Vārda dienu svin: Grieta, Strauta, Rebeka

Ligitas pavasara rituāls- modinātājs uz 6:30!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Līdz ar tuvojošos pavasari arī man gribas modināt savu ķermeni no ziemas miega. Atsvaidzināt gan ar spilgtākām krāsām, gan domām un daudz ko citu. Neskatoties uz to, ka daudziem uzglūn slinkums, es tomēr mēģinu ar to nedraudzēties, un katru dienu pa mazam solītim iet pretim pavasarim ar smaidu, labu pašsajūtu. Tāpēc es daru tā. 

Sāku ar to, ka mobilo telefonu ar mērķi nolieku tālāk, un modinātāju uzlieku 6.30 no rīta, lai nevarētu ilgāk gulēt, jo jānospiež telefona modinātāja poga. Līdz ar to es esmu ārā no gultas. Tad eju dušā, un sāku rīvēties, kaut gan ļoti nogurstu to darīt, toties, kad ej dušā pēc rīvēšanās ir tik patīkami un veldzējoši, un, tu jūti, ka tavs organisms ir pamodies. Iesmērēju ķermeni ar losjonu. Un priecājos pati par sevi, ka esmu to paveikusi.

Nākamais solis, baudu kafiju, skatoties rīta saullēktā un putniņu čivināšanā. Apsveicinos ar kaķīti, kas arī ir tik draisks līdz ar pavasara nākšanu. Nolieku arī maizīti putniņiem uz loga, un sasveicinos domās ar visiem, kas paiet garām logam un novēlu jauku dienu.

Tad vēl manā plauktā stāv nu jau sakrātās tukšās pet pudeles, kas domātas ar mērķi piepildīt tās ar bērzu sulu, kuru dzeru gan ar baudu. Apņemos līdz ar siltāku laiku nodarboties vairāk fiziskām aktivitātēm tieši ārā. Jāsāk domāt par skriešanu. Kaut gan mājās vingrot nesanāk tik bieži, sporta zāles pie mums nav. Tāpēc jādomā pašam par sevi.

Ā, es taču darbā arī mēģinu pastaipīt muskulīšus, pacilāt kājiņas ar domu par celulīta izzušanu. Jo zināms, ka viens krēms ar to netiek galā, ir vajadzīga fiziska nodarbe. Vēl man stāv medus burciņa, un uz datora desktopa (ekrāna) uzlikta medus masāža kājām. 

Arī ziemas apģērbu jau pamazām nomainu pret pavasara drēbēm. Iegādājos ko košāku. Ja nesanāk sevi paspilgtināt ar drēbēm, vismaz lūpu krāsu un nadziņus var atļauties spilgtākus. Tā nu es eju pretī pavasarim. Arī Jums novēlu iesmaržot šīs nu jau ātri, ātri plaukstošās dabas smaržu.

Iesūtīts konkursam “Mans pavasara rituāls”

KONKURSS ‘Mans pavasara rituāls’

Piedalies arī Tu! Aprakstu par savu pavasara rituālu sūti uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv ar norādi “Konkursam Mans pavasara rituāls” līdz 15.aprīlim. Balvās – vērtīgas procedūras un produkti no Dzintara Dziednīcas
.

Vairāk informācijas par noteikumiem un balvām šeit >> Konkurss

Dalīties.

Atstāt Ziņu