Vārda dienu svin: Viktors, Nils

Martā Dailes teātris būs Liepājā un Ventspilī

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Martā Dailes teātris ar izrādi „Siseņi” viesosies Liepājas teātrī, bet traģikomēdiju „Līnenas skaistumkaraliene” spēlēs Ventspils teātra namā „Jūras vārti”.

3.martā plkst. 19.00 Biļanas Srbļanovičas traģikomēdiju „Siseņi” varēs noskatīties Liepājas teātrī. Režisora Mihaila Gruzdova iestudētā serbu dramaturģes luga ir viena no populārākajām un skatītāju visvairāk apmeklētajām Dailes teātra izrādēm, kas pulcē spožu aktieru ansambli – uz Liepāju dosies Rēzija Kalniņa, Ivars Auziņš, Artūrs Skrastiņš, Kristīne Zadovska, Nora Anna Geidmane, Indra Briķe, Harijs Spanovskis, Juris Strenga, Juris Bartkevičs, Aivars Siliņš un Ilze Vazdika.

Biļetes var iegādāties Liepājas teātra un „Biļešu Paradīzes” kasēs, to cena no 5 līdz 10 latiem.

 

20.martā plkst. 16.00 Ventspils teātra namā „Jūras vārti” tiks rādīta Mārtina Makdonas traģikomēdija „Līnenas skaistumkaraliene”, kas būs pēdējā šī Mihaila Gruzdova iestudējuma izrāde. “Līnenas skaistumkaraliene” ir izcila traģikomēdija par mātes un meitas mīlestību un naidu, kas ātri pārvēršas viens otrā. Ventspilī to izspēlēs Mirdza Martinsone, Ilze Vazdika, Juris Kalniņš un Gints Grāvelis.

Biļetes nopērkamas Ventspils teātra nama „Jūras vārti” kasē.

Dalīties.

Atstāt Ziņu