Vārda dienu svin: Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

Negribas mīlēties? Laiks atmodināt sevī sievieti!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

iciet vai ne, taču viens no biežākajiem jautājumiem, kuru saņemam no jums, lasītājas, ir par seksuālajām attiecībām ar vīru.

“Kādēļ es izvairos no seksa ar savu vīru?’
“Kāpēc man negribas mīlēties? Ar mani kaut kas nav kārtībā?“
”Mīlu savu vīrieti, bet nu negribas man vairs tik bieži mīlēties, arvien vairāk izdomāju dažādus attaisnojumus, jūtu, ka tādēļ atsvešināmies… Ko darīt?”

Lūdzām šo problēmu komentēt pozitīvās domāšanas centra vadītāju un grāmatas “Audzēt mīlestību” autori Inesi Prisjolkovu.

“Nevēlēšanās mīlēties ir ļoti liela problēma un zīme, ka sievietei buksē sievišķība. Jo sieviete pēc savas būtības grib mīļoties, mīlēties, bet, ja viņa strādā kā vīrietis – ir iejūgusies darbos, nes visu smagumu uz saviem pleciem, viņa kļūst cieta, viņai paaugstinās testosterona līmenis, un viņa vairs nav gatava mīlēties. Viņa ir elementāri pārmocījusies,” skaidro Inese. Ko darīt, lai atmodinātu sevī šo maigo un mīlīgo sievišķības enerģētiku un atgrieztu sevī vēlmi mīlēties?

1. Ieteikums – Atpūties!
Vispirms – aizej izgulies! Atgūsti spēkus! Sakārto savu ikdienu tā, lai tu nebūtu tik nostrādājusies, lai tev būtu laiks baudīt savu dzīvi un savas attiecības.

2. Ieteikums – Sāc pati sevi mīlēt!
”Jāsāk ir ar sevi, jo kamēr sieviete nav pilna mīlestības, viņa attiecības sakārtot nevar. Nevis mīlēties ar sevi, bet vienkārši sevi mīlēt. Un ar mīļumu izturēties pret sevi, savu ķermeni, roku, kāju utt., mīļi izturēties pret dzīvi kopumā.  Jo mēs mīlīgāk izturēsimies pret dzīvi – ar pieskaršanos, ar sajūtām, tas atmodinās mūsu jutekliskumu, un pēkšņi vienā mirklī mums var atkal sākt gribēt mīlēties,” skaidro Inese. Atmodinot sevī sievieti – sākot sevi samīļiot, pucēties, sev patikt, pagrozīties spoguļa priekšā utt., vienā brīdī jutīsi, ka tev rodas vēlme arī vīties ap savu vīrieti, un tad jau pamostas jūtas un iekāre, un viss būs kārtībā.

3. Ieteikums – Atgriez savu vīru pirmajā vietā!
“Lai gribētos mīlēties ar vīru, vīrs ir jāciena. Jāliek viņš pirmajā vietā, nevis par sevi augstāk, bet no visiem citiem cilvēkiem tieši viņam jābūt vissvarīgākajam un tad tieši ar viņu gribēsim mijiedarboties,” saka Inese. Ja vīrs kaut kādu iemeslu dēļ ir “nolikts” vai nu aiz bērniem, vecākiem, priekšnieka vai vēl aiz kāda, jo “vīrs ir vīrs, nekur nepazudīs”, arī mīlēties ar viņu negribēsies. Gluži vienkārši vīrs šādā situācijā tavā dzīvē nav pareizajā vietā – ja viņš nav tavā svarīguma augstumā, jums neizdodas īstenot mijiedarbošanās apli.

Inese aicina nepadoties, jo arī attiecībās, kas gadiem ilgi iestrēgušas, var visu sākt no jauna: “Ja tu mīli šo cilvēku, bet tā vienkārši ir noticis, ka viss ir iegājis vienā pelēkā rutīnā, tad atceries, ka šodiena var būt tavas nākotnes pirmā diena. Sāc jau šodien un iegriez savā dzīvē un attiecībās atpakaļ krāsas un mīlestību!”

______________________________                                                              
LASI VĒL!

KĀPĒC ES IZVAIROS NO SEKSA AR VĪRU?

 

 

 

VIŅŠ NEVAR VAI NEGRIB MĪLĒTIES?

 

 

 

KĀ ATTIECĪBAS AIZVEST ATPAKAĻ UZ GULTU?

 

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu