Vārda dienu svin: Monika, Zilgma, Zilga

Mājokļa drošības pamats – durvis un slēdzenes

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ans nams – mana pils! Tā taču tik bieži dzirdam sakām. Ar to saprotam gan īpašo siltuma, gan drošības sajūtu, ko mums katram sniedz savas mājas. Un ar ko gan citu, ja ne nama durvīm un kārtīgu slēdzeni, sākas mājokļa drošība!?  

Tirgū, protams, iegādājamas dārgas drošības sistēmas, taču ne jau vienmēr jāiegādājas dārgākais, jo arī ar nelieliem ieguldījumiem var panākt līdzvērtīgu efektu,- pārliecināts slēdzeņu un furnitūras veikalu tīkla SoloF pārstāvis Henrijs Dreimanis. Viņš gan atzīst, ka klientam paša spēkiem to var būt pagrūti izdarīt, tieši tāpēc SoloF pārdevēji-konsultanti ir specializējušies šajā jomā un viegli un saprotami sniegs konsultācijas ikvienam klientam – profesionālim vai neprofesionālim. Šobrīd uzņēmumā strādā seši menedžeri, katrs no tiem specializējies uz konkrētām tirdzniecības markām un to piedāvājumiem.

Jautāts, kāpēc tomēr tik bieži notiek ielaušanās mājokļos un garnadžiem to izdodas paveikt tik vienkārši, H.Dreimanis saka, ka mājokļu apzagšanas notiek jau gadsimtiem ilgi. Lai arī kā negribētos pašiem sev atzīt, ļoti bieži pie situācijām, kad mājās uzdarbojušies laupītāji, vainojami esam mēs paši un mūsu vieglprātība. „Cilvēki vienkārši piemirst pieslēgt durvis,” saka H.Dreimanis, tāpēc pirms došanās gulēt iesaka vienmēr pārbaudīt, vai ārdurvis ir aizslēgtas. Tiesa, ja durvis nav atstātas vaļā, ielaušanās visbiežāk notiek, bojājot atslēgas cilindru. „To urbjot vai nolaužot, durvis ir vaļā. Tieši tik vienkārši,” saka H.Dreimanis.

Ja apsverat jaunu un, kas ne mazāk svarīgi, drošu durvju iegādi mājoklim, drošības ziņā lētākais variants noteikti būs metāla durvis. SoloF gan aicina izdarīt izvēli par labu citām, ne Ķīnā ražotajām metāla durvīm. „Vienmēr jāizvērtē durvju konstrukcija, metāla biezums un komplektācija. Katrā ziņā jārēķinās, ka labas metāla durvis izmaksās starp 250 un 280 latiem,” saka H.reimanis. Koka durvis būs dārgākas – jarēķinās jau ar 350 vai vairāk latiem. „Izmaksas ir lielākas, jo durvis tiek izgatavotas individuāli. Tiek strādāts pie vizuālā izskata. Ņemot vērā, ka koka durvīm ir īpaši svarīgi iekļauties vispārējā ainavā, visbiežāk tiek izvēlētas masīvkoka durvis, kas nav lētas,” paskaidro H.Dreimanis.

Par SoloF:
Uzņēmums Latvijas tirgū darbojas jau vairāk nekā 20 gadus. No mazas darbnīcas tas ir izaudzis par veikalu tīklu ar 15 tirdzniecības vietām Rīgā un Jelgavā. SoloF veikalos strādā augsti kvalificēti speciālisti, kuri regulāri apmeklē seminārus un izstādes, ko organizē uzņēmuma sadarbības partneri. Uzņēmums piedāvā servisa pakalpojumus 24h diennaktī, esot gatavībā atvērt un aizvērt jebkuras durvis, tai skaitā, seifiem, automašīnām un moto braucamrīkiem. Piedāvājumā arī visu veidu furnitūru durvīm. Firmas darbinieki veic slēdzeņu uzstādīšanu un maiņu, seifu slēdzeņu remontu, atslēgu izgatavošanu, ieskaitot auto atslēgas ar imoblaizeru. Firma uzstāda arī pieejas sistemas – domofons, video kontrole, barjeras, vārtu automātika un tiek izgatavotas MASTER sistēmas.

Plašāka informācija par slēdzeņu un furnitūras veikalu tīkla SoloF piedāvājumu atrodama uzņēmuma mājas lapā www.sledzenes.lv

Dalīties.

2 komentāru

Atstāt Ziņu