīgas kustību nodarbības ar jogas, dejas, meditācijas un atbrīvošanās tehnikām.

Sestdienas diena tiks veltīta attiecību jautājumam. Mīlestību mēs dāvājam caur pieskārienu. Pieskāriens esot vitāli nepieciešams bērniem līdz 3 gadu vecumam. Nometnes pasniedzēji uzskata, ka pieskāriens, un īpaši tuvajiem, ir nepieciešams visas dzīves garumā, un ka šī māksla, kā arī vēlme pieskārienu dot un saņemt, ir ilgu un laimīgu ģimenes pāra attiecību pamatā. Bez pieskāriena jebkurš cilvēks novīst kā puķe karstā saulē bez ūdens. Arī sievietes komforts, stabilitātes un laimes sajūta ir atkarīga no harmoniskām un piepildītām attiecībām. Mūsdienu pasaulē ir daudz agresīvas seksualitātes, bet mēs uzdrošināsimies runāt par dziedinošu, sesnsuālu pieskārienu, kas ļauj pāra attiecībām uzplaukt necerētā un baudpilnā krāšņumā visas dzīves garumā.

Vēl iespējams reģistrēties nometnei, kas iespējams ir vēl nebijis šāda mēroga pasākums, kurā speciālisti runā par to, ko citi noklusē. Reģistrācija nometnei: www.lielais-o.lv

Dalīties.

Atstāt Ziņu