Vārda dienu svin: Hermīne, Estere, Liepa

Maijā skatītāju tūkstošus jau trešo gadu pulcēs Forums LĪDERE

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šī gada 15. maijs lielai daļai Latvijas sieviešu nebūs vien parasts darba nedēļas noslēgums. Par lielisku brīvdienu iesākumu parūpēsies un motivācijas devu ja ne visam mūžam, tad dzīves nopietnākajiem lēmumiem, sniegs jau trešais izaugsmes un iedvesmas pasākums Forums LĪDERE 2020. Tas šogad norisināsies elegantajās un plašajās Dailes teātra telpās, lai vienkopus pulcētu visas aktīvās, uz izaugsmi vērstās sievietes. Pasākums solās būt vēl grandiozāks, ar saistošāku, daudzveidīgāku programmu, spilgtiem iespaidiem, derīgām atziņām un jaunām draudzībām bagātāks. Un tāds tas noteikti arī būs, jo čaklie Forums LĪDERE radītāji šo pasākumu sāka būvēt uzreiz pēc tam, kad noslēdzās iepriekšējais – Forums LĪDERE 2019.

Līdz ar pašu Forums LĪDERE, ik gadu aug arī Latvijas aktīvo, uz izaugsmi vērsto sieviešu skaits. Pasākumu šogad klātienē varēs vērot vairāk nekā 1000 dalībnieču, taču vēl vairāki desmiti tūkstošu iedvesmas alkstošu sieviešu to varēs skatīties bezmaksas tiešraidē. Forums LĪDERE dibinātāja Solvita Kabakova norāda, ka pasākums ir gluži kā svētku diena ikvienai tā dalībniecei un veltīts sievietei visās dzīves jomās: uzņēmējdarbībā, politikā, mākslā, zinātnē, tehnoloģijās. Sievietei karjerā un ģimenē. Ikvienai sievietei, kas atvērta jaunām iespējām, attīstībai un vēlas sapņot drošāk un sasniegt vairāk.

Foruma organizatori būs sagatavojuši daudzveidīgu pasākuma programmu visas dienas garumā – gan izklaidējošu un saturīgu, gan pārdomu un iedvesmas, gan arī jaunu atziņu pilnu. Uz skatuves šogad kāps kopumā 20 lektoru, kas dalīsies savā pieredzē, zināšanās un padomos tādās ikvienai sievietei aktuālās tēmās kā profesionālā izaugsme, attiecības, ģimene un mijiedarbība, kā arī personiskā attīstība. Kā jau ierasts Forumu LĪDERE paspilgtinās dažādi talantīgi skatuves mākslinieki, liekot ikvienai skatītājai sajusties ļoti īpašai, gluži kā savā svētku dienā.

Nedaudz jau ieskatoties Forums LĪDERE 2020 programmā, jāpiemin, ka jau trešo gadu pēc kārtas ievada vārdus teiks un īpašo gaisotni pasākumam piešķirs viena no Latvijas izcilākajām Līderēm – bijusī Latvijas Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga. Ar savu pieredzes stāstu dalīsies un uz skatuves kāps arī uzņēmuma “Madara Cosmetics” dibinātāja un radošā direktore Lotte Tisenkopfa-Iltnere. Ar viediem un pārdomu pilniem vārdiem pasākumu emocionāli bagātinās aktrise, kas savu mūžu ziedojusi, būdama mūza kam lielam, skaistam, varenam. Ko tas nozīmē sievietei, kā tad ar viņas pašas sapņiem un cerībām? Par to pastāstīs iemīļotā aktrise Ausma Kantāne-Ziedone. Forums LĪDERE 2020 iedvesmojošo un sirds gudro lektoru loku papildinās arī aktrise un Latvijas Kultūras akadēmijas docente Zane Daudziņa, kura pastāstīs, kā efektīvāk izmantot ķermeni kā instrumentu un šādi tuvoties saviem mērķiem. Bijusī baņķiere, kas savu dzīvi nu velta programmas “Iespējamā misija” izveidei, Ingrīda Blūma atklās to, kā būt savas dzīves līderei. 

Forums LĪDERE ir pasākums, kas iedvesmo ne tikai uz vienu mirkli, stundu vai dienu. Tas ir emocionāls, izzinošs, pārdomu pilns piedzīvojums, kas bieži vien maina ierasto ikdienas ritējumu, ļauj pārvarēt bailes, mudina noticēt sev, motivē piepildīt savus sapņus un sasniegt dzīves augstākās virsotnes. To apstiprina arī pašu foruma apmeklētāju teiktais: “Īpaša diena katrai sievietei. Īsts baudījums visas dienas garumā. Iedvesmojošas, uzmundrinošas un motivējošas lektoru uzstāšanās. Neaprakstāmi spēcīga enerģija, skaisti noformēta vide un gards cienasts. To ir vērts piedzīvot! Paldies!”. Pasākumu atzinīgi novērtē arī kāda cita skatītāja: “Labi ir izzināt savas iespējas. Vērtīgi ir paklausīties, kā soli pa solim var sasniegt savus mazos un lielos mērķus. Tomēr visvairāk skatītājas novērtē pasākuma īpašo gaisotni un sniegto iedvesmu, ko pavisam noteikti varēs izjust jau pēc pāris mēnešiem, kad Dailes teātra durvis tiks vērtas Forumam LĪDERE 2020.

Dalīties.

Atstāt Ziņu