Vārda dienu svin: Viktors, Nils

Mīlestības pērles I daļa

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Līdz pat pašam Mīlētāju dienas vakaram vēl vari iesūtīt savas atziņas par mīlestību. Tā var būt viena patiesa atziņas pērle, ko esi guvusi savas dzīves laikā, vai arī vairāki Tavi domu graudi par to, kas ir attiecības, ko nozīmē mīlēt, būt sievietei, just, baudīt, arī skumt. Galvenais- lai šie domu graudi ir Tevis pašas secināti, Tavas personīgās atziņas par mīlestību.Konkursa noteikumi lasāmi šeit: Konkurss “Mīlestības pērles”

Apkopojam pirmo konkursa dalībnieču iesūtītās personīgās atziņas.

 

MĪLESTĪBAS PĒRLES:

“Manai mīlestībai nav svara. Nav rakstura. Reizēm šķiet – tai ir sniegpārslas vieglums un trauslums, to var pazudināt jebkurš pieskāriens lidojumā. Reizēm – ozola stāja un mūžīgums. Tā vienkārši negrib tikt nomērīta, apzīmogota, garantēta. Tā ir jauna un dzīva. Mana mīlestība!” (Agnese)

Mīlestība ir kā necils smilšu graudiņš gliemežnīcā, kas jūtām to lolojot un saudzējot, spēj izaugt par izsmalcinātu pērli, kas spēj pārsteigt visu pasauli un abus mīlētājus. Pasaule nav ideāla, cilvēki nav ideāli, mīlestība ar’ nevar būt ideāla. Bet, ja attiecībās vienlīdz daudz iegulda abi cilvēki, tad viņiem viss izdodas. (Tīna)

Par to, ka pirmā mīlestība ir bijusi arī īstā, var secināt tikai tad, ja tai seko pārējās, kā rezultātā pirmā nekad pa īstam nevar būt īstā. (Ieva jeb Bolero)

Mīlestība bez cieņas tālu nesniedzas un augstu nelido: tā ir gluži kā enģelis ar vienu spārnu.(Inleila)

Mīlestība ir gluži kā lipīga slimība: jo vairāk no tās laidīsies, jo drīzāk saķersi.(Inleila)

“Mīlestība ir tad, kad Tu esi sāpošiem pirkstiem lobījusi sev mandarīnu un, lai cik ļoti pati to gribētu, atdod to viņam un paņem sev jaunu. Bet viņš pārdala to uz pusēm un pirmo šķēlīti ieliek mutē Tev, lai cik ļoti pats to gribētu.” (Laura)

“Mīlestība ir tad, kad apbrīno viņa degsmi un kaislību pret sportu un pēc kāda laika pieķer sevi iemīlot šo degsmi un iemīlot basketbolu, hokeju, ziemas un vasaras Olimpiskās sporta spēles… 🙂 ” (Laura)

“Mīlestība ir tad, kad, izkāpjot no sabiedriskā transporta, Tu skrien mājās par spīti papēžiem un slidenajai ietvei. Un nevis tāpēc, ka ir auksti vai vajag uz tualeti, bet tāpēc, ka TIK ĻOTI gribās mājās. Pie viņa.” (Laura)

“Es mīlu Tevi bez iemesla un dēļ 1000000 iemesliem. Es mīlu Tevi, jo tā uguns, ko esi manī iededzis ir kā skals, kas aizdegts man zem pēcpuses un dzen mani uz priekšu, skriešus un palēkšus. Tas dod man spēku un iemeslu, jēgu dzīvot, strādāt un būt labākam cilvēkam.” (Laura)

Aka
Man šodien gribas runāt dzejā,
Griezties Vīnes valša dejā.
Tā ir tā, kā visi saka
Tā ir mīlestības aka.

Jebkurš var iekrist tajā akā
Vienalga, cik ir naudas makā
Pat, ja jūtas izslēdzis,
Sirdi seifā ieslēdzis.

Ja Tev gadās iekrist tur,
Tad neko – nu ko nu tur!
Savā kausā laimi lej
Ceļu uz otra sirdi ej!

(Laura)

 

saule jūra
saules riets
un jūras krasts
divvientulība
mēs
smiltis
kāju kņudoņa
un vēdertauriņ spiets
vakars
tuvums
kluss biklums stīvs
mēs abi kopā
citu nav
tik vēla nakts
un pirmais skūpsts
viegls glāsts
solījumu laiks
mēs abi kopā
un citu nav
kaijas tālu
skaļi ķērc
saule aust
un zvejnieks
jūrā steidz
mēs abi kopā
un rīta rasa jau
kājas slapjas
bet kaut kur ir silti
kad kopā mēs
vai tikai liekas
kas tirpas tās no
vēsuma ko saule nes
bet nē tas tikai
tuvums tas
kad blakus esi
trīc vai puse pasaules
zem taviem soļiem
smilšu vētra
sirdī man

(Kika)

Dalīties.

Atstāt Ziņu