Vārda dienu svin: Vitolds, Lolita, Letīcija

Lieliskas DIY idejas no vīna korķiem

Pinterest LinkedIn Tumblr +

evēlamies, protams, veicināt alkohola lietošanu, tomēr gribējām parādīt, ka pēc lielākām vai mazākām ballītēm, draudzeņu sarunu vakariem vīna korķus der kaut kur noglabāt, nevis izmest miskastē. Jo šiem korķiem iespējams piešķirt otro dzīvi, padarot tos par oriģinālām interjera detaļām, skaistiem interjera priekšmetiem un arī praktiskām lietām, piemēram, atslēgu piekariņiem, ziņojumu dēļiem vai vannasistabas paklājiņu. Korķi ir arī pateicīgs materiāls, ko vari izmantot, darbojoties kopā ar bērniem un radot dažādas interesantas figūriņas.

Iedvesmojies!

Korķis ir lielisks siltumizturīgs materiāls, tāpēc no tiem droši vari gatavot dažādus virtuves un karsto katlu paliktņus.

Tumšajos gadalaikos korķus vari izmantot kā materiālu, ar kuru piepildīt sceču traukus.

No korķiem vari veidot dažādus interjera dekorus, sākot no rotaslietu turētājiem, spoguļu apmalēm, ģimenes iniciāļiem, kā arī tajos vari mēģināt iedēstīt kādus ne pārāk prasīgus augus.


Korķis ir arī ļoti viegls, mitrumizturīgs materiāls, tāpēc droši vari to izvmantot vannasistabas paklājiņu veidošanai.

Šobrīd daudzās mājās ir populāri ierīkot “ģimenes ziņojumu dēli”. Daži tos ierīko uz ledusskapja durvīm un piestiprina ziņojumus ar magnētiem, taču vari tādu izveidot arī no korķiem.

 

Ja esat lieli vīna baudītāji, vai arī krāšanā izdodas iesaistīt arī draugus un paziņas, tad vari jau domāt arī par apjomīgākiem projektiem. Piemēram, virtuves dekoratīvo sienu no korķiem vai arī mēbeļu virsmu veidošanu no tiem. 

Ja rīko sviesības, tad korķus vari izmantot, lai pagatavotu oriģinālas un “zaļas” viesu kartes.

Vari arī izrotāt telpas ar gaumīgām virtenēm, kas savītas no korķiem, pērlītēm un lentītēm.

Šajā gadā jau vairs ne, bet nākamgad vari mēģināt pagatavot adventes rotājumus no korķiem.

Tāpat vari ļauties radošajai dzirkstij un pagatavot dažādas interesantas figūriņas un mājiņas! Lai izdodas!

 

 

Attēlu avoti:

Flickr.com ar CC licenci – Jill Clardy, Jesús Monrabal, Hope Robertson, Mary Anne Enriquez, star5112, Snuskie, Ryan Opaz

Google.com: pixabay.com, topdreamer.com, addicted2decorating.com, frenchtwistdc.com, buzzfeed.com, scraphacker.com, blog.wineenthusiast.com, thebudgetdecorator.com, 9bytz.com, etsy.com, gurukoala.com, ihousedecors.com, diyready.com, notonthehighstreet.com, furnishburnish.com, snappypixels.com, goodhousekeeping.com, addicted2decorating.com, penson.co

Dalīties.

4 komentāru

  1. DOmāju, ka ja aizietu uz kādu bāru/restorānu un draudzīgi palūgtu, bārmenis padalītos ar korķiem vai varbūt pat piekristu kādu mēnesi tos pakrāt, nevis mest ārā

Atstāt Ziņu