Vārda dienu svin: Ludmila, Laimdots, Laimiņš

Noderīgas aplikācijas tavam četrkājainajam draugam un tev

Pinterest LinkedIn Tumblr +

k gadu 4.oktobrī visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā dzīvnieku aizsardzības diena. Šai dienai par godu Samsung apkopojis mobilās aplikācijas, kas ne tikai pavērs jaunas iespējas četrkājaino draugu ikdienā, bet arī atvieglos saimnieku rūpes par viņiem. Tās palīdzēs gan mīluļu dresūrā un uzraudzīšanā no attālumā, gan arī kopīgās izklaidēs.

Suņu svilpīte vienmēr kabatā
Suņu svilpe jeb Dog Whistle izdala ultraskaņu no 100 līdz 22000Hz – to cilvēki nedzird, taču mājdzīvnieki uztver ļoti labi. Ar to savam mīlulim ir viegli mācīt uzvedības noteikumus un jaunus trikus. Tā palīdzēs savu suni atsaukt atpakaļ, ja tas pastaigas laikā aizskrējis pārāk tālu. Turklāt aplikācija var noderēt arī tad, ja suņa mājās nemaz nav – kad kaimiņu suņu riešana traucē naktsmieru.

Cilvēka un kaķa tulks
Lai piesaistītu sava, iespējams, slinkā kaķa uzmanību, radīta Human-to-Cat-translator aplikācija, kas cilvēka balsi pārvērš kaķa ņaudienos. Izanalizējot saimnieka balsi, tā ļauj no vairāk nekā 25 kaķu šķirņu 175 dažādām ņaudēšanas un murrāšanas variācijām piemeklēt īsto, lai aicinātu minci izkustēties un saprast norādes.

Dzīvnieku meklētājs
Ja tavs mīlulis nereti dodas pats savos piedzīvojumos, Tractive GPS Pet Finder palīdzēs sekot līdzi viņa gaitām. Aplikācija darbojas savienojumā ar speciālu kaklasiksnu, kurā iebūvēts GPS raidītājs, un tā ļauj kartē ērti pārskatīt visu četrkājaino draugu ceļus un neceļus. Savukārt virtuālā žoga funkcija ļauj saņemt paziņojumus, ja kaķis vai suns to izlēmis pārkāpt.

Iepazīšanās vietne mīluļiem un to saimniekiem
Aplikācija Twindog, līdzīgi kā iepazīšanās platforma Tinder, piedāvā iespēju saimniekiem novērtēt citu suņu bildes. Ja šīs simpātijas ir abpusējas, saimnieki var apmainīties ar pieredzi mājdzīvnieku dresūrā vai, piemēram, norunāt kopīgu pastaigu ar suņiem.

Fitness ar mīluli
MapMyDogWalkir lietotne tiem fitnesa entuziastiem, kuri savas fiziskās aktivitātes veic kopā ar mīluli. Tā fiksē noieto distances garumu, ilgumu un kalorijas, kā arī ļauj redzēt tuvumā esošās suņiem draudzīgās kafejnīcas un labākās pastaigu vietas, tostarp arī vietas, kur mīluli iespējams padzirdināt.

Kaķu kamera
Šķiet, teju katram saimniekam nācies piedzīvot brīdi, kad centieni uzņemt pašu labāko pašbildi ar kaķi tomēr piekāpjas minča interesei par apkārt notiekošo, jo mīlulis savu skatienu izvēlas vērst kur tam labpatīk. Cat snaps šo problēmu ir atrisinājusi ar spēles elementiem – ikreiz, kad vēlies uzņemt kopīgu foto ar kaķi, izvēlies, ar ko piesaistīsi viņa uzmanību ekrānam – virtuālo peli, mušiņu, dzijas kamolu vai lāzeri. Kad tas izdevies, atliek tikai nospiest kameras pogu mirkļu tveršanai.

Dalīties.

Atstāt Ziņu